Odchudzanie- jak zacząć

Odchudzanie, Dietetyka Forum: zasady żywienia, odchudzania, psychologia żywienia.
shoppinglover
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 01 kwie 2019, 17:03

Re: Odchudzanie- jak zacząć

Postautor: shoppinglover » 19 lip 2019, 00:53

Cześć, może warto zacząć od małych rzeczy, takich jak np. zdecydowanie się, na czym smażyć potrawy tak, by pozostawały jak najbardziej szkodliwe dla zdrowia, sylwetki itp. Macie jakieś sprawdzone tłuszcze?
dariolaw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:45

Re: Odchudzanie- jak zacząć

Postautor: dariolaw » 22 lip 2019, 12:31

Do odchudzania trzeba podejść z głową! Przede wszystkim na początek zrobić sobie badania i tak jak kilka osób tutaj wspominało wybrać się do Porządnego dietetyka ponieważ łatwo sobie zepsuć zdrowie bezmyślnym odchudzaniem. Ja robiłam podstawowe badania za pośrednicwem uPacjenta.pl tam skonsultowałam wyniki, ale w innym kierunku się badałam obyło się bez kolejek, bez nerwów. Mam swojego lekarza prowadzącego na żywo również. Pozdrawiam i dbajcie o swoje zdrowie!
anita.maciak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 31 lip 2019, 17:36

Re: Odchudzanie- jak zacząć

Postautor: anita.maciak » 31 lip 2019, 17:49

Nadwaga? dodatkowe kilogramy? Boczki? Fałdki? Znam to, ale da się to pokonać. Nie jestem nastolatką, mam dzieci, prace, kłopoty, brak czasu, ale nie trzeba wcale być przy kości i winę za swoje sadło zwalać na cały świat... tak tak warto zadbać o siebie i czuć się super. Warto zacząć, nie załamywać się i trwać w postanowieniu na początek zrezygnować ze słodyczy, cukru i może smażenia, na konto gotowanego jedzenia lub duszonego, efekt murowany... Dodatkowo trochę poczytałam, popytałam i zdecydowałam sie na polecany wśród forumowiczek - Biphasic Slim. Jest to środek, który w znaczny sposób tłumi odczucie głodu i ułatwia w ten sposób ograniczenie jedzenia, a tym samym likwiduje zwiększone odkładanie tłuszczu. Pozwala on po prostu przestać myśleć o jedzeniu, oszukać organizm,który myśli że jest najedzony. Dla mnie to najskuteczniejsze rozwiązanie w walce z dodatkowymi kilogramami. Co ważne nie powoduje żadnego dyskomfortu tj zgagi, suchości czy biegunek. Zamawiałam od polecanej dziewczyny z forum - Moniki (kom.517 906 693) i szczerze moge polecic ten kontakt. Wszystko poszło szybko, łatwo i przyjemnie. Warto spróbować.
woman
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 109
Rejestracja: 18 lip 2018, 10:55

Re: Odchudzanie- jak zacząć

Postautor: woman » 30 sie 2019, 12:30

może przyda się mapa marzeń
aryama12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2019, 08:11

Re: Odchudzanie- jak zacząć

Postautor: aryama12 » 03 wrz 2019, 08:14

Wystarczy znaleźć dobrego dietetyka i zacząć uprawiać jakiś sport :)
fibii
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 09 cze 2017, 21:24

Re: Odchudzanie- jak zacząć

Postautor: fibii » 09 wrz 2019, 11:54

U mnie dużym problemem było podjadanie słodyczy, dieta ciągle nie wypalała bo nie mogłam się powstrzymać. Koleżanka mi podpowiedziala żeby sobie kupić chrom https://www.doz.pl/apteka/p132553-DOZ_P ... tki_60_szt. on pomaga walczyć z apetytem na slodkości, tez poprawia stan skóry
Justyna Bara
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 12 wrz 2019, 14:29

Re: Odchudzanie- jak zacząć

Postautor: Justyna Bara » 11 paź 2019, 17:16

Mnie bardzo ostatnimi czasy służy dieta sokowa. Oferuje ją marka Sportfoodsoki. Za jej pomocą oprócz zrzucenia kilogramów można też uzupełnić braki witaminowe czy zrobić detoks organizmu. Są różne zestawy do dobrania zależnie od potrzeb, więc jak ktoś jest zainteresowany, to po więcej informacji i zestawy do zamówienia warto zajrzeć na https://www.sportfoodsoki.pl
bamiel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 181
Rejestracja: 30 lip 2018, 18:46

Re: Odchudzanie- jak zacząć

Postautor: bamiel » 22 paź 2019, 01:40

Odchudzanie należy zacząć od zmiany przyzwyczajeń i wyeliminowania tego co nam szkodzi. Tutaj https://www.onxl.pl znajdziecie ciekawy blog na ten temat.
AndziaL
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 18 lip 2018, 19:20

Re: Odchudzanie- jak zacząć

Postautor: AndziaL » 23 paź 2019, 16:22

Mnie się udało osiągnąć efekty dzięki cateringowi. Zamawiam sobie jedzenie z Wygodnejdiety, dzięki nim jem zdrowo, smacznie i regularnie. A przez to, że nie muszę gotować, to ten czas mogę poświęcić na ćwiczenia;)
Justyna Bara
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 12 wrz 2019, 14:29

Re: Odchudzanie- jak zacząć

Postautor: Justyna Bara » 25 paź 2019, 14:54

Odchudzam się ostatnio sokami owocowymi i warzywnymi od Sportfoodsoki czyli źródłem witamin. Naturalne składniki, starannie skomponowane soki dzięki którym można zadbać o linię, a przy okazji oczyścić organizm i dać mu nieco odpocząć od zwyczajowego, codziennego trawienia stałych posiłków.
https://www.sportfoodsoki.pl/
Nesi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: 29 mar 2019, 20:59

Re: Odchudzanie- jak zacząć

Postautor: Nesi » 27 paź 2019, 01:32

Wiadomo, że najważniejsza jest silna wola i determinacja, a to tego deficyt kaloryczny. Ale ja kupiłam sobie ostatnio piperinę z chromem https://www.laventi.pl/laventi/45-piperyna.html z Laventi, dzięki czemu łatwiej ten deficyt będzie osiągnąć :)
matik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 154
Rejestracja: 08 lis 2016, 11:18

Re: Odchudzanie- jak zacząć

Postautor: matik » 11 lis 2019, 14:53

Najważniejsze są chęci. Informacji na ten temat jest również dużo. Na https://wntt.pl/ jest kilka ciekawych artykułów na temat odchudzania. Warto z tych informacji korzystać, ale najważniejszą jest samodyscyplina.
anita.maciak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 31 lip 2019, 17:36

Re: Odchudzanie- jak zacząć

Postautor: anita.maciak » 11 lis 2019, 20:39

Nadprogramowe kilogramy? Wydaje mi się, że na początku powinnaś sobie założyć co chcesz osiągnąć a później małymi krokami dążyć do upragnionego celu. Wiadomo zwiększona aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie do podstawa, jednak warto także pomyśleć o czymś co może przyspieszyć cały proces odchudzania. Ja w cudowne suplementy z reklam nie wierzę, może dlatego, że nigdy nic nie zadziałało na mnie, dlatego w momencie kiedy musiałam wreszcie się wziąć za siebie i zrzucić zbędne kilogramy to zdecydowałam się na Biphasic Slim. Jest to lek, który zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Efekty są bardzo zadowalające, w moim przypadku ok 12kg. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń do Natalii kom. 733 566 390. Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.
olixX
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 14 lis 2019, 09:50

Re: Odchudzanie- jak zacząć

Postautor: olixX » 14 lis 2019, 10:16

Dajecie kontakty, strony, a tutaj chodzi żeby podać jakieś konkrety.
KaKoch
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 19
Rejestracja: 26 sie 2019, 17:15

Re: Odchudzanie- jak zacząć

Postautor: KaKoch » 14 lis 2019, 14:23

Ja najpierw zaczęłam zamawiać sobie catering z Wygodnejdiety. Dzięki nim zmieniłam zasady żywienia. teraz jem 5 posiłków dziennie ale co ważniejsze są one odpowiednio zbilansowane i zdrowe. Oczywiście bardzo pomaga to, że jedzenie jest różnorodne i syte więc łatwiej wytrwać na takiej diecie:) Do tego ćwiczę kilka razy w tygodniu i jestem zadowolona z efektów;)

Wróć do „Odchudzanie, Dietetyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość