odchudzanie

Odchudzanie, Dietetyka Forum: zasady żywienia, odchudzania, psychologia żywienia.
AndziaL
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 18 lip 2018, 19:20

Re: odchudzanie

Postautor: AndziaL » 23 paź 2019, 16:23

Myślę, że ćwiczenia i dieta załatwią sprawę. Ja sama zamawiam sobie Wygodnędietę, z nimi jem fit, regularnie i zdrowo, do tego ćwiczę kilka razy w tygodniu i jestem zadowolona z rezultatów.
Justyna Bara
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 12 wrz 2019, 14:29

Re: odchudzanie

Postautor: Justyna Bara » 25 paź 2019, 14:37

Mi w odchudzaniu bardzo ostatnio pomaga dieta sokowa od Sportfoodsoki. Na ich stronie można dowiedzieć się więcej, jak również kupić dostosowany pod własne oczekiwania zestaw. Jest smacznie, a w dodatku ile witamin!
www.sportfoodsoki.pl
gifi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 16 paź 2019, 10:04

Re: odchudzanie

Postautor: gifi » 29 paź 2019, 15:46

Dieta oparta na zbilansowanych składnikach to najlepsze wyjście. Proponuję oddać się w specjalistyczne ręce, które przygotują optymalne posiłki link. Sukces tkwi w ilości, systematyce oraz doborze odpowiedniej ilości kalorii do dziennego zapotrzebowania. Oferują w dodatku diety z wykluczeniem niektórych składników, np. mięsa lub uczulaczy, więc spokojnie każdy dobierze dla siebie odpowiednie menu.
Revolution
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 26 mar 2019, 10:35

Re: odchudzanie

Postautor: Revolution » 04 lis 2019, 09:22

"Odchudzanie" to w ogóle strasznie smutne slowo... :( Nie odchudzasz się! Zmieniasz kształty :) A żeby tego dokonać i przejść na zdrowszą stronę mocy, pamiętaj nie tylko o witaminkach i dobrym jedzeniu, ale też o sporcie - zbliża się zima, więc bielizna i odzież termoaktywna - Ceneo.plma bardzo szeroki wybór - z pewnością Ci się przydadzą :) Powodzenia!
anita.maciak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 31 lip 2019, 17:36

Re: odchudzanie

Postautor: anita.maciak » 11 lis 2019, 20:44

Kto z nas by nie chciał mieć szczupłej sylwetki, którą mógłby się chwalić na wyjazdach i na wszelkiego rodzaju wakacjach. Ale jak wiadomo to nic samo nie przychodzi i trzeba do tego ciężkiej pracy. Chociaz nie zawsze...mi pomógł Phen375, który tłumi apetyt, przyspiesza metabolizm a jednocześnie zapewnia dodatkową energię. Waga momentalnie "leciała" w dół a ja byłam coraz bardziej zadowolona ze swojej figury. Źle sie czujecie w swoim ciele, obawiacie się wakacji, w lustrze widzicie tylko fałdki i oponkę??? Skontaktujcie sie z Zuzią (kom.881354456), ona Wam pomoże. Powodzenia
KaKoch
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 19
Rejestracja: 26 sie 2019, 17:15

Re: odchudzanie

Postautor: KaKoch » 14 lis 2019, 14:25

wschodnia5
Level 2
Level 2
Posty: 602
Rejestracja: 19 paź 2017, 12:32

Re: odchudzanie

Postautor: wschodnia5 » 15 lis 2019, 18:25

Dieta będzie przynosiła efekty, jak się ją wybierze z pomocą dietetyka. Zdecydowanie lepiej zdecydować się na taki sposób redukcji wagi. Wiem, że dietetyk https://dawidwozniakowski.pl/dieta/dieta-na-redukcje/ i trener personalny pomógł już wielu osobom dość do formy dzięki odpowiedniej diecie i ćwiczeniom.
julajula
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 14 sie 2019, 12:36

Re: odchudzanie

Postautor: julajula » 18 lis 2019, 14:15

Na stronie http://www.grono.net.pl/ znajdziesz fajny artykuł o tym jak zmotywować się do ćwiczeń – mi bardzo pomógł jak miałam chwilowy kryzys ;)
Nejlo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 47
Rejestracja: 31 sie 2019, 22:08

Re: odchudzanie

Postautor: Nejlo » 30 lis 2019, 23:22

Jeśli szukacie dobrej wagi medycznej, dzięki której możecie skutecznie analizować masę ciała kredos.pl/waga-medyczna . Analiza wagi ciała jest bardzo ważna z uwagi na to, że poprzez jej zmiany możecie wykryć choroby oraz dolegliwości, więc jest to podstawa działania gabinetów lekarskich.
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: odchudzanie

Postautor: dusia » 04 gru 2019, 06:13

to tak naprawdę temat rzeka i podejrzewam, ze ile osób tyle sposobów. Najważniejsze jest właśnie to indywidualne podejście do sprawy :) mnie udało się schudnąć dopiero po tym jak trafiłam do Pani Olgi Rymkiewicz ( psychodietetyk). Po kilku spotkaniach terapeutycznych skierowała mnie do dietetyka, który ułożył indywidualny plan diety i treningów. Efekt jest taki, że nie tylko schudłam 10 kg ale też zmieniłam podejście do samej siebie, a za to jestem chyba najbardziej wdzięczna Pani Oldze :)
konarkonrad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 07 gru 2019, 16:16

Re: odchudzanie

Postautor: konarkonrad » 07 gru 2019, 16:18

Mój kolega, z którym chodziłem na siłownię, zaczął stosować https://www.zapytajtrenera.pl/article/a ... y_tluszczu po sprawdzeniu lektury i zauważyłem u niego efekty. Waga poszła w dół, a razem z nią pojawił się lepszy wygląd.
marialis
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:05

Re: odchudzanie

Postautor: marialis » 09 gru 2019, 12:31

Chcesz schudnąć? Chcesz czuć się lepiej? Chcesz żyć zdrowo? Zadaniem https://healthinnmed.pl jest profesjonalne wsparcie dietetyczne w drodze do twojego upragnionego celu? Skorzystaj z dobranego pakietu dietetycznego indywidualnie do twojego organizmu.
Radzka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 101
Rejestracja: 24 lip 2019, 15:41

Re: odchudzanie

Postautor: Radzka » 06 lut 2020, 11:06

na odchudzanie to przede wszystkim zmiana nawyków żywieniowych, więcej ruchu i jak w moim przypadku dodatkowo tylko stosuję lek na odchudzanie na bazie orlistatu
Slysanem
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 02 lut 2020, 15:33

Re: odchudzanie

Postautor: Slysanem » 06 lut 2020, 11:12

Prawda jest taka, że trzeba na stałe dodać do swojego życia ruch i odpowiednie ograniczenie kaloryczne.
stark.dejuan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 14 lut 2020, 18:04
Lokalizacja: Szczecin

Re: odchudzanie

Postautor: stark.dejuan » 14 lut 2020, 18:10

Odchudzanie to długi proces, czasami na efekty trzeba naprawdę poczekać, jednak nie można się poddawać i zniechęcać.

Wróć do „Odchudzanie, Dietetyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość