Preparaty odchudzające czy diety odchudzające?

Odchudzanie, Dietetyka Forum: zasady żywienia, odchudzania, psychologia żywienia.
mumkids
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 03 gru 2018, 10:38

Re: Preparaty odchudzające czy diety odchudzające?

Postautor: mumkids » 03 gru 2018, 10:43

A tak a propos suplementacji to czy są jakieś preparaty dla mam karmiących, które wspomogą odchudzanie bez negatywnego wpływu na dziecko> A może jakieś naturalne środki?
jankamor
Level 1
Level 1
Posty: 366
Rejestracja: 07 maja 2018, 13:11

Re: Preparaty odchudzające czy diety odchudzające?

Postautor: jankamor » 21 gru 2018, 08:09

Czy to naprawdę może pomóc?
tamarass
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:12

Re: Preparaty odchudzające czy diety odchudzające?

Postautor: tamarass » 09 sty 2019, 13:15

Ja preparatów na odchudzanie nigdy nie zażywałam. Uważam, że lepiej się odchudzać stosując odpowiednią dietę. Przydadzą się oczywiście także ćwiczenia. To taka podstawa.











__________
esentire.pl
Lilka2
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 16 wrz 2018, 01:08

Re: Preparaty odchudzające czy diety odchudzające?

Postautor: Lilka2 » 10 sty 2019, 13:00

szczerze mowiac to ja probowalam juz chyba wszystkiego a tu zero efektow. Ale ostatnio znalazlam ofertę takich wczasów odchudzajacych w Jastrzbeiej Górze. https://odchudzanie.primaveraspa.pl/pro ... orzem.html i wydaje mi sie to calkiem spoko pomysl - zwlaszcza ze maja kanal na yt na temat odchudzania i ich metody wydaja sie bardzo skuteczne
monika3
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 04 sty 2019, 08:52

Re: Preparaty odchudzające czy diety odchudzające?

Postautor: monika3 » 14 sty 2019, 10:00

Zdecydowanie bardziej stawiam na diety, a jeszcze bardziej na metody odchudzania niekonwencjonalnego, które zawierają w sobie diety, ale nie kończą się tylko na tym, a są ich jakby rozszerzeniem.Nie mam pojęcia jak można liczyć na to, że preparaty odchudzające nas odchudzą. One ewentualnie mogą pomóc w procesie tracenia wagi, ale na pewno nie wykonają za nas całej roboty. Ogromnie ważna jest dieta.
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Preparaty odchudzające czy diety odchudzające?

Postautor: szyna » 18 sty 2019, 11:08

Moim zdaniem ani jedno ani drugie nie jest do końca dobre.
pawelzursynowa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 134
Rejestracja: 04 lip 2016, 23:18

Re: Preparaty odchudzające czy diety odchudzające?

Postautor: pawelzursynowa » 28 sty 2019, 09:52

Ja uważam, że jeśli tabletki wspomagające odchudzanie są zdrowe i nie są faszerowane chemią tylko naturalnymi składnikami to można je stosować. Mnie moja dietetyczka poleciła tabletki https://fatfastburner.com/ i są rekomendowane przez dietetyków i trenerów fitness jako zdrowy produkt, który naturalnie wspomoże proces odchudzania. Mnie pomaga. Mam wrażenie, że chudnę więcej odkąd je stosuję ;)
morelka34
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 120
Rejestracja: 28 wrz 2018, 10:32

Re: Preparaty odchudzające czy diety odchudzające?

Postautor: morelka34 » 24 lut 2019, 14:23

Jak ktoś się chce odchudzać to bez diety ani rusz, a do tego fajnie sobie też dobrać takie zabiegi - https://klinikamiracki.pl/sculpsure/ na nie nie potrzeba dużo czasu bo jeden zabieg trwa niecałe pół godziny a efekty daje świetne
sisilo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 10 mar 2019, 13:12

Re: Preparaty odchudzające czy diety odchudzające?

Postautor: sisilo » 18 mar 2019, 18:16

w diecie warto także jeść nasiona konopi które mają super działanie odchudzające https://tanienasionakonopi.pl
Mateusz911
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 24 lut 2019, 03:06

Re: Preparaty odchudzające czy diety odchudzające?

Postautor: Mateusz911 » 30 mar 2019, 02:14

Ja korzystam z cateringu dietetycznego specialnie dobranego podemnie wiec jestem zadowolony z usługi jak i z efektów
a firma nazywa się afterfit https://afterfit-catering.pl/wroclaw/
madziulex91
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2019, 10:18

Re: Preparaty odchudzające czy diety odchudzające?

Postautor: madziulex91 » 29 kwie 2019, 10:23

kobietki.... dieta dieta i dieta!
Te specyfiki nie zmienią nic, więcej można sobie krzywdy tym zrobić!!
Przerabiałam juz w swoim życiu wszystko... żeby się pozbyć kg :/
najmądrzejszy sposób to jedynie dobra dieta + ruch = są efekty i na dłużej bez jojoo!
Przeprowadziłam się ostatnio do Kalisza i załapałam się na zniżkę, co nie ukrywam że mnie zachęciło.. bo jestem leniwa i nienawidzę stać przy garach :P
+ ciekawy ogólem artykuł na temat diety właśnie pudełkowej. Może ktoś by chciał poczytać, czy też zgarnąć zniżkę to podzielę się Catering dietetyczny w Kaliszu + zniżka na zamówienie miłej lekturki!
i nie dajcie sie nabierać na te " cudne preparaty " ;) szkoda zdrowia!
kolczykowa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 72
Rejestracja: 05 kwie 2019, 08:28

Re: Preparaty odchudzające czy diety odchudzające?

Postautor: kolczykowa » 24 maja 2019, 20:34

ja nie ufam zadnym preparatom, jakos nie wydaje mi sie zeby samo łykanie jakichs suplementow powodowalo chudniecie, moim zdaniem to przede wszystkim dieta i zdrowy tryb zycia jest kluczem do sukcesu, ja sama nie wiedzialam jak mam sie odzywiac zeby bylo dobrze i skorzystalam z porad pani Elżbiety Horby https://horba.dobrydietetyk.pl/ super kobitka, potrafi czlowieka zmotywowac
babydajna
Level 1
Level 1
Posty: 240
Rejestracja: 24 paź 2016, 13:28

Re: Preparaty odchudzające czy diety odchudzające?

Postautor: babydajna » 27 maja 2019, 18:24

Dieta + ruch to najlepsze "lekarstwo" na otyłość. Warto stosować olej z wiesiołka, bo wspomaga odchudzanie i posiada szereg innych właściwości prozdrowotnych.
Paula883
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 20 cze 2018, 23:21

Re: Preparaty odchudzające czy diety odchudzające?

Postautor: Paula883 » 28 maja 2019, 15:40

Według mnie nie stosuj żadnych preparatów odchudzających bo możesz popsuć sobie cały organizm. Wybierz bardziej dieta pudełkowa warszawa , pij 2 litry wody dziennie i ćwicz przynajmniej 3 razy w tygodniu a zobaczysz bardzo szybko efekty.
jankamor
Level 1
Level 1
Posty: 366
Rejestracja: 07 maja 2018, 13:11

Re: Preparaty odchudzające czy diety odchudzające?

Postautor: jankamor » 31 maja 2019, 22:46

Ile schudłyście po czymś takim?

Wróć do „Odchudzanie, Dietetyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość