witaminy w ciąży

Opinie o lekach: przeglądaj, komentuj i dodawaj opinie o lekach.
jankamor
Forumowicz
Forumowicz

Re: witaminy w ciąży

Postautor: jankamor » 30 maja 2018, 11:35

Najlepiej spytaj się lekarza, on będzie najlepiej wiedział co Ci doradzić.

pepperoni
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: pepperoni » 13 cze 2018, 22:29

mi lkarz polecił mama dha premium ze względu na kompletny skład i brak żelaza, którego mi nie zalecał brać ze względu na to ż e nie miałam anemii, w moch witaminkach sa wszystkie potrzebne na czas ciązy i potem karmienia piersią składniki, duzo dha, które wpływa na rozwój układu nerwoweg, oczu i serca, oczywiście kwas foliowy, któego braki mogą powodować powaznymi wadami warto dobrze się zainsteresowąc tematem bo można zmniejszych ryzyko wielu chorób
sabinkaduchess
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: sabinkaduchess » 21 cze 2018, 12:19

pepperoni pisze:mi lkarz polecił mama dha premium ze względu na kompletny skład i brak żelaza, którego mi nie zalecał brać ze względu na to ż e nie miałam anemii, w moch witaminkach sa wszystkie potrzebne na czas ciązy i potem karmienia piersią składniki, duzo dha, które wpływa na rozwój układu nerwoweg, oczu i serca, oczywiście kwas foliowy, któego braki mogą powodować powaznymi wadami warto dobrze się zainsteresowąc tematem bo można zmniejszych ryzyko wielu chorób

To masz fajnego lekarza, bo właśnie tak jest, że ciężko dostarczyć, szczególnie w ciąży, wszystkie witaminy i minerały. Przez zwiększoną ilość progesteronu w organizmie, kobieta gorzej przyswaja witaminy i minerały, więc suplementacja jest konieczna.
Alexa555
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Alexa555 » 25 cze 2018, 08:08

Odżywianie to jeden z najważniejszych elementów życia. Zatem warto skorzystać z usług profesjonalnej marki, która dostarcza owoce. Szukałem przedsiębiorstwa, który, będzie mi zapewniać świeże produkty do domu, lub do firmy. Znalazłem firmę, która rewelacyjnie realizuje swoje usługi, a termin realizacji jest szczególnie krótki. Produkty są dostarczane na terenie całej Polski. Uprzejmie polecam tę firmę owocowakraina.pl.
karolinamarysia
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: karolinamarysia » 25 cze 2018, 18:49

Ja swoich witamin szukałam w aptece w Gdańsku, ale nie mieli. Skorzystałam w końcu z wyszukiwarki leków i udało mi się je na szczęście zarezerwować.
Mermagda0
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Mermagda0 » 14 lip 2018, 18:11

Z takimi rzeczami to radziłabym sie do swojego lekarza. Wiadomo, że przy ciąży są standardowe witaminy ale i tak nie ma co tak ryzykować, może akurat lekarz który was prowadzi coś innego wam doradzi. Zajrzyjcie sobie też na stronę Zielony koszyczek gdzie znajdziecie spory wybór witamin, suplementów i minerałów. Na pewno coś tam dla siebie odpowiedniego znajdziecie.
Ann45
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Ann45 » 23 lip 2018, 19:28

Jeżeli poszukujesz wyjątkowo wartościowych, jędrnych owoców gospodarstwa rolnego czy to do pochłonięcia czy również do handlowania większymi porcjami to całkowicie zalecam plon którym jest borówka amerykańska. Jest to wyjątkowo apetyczny a zarazem jeden z najwartościowszych plonów. Dżemy smakują nieziemsko. Rzeczywiście doradzam wytwórnię, którą jakiś czas temu odkryłam w internecie Borowki.info.pl.
Werox963
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Werox963 » 25 lip 2018, 01:21

Odżywianie to jeden z najważniejszych elementów życia. Dlatego warto skorzystać z pomocy wysokogatunkowej marki, która dostarcza cytrusy. Poszukiwałem firmy, która, będzie mi przywozić świeże cytrusy do domu, lub do firmy. Znalazłem firmę, która świetnie wykonuje swoje usługi, a termin realizacji jest szczególnie krótki. Cytrusy są dowożone na obszarze całej Polski. Uprzejmie rekomenduję tę firmę owocowakraina.pl.
Iwuś
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Iwuś » 26 lip 2018, 08:47

Suplementacja w ciąży jest bardzo ważna. Witaminy różnej maści można wybrać w tej aptece https://www.strywald24.pl/witaminy-i-mineraly.html Dziecko potrzebuje witamin i mama także. Z pokarmu i to głównie przetworzonego nie dostarczymy takiej ilości witamin aby starczyło dla 2 osób.
zuczek
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: zuczek » 30 lip 2018, 22:39

Ja już jestem po porodzie od kilku miesięcy i teraz pora na znalezienie odpowiedniego pediatry w Łodzi. Jeśli kogoś znacie, to dajcie koniecznie znać, bo szukam:)
sabinkaduchess
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: sabinkaduchess » 21 sie 2018, 12:21

Moja siostra niedawno zaszła w ciążę i wiem, że łyka rano dwie tabletki mama dha prem, bo zrobiła sobie badania i okazało się, że ma niedobory magnezu, ale nie jakieś ogromne, tylko takie, jak to się w ciąży zdarzaj... Ginekolog polecił jej te tabletki właśnie ze względu na kompleksowy skład.
matni
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: matni » 25 wrz 2018, 18:19

Z całą pewnością nie można zapominać o czystku, który ma ogromne ilości witamin w sobie, zaleca się go częste przyjmowanie. Ale o wszystkich jego zastosowaniach dowiesz się wchodząc na portal https://www.czystek.info.pl/zastosowani ... e-czystka/ na nim wszystko jest fajnie rozwinięte.

Wróć do „Opinie o lekach”