Odchudzasz się? Nigdy się nie głodź!

Odchudzanie, Dietetyka Forum: zasady żywienia, odchudzania, psychologia żywienia.
Kamilka75
Level 1
Level 1

Re: Odchudzasz się? Nigdy się nie głodź!

Postautor: Kamilka75 » 16 lip 2018, 14:45

Tak, to prawda, głodzenie się nie jest dobrym sposobem na schudnięcie. Tak naprawdę działa odwrotnie, ponieważ zwalnia metabolizm. Najlepiej jeść dużo, ale zdecydowanie to, co nam służy. Dobra jest też dieta owocowa , albo warzywna. Można wykorzystać w niej takie sprzęty jak wyciskarka Muke w klasie premium, której silnik z dziesięcioletnią gwarancją przerobi na soki i sorbety wszystkie składniki, nawet najtwardsze. Głodówkę można stosować jeden dzień dla detoksu. to wszystko.

AndziaL
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: AndziaL » 18 lip 2018, 19:29

Ja się odchudzam z Wygodnądieta- czyli mądrze i zdrowo;) Jem 5 posiłków dziennie, smacznych i odpowiednio zbilansowanych, to w zupełności mi wystarcza, głodna nie chodzę a i pomaga zrzucić zbędne kilogramy.
Gavin
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Gavin » 31 lip 2018, 21:53

Ja jem po prostu zdrowo i racjonalnie. Do tego kupiłam sobie orbitrek i wykonuję wskazane ćwiczenia https://www.marbo-sport.pl/Orbitrek-jak ... l-150.html . To naprawdę pomaga, czuję po sobie i widzę po wadze że jestem szczuplejsza
JasnaM
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: JasnaM » 09 sie 2018, 13:40

Odpowiednio dobrana dieta jest podstawą każdego odchudzania. Na nic zdadzą się ćwiczenia jeżeli nie dostarczymy naszemu organizmowi podstawowych wartości odżywczych. Co do ćwiczeń to mogę polecić te na orbitreku, a sprzęt ten można znaleźć na https://www.hop-sport.pl/. Ja mam właśnie stąd mój orbitrek i jestem z niego zadowolona.
Awatar użytkownika
nydiss
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: nydiss » 14 sie 2018, 13:24

Mówią, że w procesie odchudzania 30% to ruch, a 70% to dieta i moim zdaniem mają rację. Bez odpowiedniego deficytu kalorycznego niemożliwe będzie zrzucenie zbędnych kilogramów. Poza tym jeśli ograniczamy spożywanie jedzenia to musimy zrobić to tak, aby naszemu organizmowi nie zabrakło żadnych składników - makroelementów, jak i mikroelementów. Zdrowie ma się jedno, nie warto go sobie psuć.
pawelzursynowa
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: pawelzursynowa » 25 sie 2018, 14:35

Zgadzam się z Tobą dieta, a nie brak jedzenia, tak jak co niektórzy myślą. Ja Byłem jednym z nich i potem z tego powodu cierpiałem, niestety za własną głupotę płaci się wysoką cenę. Miałem problemy z żołądkiem i wątrobą. Zażywałem nawet metronidazol i inne leki, które na szczęście pomogły zwalczyć stan zapalny.
Agulaa
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Agulaa » 31 sie 2018, 09:43

Widziałam, że ktoś pisał o wyciskarkach - akurat ze swojej strony mogę Biochefa polecić - wydaje się, że ma większy otwor wsadowy niż ta Muke i też materiał mi się bardziej podoba, wydaje się bardziej wytrzymała prawdę mówiąc. ;) Ktoś z was miał okazję może korzystać?
opuukaj
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: opuukaj » 31 sie 2018, 14:40

Fakt, lepiej zadbać o odpowiednią kaloryczność i odpowiedni dobór diety :) Ja podczas odchudzenia korzystałem z diety pudełkowej zamówionej z http://healthypack.pl/ . Akurat jestem z okolic Rzeszowa i u nas była taka możliwość :) Bardzo fajne posiłki powiem Wam. Różnorodne, smaczne, odpowiednio doprawione... no i najważniejsze, nie głodowałem! Udało mi się schudnąć do wymarzonej wagi, a wcale nie namęczyłem się jakoś specjalnie. Polecam sprawdzić samemu i się przekonać.
hedonek17
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: hedonek17 » 12 wrz 2018, 15:35

głodzenie się to zły sposób na odchudzanie
AinEingarp
Level 2
Level 2

Postautor: AinEingarp » 13 wrz 2018, 08:05

Oczywiście, że tak! Wtedy wyniszczamy organizm.
pauli
Level 1
Level 1

Postautor: pauli » 15 wrz 2018, 18:52

Odpowiednim sposobem na znalezienie informacji w tym temacie, będzie poczytanie bloga https://www.zdrowie.info.pl/migrenowy-bol-glowy/ - na nim nieustannie przedstawiane są niekonwencjonalne sposoby dbania o swoje ciało.
guzior
Level 1
Level 1

Postautor: guzior » 08 paź 2018, 11:09

Jest wiele stron, które wspomogą Cię podczas odchudzania, jednak https://cellulit.info.pl/cellulit-a-hormony/ jest wyjątkowa, dzięki niej pozbędziesz się nie tylko wagi, ale też cellulitu.

Wróć do „Odchudzanie, Dietetyka”