Odchudzanie- jak zacząć

Odchudzanie, Dietetyka Forum: zasady żywienia, odchudzania, psychologia żywienia.
recfarm
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2018, 17:04

Re: Odchudzanie- jak zacząć

Postautor: recfarm » 26 wrz 2018, 17:46

Zacznij od diety oraz detoksykacji - https://recenzjefarmaceuty.pl/detosil/. Polecam przeczytać sobie
szalonajulia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 28 wrz 2018, 04:54

Re: Odchudzanie- jak zacząć

Postautor: szalonajulia » 28 wrz 2018, 04:55

Czy znacie jakiegoś dobrego i taniego dietetyka w okolicach Wrocławia, bo sama nie potrafię się zabrać do roboty...
bamiel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 181
Rejestracja: 30 lip 2018, 18:46

Re: Odchudzanie- jak zacząć

Postautor: bamiel » 19 paź 2018, 21:34

Odchudzanie niekiedy trwa bardzo długo i przede wszystkim należy uzbroić się w cierpliwość. Jeśli dopiero zaczynamy swoją przygodę z odchudzaniem i nie wiemy jak się do tego zabrać, warto udać się po pomoc do specjalistów po plan dietetyczno - treningowy, który znajdziecie na https://potreningu.pl/. Z pewnością ułatwi to odchudzanie, dzięki czemu nie stracimy szybko motywacji.
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: Odchudzanie- jak zacząć

Postautor: dusia » 30 paź 2018, 14:48

Dziewczyny dieta i ruch to podstawa, żeby zrzucić zbędne kilogramy. Sama to przechodziłam :) Ale gdy już doszłam do swojej upragnionej wagi, moje ciało straciło jędrność. Postanowiłam, że spróbuję wykonać zabieg ujędrniający ciało. Wybrałam ten gabinet http://www.coco-time.pl/ . Była to bardzo dobra decyzja bo dzięki temu zabiegowi ciało się ujędrniło i wygląda teraz bardzo dobrze.
polina7
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 17 mar 2018, 23:24

Re: Odchudzanie- jak zacząć

Postautor: polina7 » 31 paź 2018, 23:11

Najlepiej zacząć od diety pudełkowej. Zamiast tracić czas na przygotowywanie posiłków czy też liczenie kalorii, to lepiej zerknąć sobie tutaj https://www.eatzone.pl . Wszystko jest przygotowywane i dostarczane na adres. Jest to naprawdę świetne i praktyczne rozwiązanie. Można sporo schudnąć.
Majka2312
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 105
Rejestracja: 05 lip 2017, 17:54

Re: Odchudzanie- jak zacząć

Postautor: Majka2312 » 06 lis 2018, 12:31

Ja postawiłam na catering dietetyczny z Wygodnejdiety. Oni dbają o to aby moje posiłki było zdrowe, smaczne i odpowiednio zbilansowane. Sama dieta nie kosztuje mnie wielu wyrzeczeń a jest skuteczna;)
grzeniu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 28 lut 2018, 00:57

Re: Odchudzanie- jak zacząć

Postautor: grzeniu » 15 lis 2018, 23:31

moja żona od dłuższego czasu stosowała różne diety, pomogły, ale bała się, że znowu przytyje... teraz zamawia jakiś catering dietetyczny, codziennie rano odbieramy torebkę z posiłkami spod drzwi. Bardzo dobrze się na niej czuje a co więcej jest to bardzo wygodna dieta dla niej, bo ostatnio nie chce jej się gotować ;)
toddler00
Level 1
Level 1
Posty: 209
Rejestracja: 14 lis 2018, 10:32

Re: Odchudzanie- jak zacząć

Postautor: toddler00 » 05 gru 2018, 15:43

Najważniejsze jest nauczenie się nie jedzenia przed snem oraz picia dużej ilości wody. Dodatkowo polecam konsultacje w sprawie treningu i diety ze specjalistą. Pani Maria z która jest dietetykiem oraz instruktorem sportów siłowych pomagała mi w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Do dzisiaj korzystam z jej
cateringu dietetycznego - polecam :)
mumkids
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 03 gru 2018, 10:38

Re: Odchudzanie- jak zacząć

Postautor: mumkids » 07 gru 2018, 13:12

Moją pierwszą dietą była dieta kopnhaska i oczywiście ruch (uwielbiam ćwiczenia fizyczne i odkąd pamiętam ćwiczę). Schudłam na niej w przeciągu 2 tygodni 8 kg. Wyglądałam super, ale po jakimś czasie niestety nastąpił efekt jojo. Zaszłam w ciążę i dodatkowo przytyłam 30 kg. Brzmi koszmarnie i tak też wyglądało. Po porodzie wróciłam do aktywności fizycznej. Nie mogłam schudnąć, jak się okazało miałam zapalenie tarczycy. Zatem endokrynolog i leki. W końcu zaczęłam chudnąć i dobrze się czuć. Kolejna ciąża i kolejne kilogramy i po raz kolejny jakieś diety. Nie wyrabiałam w sobie zdrowych nawyków żywieniowych, dlatego był efekt jojo. Gdy w kolejnej ciąży dostałam cukrzycy lekarze nakazali mi dietę cukrzycową. Jadłam 6 razy dziennie, pilnując indeksu glikemicznego spożywanych potraw. Zrezygnowałam zupełnie z żywności wysoko przetworzonej. Początkowo myślałam, że przytyję, przecież wcześniej jadłam tylko 3 razy dziennie. Efekt był jednak odwrotny, zaczęłam chudnąć. Cukier był na prawidłowych poziomach. Ta dieta została ze mną do dziś. Dodatkowo ćwiczę i mam na to siłę. Aby cukier pozostał w normie biorę doppelherz z morwą dla diabetyków (morwa biała wspomaga też odchudzanie). Dobrze czuję się we własnym ciele, a nawet czasem mogę pozwolić sobie na lody i nie boję się już efektu jojo.
triksi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 07 gru 2018, 13:07

Re: Odchudzanie- jak zacząć

Postautor: triksi » 07 gru 2018, 13:18

fajne na spalanei tłuszczu są plastry. Szczrze polecam bo pozbyłam się dzięki nim cellulitu na udach czego nie mogłam zrobić żadnym innym środkiem
Pestka
Level 2
Level 2
Posty: 521
Rejestracja: 09 kwie 2018, 18:03

Re: Odchudzanie- jak zacząć

Postautor: Pestka » 07 gru 2018, 13:57

Odchudzanie nie jest proste i faktycznie ciężko się za nie zabrać. Przede wszystkim niezbędne jest ustalenie odpowiedniej diety. To w zasadzie podstawa. Jeśli nie potraficie tego zrobić to warto zdecydować sie na pomoc specjalistów. Teraz można skorzystać np z wyjazdu na wczasy odchudzające https://odchudzanie.primaveraspa.pl/pro ... orzem.html , gdzie można rozpocząć skuteczne odchudzanie. Ja własnie zastanawiam się na takim wyjazdem bo niestety sama nie potrafię schudnąć.
Roxi
Level 2
Level 2
Posty: 837
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:17

Re: Odchudzanie- jak zacząć

Postautor: Roxi » 07 gru 2018, 15:53

Możesz też wybrać taką opcję jak dieta z dowozem. Obecnie coraz więcej osób się na to decyduje bo mało kto ma czas aby stać przy garach. A tak dostajemy do domu pyszne, zbilansowane posiłki. Wszystko szybko i wygodnie.
crysti1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 99
Rejestracja: 02 sie 2018, 18:31

Re: Odchudzanie- jak zacząć

Postautor: crysti1 » 12 gru 2018, 12:24

jankamor
Level 1
Level 1
Posty: 366
Rejestracja: 07 maja 2018, 13:11

Re: Odchudzanie- jak zacząć

Postautor: jankamor » 21 gru 2018, 07:43

Chyba trzeba dojść do etapu gdy chcemy coś zmienić.
tom.m
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 70
Rejestracja: 04 lut 2019, 10:57

Re: Odchudzanie- jak zacząć

Postautor: tom.m » 04 lut 2019, 15:33

Myślę że równie ważne jest zadbanie o to by to co jemy było dietetyczne i zdrowe. Owoce, warzywa, ryby na wypasie to podstawa

Wróć do „Odchudzanie, Dietetyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość