5 sposobów żeby nie przytyć

Odchudzanie, Dietetyka Forum: zasady żywienia, odchudzania, psychologia żywienia.
rafinka99
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 06 lut 2016, 22:36

Re: 5 sposobów żeby nie przytyć

Postautor: rafinka99 » 23 kwie 2016, 20:36

Nie zgodzę się , że wystarczy patrzyć na co się je i dietetyk nie potrzebny. To specjalista wiec zawsze jest potrzebny. Ja dzięki swojemu dowiedziałam się , ze powinnam brać spalacz tłuszczu therm line fast ponieważ sama za chiny ludowe nie pozbędę się cellulitu. To była dobra decyzja.
eliasza
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 19
Rejestracja: 01 maja 2016, 22:34

Re: 5 sposobów żeby nie przytyć

Postautor: eliasza » 25 maja 2016, 01:19

Po pierwsze - nie można się przejadać i ciągle coś przegryzać. Po drugie - warto pilnować w miarę stałych godzin posiłków. Po trzecie - trzeba pamiętać o oczyszczaniu swojego organizmu z toksyn, poprzez stosowanie proszku zasadowego http://www.langsteiner.eu/pl/produkty/proszek-zasadowy/ zawierającego miedź, potas czy cynk niezbędne do procesu oczyszczania i usuwania toksyn. Po czwarte - należy zrezygnować z różnego rodzaju junk food i cukru. Po piąte - trochę systematycznego ruchu również przyczyni się do tego, że sylwetka pozostanie szczupła.
jowisstry
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2016, 17:06

Re: 5 sposobów żeby nie przytyć

Postautor: jowisstry » 21 wrz 2016, 14:48

Szukacie specjalisty z zakresu zamykanie naczynek ? Jeśli posiadacie chorobę zwaną teleangiektazja to musicie ją wyleczyć u specjalisty, osobiście leczyłam się u zamykanie naczynek lublin niesamowity dr. Michał Tarkiewicz zajmie się dla was profesjonalnym zabiegiem najwyższej jakości !
mariola.kochanowska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 08 lis 2016, 13:53

Re: 5 sposobów żeby nie przytyć

Postautor: mariola.kochanowska » 16 lis 2016, 11:42

a moja mama miała na odwrót i silny stres u niej (spowodowany ojcem alkoholikiem) powodował, że była bardzo chuda, a odkąd się od niego wyprowadziła i wiedzie spokojne życie, to przybrała na wadze.
Awatar użytkownika
innocent
Level 1
Level 1
Posty: 408
Rejestracja: 16 paź 2011, 20:52
Lokalizacja: warszawa

Re: 5 sposobów żeby nie przytyć

Postautor: innocent » 09 lut 2017, 11:56

Zdrowy tryb życia i nie objadanie się wystarczą by nie przytyć. Trzeba jednak uważać, by nie przejść w drastyczną dietę, bo zły balans składników może prowadzić do problemów z jelitami, zaparć i tak dalej. Oczywiście są na to środki lecznicze jak dicopeg 10g, należy również jak najprędzej zmienić dietę
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: 5 sposobów żeby nie przytyć

Postautor: szyna » 13 lut 2017, 14:07

Mnie bardzo pomogło to, że przestałam podjadać tylko wzięłam się za siebie i zaczęłam ćwiczyć. Oczywiście od czasu do czasu ciastko nie zaszkodzi, ale bez przesady.

Wróć do „Odchudzanie, Dietetyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość