dieta czy ruch?

Odchudzanie, Dietetyka Forum: zasady żywienia, odchudzania, psychologia żywienia.
evissa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 12 sie 2016, 13:51

Re: dieta czy ruch?

Postautor: evissa » 29 lip 2017, 13:05

I to i to jest zdrowe dla organizmu, ale musimy pamiętać, że dieta to jakieś 70% jeżeli chodzi o zgubienie kg. Ja również staram się zdrowo odżywiać, a macie jakiś swój ulubiony sklep ze zdrową żywnością? Ja Wam mogę polecić Zakręcony Słoik, z którego np. zamawiam ekologiczną mąkę, która jest dostępna na stronie https://zakreconysloik.com.pl/ekologiczne-maki-bezglutenowe Produkt o wiele zdrowszy niż mąki w tradycyjnych sklepach.
serfie
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30

Re: dieta czy ruch?

Postautor: serfie » 31 lip 2017, 20:34

Obydwa. Ale, zadecydowanie lepsze efekty da Ci ruch. Próbowałam różnych zajęć sportowych i powiem szczerze że najlepszy o dziwo... był balet. Chcę do niego wrócić niedługo, jak zniknie mi trochę nowych życiowych obowiązków ;) Miejsce które mnie interesuje to szkoła baletowa Poznań Fouette, mają tez inne zajęcia akrobatyczno taneczne, także dla dzieci :)
DominikaSika
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 148
Rejestracja: 06 lut 2017, 13:07

Re: dieta czy ruch?

Postautor: DominikaSika » 05 sie 2017, 12:28

Przede wszystkim ruch! Ludzie, nie wolno przesadzać! Nie wydaje wam się, że czasami przeginamy z tymi nawykami? Jestem bardzo zakochany w pancakes z boczkiem Wrocław ma tylko jedną restaurację, w której podają to danie tak, jak należy i jest to ROAD American. Osobiście kocham tego rodzaju potrawy i... wyglądam idealnie. Niczego bym nie zmieniała. Dlaczego? Ponieważ jadam o regularnych porach i ćwiczę. To jedzenie można sobie odpuścić, nie ma sensu rukoli zagryzać powietrzem ;)
Calvin
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 10 sie 2017, 13:55

Re: dieta czy ruch?

Postautor: Calvin » 12 sie 2017, 12:17

Zdeycodowanie dieta i ruch, to podstawa do osiągnięcia sukcesu ;) sama dieta ani samy ruch niestety nic nie pomoże jeśli chcemy schudnąć ;)


________________________
dozownik łokciowy
Dolarek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 15 sie 2017, 12:39

Re: dieta czy ruch?

Postautor: Dolarek » 17 sie 2017, 13:58

Jak się chce mieć efekty to przecież ani bez diety ani bez ruchu się tego nie osiągnie, to musi się uzupełniać
moniaxx
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 29 sie 2017, 09:57

Re: dieta czy ruch?

Postautor: moniaxx » 29 sie 2017, 10:56

Uważam, że aby schudnąć potrzebny jest zarówno ruch, jak i dieta. Ostatnio koleżanka poleciła mi, abym spożywała błonnik przed każdym posiłkiem, aby się szybciej nasycić. Spożywam go na razie 3 tygodnie, ale już się nie mogę doczekać efektów. Kupiłam błonnik w aptece Melissa, ponieważ tam był największy wybór. :)
Bemos
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:07

Re: dieta czy ruch?

Postautor: Bemos » 30 sie 2017, 09:21

Zdecydowanie ruch a do ćwiczeń polecam super shaker, który sprawi, że Twój koktajl odżywczy będzie odpowiednio dobrze wymieszany. Uciążliwe mieszanie Twoich szejków może przejść do historii! PROMiXX to mixer do suplementów to powiedzenie STOP niesmacznym grudkom i pudrowej konsystencji. Dzięki Shakerowi PROMiXX możesz również przygotować inne pokarmy jak: koktajle warzywne, naleśniki czy pokarm dla niemowlaka. Przekonaj się, że Twoje odżywki, suplementy mogą być dobre i sprawne do przyrządzenia. Dzięki specjalnej i unikalnej konstrukcji przygotowywane koktalje i mixy nie tracą swoich wartości. PROMiXX weź tam, gdzie ćwiczysz i to dzięki swoim małym wymiarom. Dobrze wymieszane mixy to lepsze wchłanianie wartości! Zapraszamy na naszą stronę oraz do sklepu, gdzie można kupić ten unikalny szejker!
AgnieszkaGrzelaz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 13 kwie 2016, 18:24

Re: dieta czy ruch?

Postautor: AgnieszkaGrzelaz » 03 wrz 2017, 12:44

dieta i ruch to podstawa, a moze nei sama dieta a zdrowe odżywianie, ograniczenie smażonego, nauczyłam sie tego będąc na wczasach odchudzających Trzeba podejść z rozwagą i mieć umiar, bo bez tego nic nam nie wyjdzie
Awatar użytkownika
KrzakMiachał
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: 04 wrz 2017, 10:36

Re: dieta czy ruch?

Postautor: KrzakMiachał » 08 wrz 2017, 09:13

Oczywiście dieta jest bardzo ważna w utrzymaniu zdrowego ciała, jednakże sama dieta nam nic nie da. Ponieważ dieta jest to określenie porządnie zbilansowanych posiłków, które są paliwem dla naszego organizmu. Dlatego warto też do diety dołożyć ćwiczenia, które wzmocnią nasze ciało i poprawią jego wygląd.
pawelek34
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 13 kwie 2016, 12:11

dietetyk Elbląg

Postautor: pawelek34 » 12 wrz 2017, 08:32

Jeżeli chcesz osiągnąć szybkie i imponujące efekty to łączysz dietę z ruchem, ale wydaje mi się że to dieta jest skuteczniejsza i wystarczy, ze będziesz się zdrowo odżywiać i raz albo 2 razy w tygodniu uprawiać jakiś sport. Z drugiej jednak strony, to też pewnie zależy od osoby i jej organizmu. :) Ja mam bardzo dobry metabolizm i nawet jak nie jem jakoś bardzo zdrowo, to kiedy chodzić 5 razy w tyg na siłownie to nadal mam smukłą sylwetkę. Podsumowując, lepiej jest się zdrowo odżywiać, bo daje to efekty w postaci ładnej figury i zdrowego organizmu, a jeżeli chodzi o sam efekt szczupłej sylwetki to już zależy od danej osoby.
kiffi
Level 1
Level 1
Posty: 348
Rejestracja: 09 lip 2017, 12:37

Re: dieta czy ruch?

Postautor: kiffi » 12 wrz 2017, 19:36

Ja postawilam na diete od dietetyka z https://dietqueen.pl/blog/ i do tego cwiczenia :) w polaczeniu udalo sie stracic juz 18 kg wiec jest super ! :hurra: :hurra:
Agronauta
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 12 wrz 2017, 08:54

Re: dieta czy ruch?

Postautor: Agronauta » 13 wrz 2017, 11:13

Ważna dieta jak i również ruch, nie da się nic zrobić kładąc tylko i wyłącznie na jedno. Są to 2 główne rzeczy do zmiany własnego wyglądu pod względem ilości tłuszczu / mięśni w ciele. Jeżeli jest wam ciężko sporządzić dietę dla siebie to jedynym dobrym wyjściem poradzić się specjalisty czyli dietetyka, który wam taką dietę ułoży.
Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1
Posty: 306
Rejestracja: 10 lis 2016, 14:29

Re: dieta czy ruch?

Postautor: Kubalek3 » 15 wrz 2017, 13:05

Wolę i preferuję ruch.
pawi
Level 2
Level 2
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2016, 02:10

Re: dieta czy ruch?

Postautor: pawi » 16 wrz 2017, 17:03

Dieta jest bardzo ważna, nawet przy dużej ilości ruchu, szczególnie jeżeli zamiarem jest zrzucenie wagi. Warto jest stworzyć indywidualną dietę pod siebie http://www.dietek.pl/
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: dieta czy ruch?

Postautor: jjusti18 » 20 wrz 2017, 15:58

Według mnie to i to. Dieta i ruch stanowią w całości drogę po sukces. Wiele wiadomości w tym zakresie przecież można znaleźć na necie, ja ostatnio nawet znalazłam interesujący artykuł na temat kalkulatora BMI https://www.dietetykwszczecinie.pl/blog ... ciala.html . Nie słyszałam wcześnie o czymś takim i planuję się z nim bliżej zapoznać. Artykuł widać, że jest krótki ale zawiera istotne wiadomości.

Wróć do „Odchudzanie, Dietetyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość