Preparaty odchudzające czy diety odchudzające?

Odchudzanie, Dietetyka Forum: zasady żywienia, odchudzania, psychologia żywienia.
Oliwkaaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 10 paź 2017, 11:20

Re: Preparaty odchudzające czy diety odchudzające?

Postautor: Oliwkaaa » 03 cze 2019, 14:28

Może spróbuj z cateringiem dietetycznym- u mnie ta opcja się sprawdziła. Zamawiam sobie jedzonko z Wygodnejdiety, dzięki nim jem smacznie, zdrowo i regularnie a dzięki temu gubię zbędne kilogramy;)
kojot1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 15 wrz 2017, 15:00

Re: Preparaty odchudzające czy diety odchudzające?

Postautor: kojot1 » 05 cze 2019, 13:59

Osobiście serdecznie polecam catering dietetyczny. Aktualnie zamawiam Wygodną Dietę i już po pierwszym miesiącu widać efekty na wadze, a ja czuję się świetnie!
KamaKamra
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 19 cze 2019, 18:39

Re: Preparaty odchudzające czy diety odchudzające?

Postautor: KamaKamra » 19 cze 2019, 18:49

Ja nie wierzę w żadne preparaty, czy suplementy diety. Najlepiej działa po prostu... zdrowe odżywianie. Sama nie potrafiłam sobie o to wszystko zadbać właściwie, dlatego skusiłam się na dietę pudełkową. U mnie Wygodna Dieta sprawdza się super :)
kaskagrudzien
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 23 cze 2019, 17:25

Re: Preparaty odchudzające czy diety odchudzające?

Postautor: kaskagrudzien » 23 cze 2019, 17:32

nie warto się truc jakimiś tabletkami które sa rozreklamowane jako cudowne, zdrowie się tylko przez to marnuje. postaw na zdrowe odżywianie po prostu. ja wybrałam pudelka od wygodnadieta i kilogramy spadają, jem zdrowo i smacznie, nie cierpie z tego podowu ze musze sobie czegos odmawiać.
matik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 154
Rejestracja: 08 lis 2016, 11:18

Re: Preparaty odchudzające czy diety odchudzające?

Postautor: matik » 26 cze 2019, 19:33

Na https://wntt.pl/ można poczytać opinie i recenzje o suplementach, które są obecnie dostępne. To powinno ułatwić wybór suplementów. Bo oczywiście nie wszystkie są warte przyjmowania i też należy pamiętać o przestrzeganiu dawki spożycia.
Tina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 39
Rejestracja: 09 cze 2019, 21:39

Re: Preparaty odchudzające czy diety odchudzające?

Postautor: Tina » 26 cze 2019, 23:48

w życiu nie zdecydowałabym się na jakieś sztuczne specyfiki! nawet jeśli pomagają to tylko na chwilę i bez zmiany nawyków problem nadwagi momentalnie po odstawieniu wróci! szkoda czasu i pieniędzy! lepiej zadbać o dietę
Maria83
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 16 maja 2020, 13:09

Re: Preparaty odchudzające czy diety odchudzające?

Postautor: Maria83 » 16 maja 2020, 13:21

Ja długi czas walczyłam z otyłością i na prawdę spróbowałam wielu suplementów. Od pół roku biorę ten https://nplink.net/off49274 i jestem bardzo zadowolona <3 Polecam wszystkim którzy walczą o lepszą sylwetkę <3 <3
Radzka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 101
Rejestracja: 24 lip 2019, 15:41

Re: Preparaty odchudzające czy diety odchudzające?

Postautor: Radzka » 27 maja 2020, 09:45

mi na odchudzanie najbardziej pomogły koktajle odchudzające w proszku, którymi mogę zastąpić wybrane posiłki w ciągu dnia, dostarczając niezbędnych składników odżywczych
daniel23
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 29 maja 2020, 10:48

Re: Preparaty odchudzające czy diety odchudzające?

Postautor: daniel23 » 29 maja 2020, 10:51

http://www.temaciarnia.com.pl/czy-zywno ... st-zdrowa/ - ciekawy artykuł, może być pomocny w odchudzaniu
Karolina22
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 84
Rejestracja: 14 gru 2017, 14:18

Re: Preparaty odchudzające czy diety odchudzające?

Postautor: Karolina22 » 17 cze 2020, 16:25

Osobiście jestem zwolenniczką diety i ćwiczeń. Jedzenie zamawiam sobie z Wygodnejdiety, dzięki nim jem zdrowo, świeżo i fit, do tego ćwiczę kilka razy w tygodniu i efekty są bardzo zadowalające;)
markowsky
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 27 lip 2020, 03:22
Kontaktowanie:

Re: Preparaty odchudzające czy diety odchudzające?

Postautor: markowsky » 27 lip 2020, 04:08

Jedno nie wyklucza drugiego, ale podstawa, to dobra dieta. Jeśli cały czas pracujesz nad poprawą swojego stylu odżywiania się to możesz i korzystać z preparatów odchudzających. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one skutecznej diety, mogą ją jedynie wspomóc. Napisałem post na temat 3 warunków skutecznej diety. Można go znaleźć tutaj: https://www.defineat.com/pl/content/jak ... czną-dietę. Oczywiście dieta, to nie wszystko, ale na pewno można zbłądzić szukając po omacku.

Pozdrawiam
foczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:52

Re: Preparaty odchudzające czy diety odchudzające?

Postautor: foczka » 08 wrz 2020, 17:17

no oczywiscie ze dieta! po co to jakies cudowne tabletki ktore nam zniszcza zdrowie? dieta i tylko to nas uratuje, ja zamowilam pudelka od wygodnadieta bo sama nie lubie gotowac i to super sprawa! dania codziennie swieze czekaja pod drzwiami, ladnie zapakowane tylko zabrac ze soba do pracy bez stania przy garacg i myslenia co tu jutro ugotowac...?
bubblegum
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 06 wrz 2020, 20:18

Re: Preparaty odchudzające czy diety odchudzające?

Postautor: bubblegum » 10 wrz 2020, 19:10

Ja bym się zdecydowała raczej na dietę, a najlepiej ułożoną indywudualnie przez dietetyka. Myślę, ze koszt będzie zbliżony do suplementów, a zmiana nawyków żywieniowych w dłuższej perspektywie wyjdzie na dobre
elena93
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 17 wrz 2020, 11:31

Re: Preparaty odchudzające czy diety odchudzające?

Postautor: elena93 » 17 wrz 2020, 11:45

preparaty to jest dno, sprzedają za kupę kasy i jeszcze reklamują że -10kg w tydzień

Wróć do „Odchudzanie, Dietetyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość