Słabe libido

Opinie o lekach: przeglądaj, komentuj i dodawaj opinie o lekach.
macsmac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2012, 13:38
Lokalizacja: Warszawa

Słabe libido

Postautor: macsmac » 19 mar 2012, 22:10

Tribestan – pierwszy w Polsce preparat dla kobiet i mężczyzn podnoszący libido

zorganizowana ogólnopolska kampania uwolnij namiętność i pożądanie. Na Polski rynek wszedł suplement - Tribestan, dzięki któremu namiętność i pożądanie znów może zagościć w każdym związku
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2012, 13:43 przez macsmac, łącznie zmieniany 1 raz.
moreorless
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 27 mar 2012, 08:57
Lokalizacja: Wawa

Postautor: moreorless » 29 mar 2012, 10:03

no ale zanim ktokolwiek zechce poprawiać libido tabletkami proponuję jednak rozejrzenie się za innymi metodami i pracę nad sobą. Dieta rządzi również w tym przypadku, a tabletki (jeśli już) to stosować doraźnie, ten tribestan nie wiem jak ma działać ale przypuszczam że zawiera buzdyganek naziemny - to niekoniecznie uniwersalny suplement (moim zdaniem), a jeśli macie problemy z libido polecam najpierw zapoznanie się z tematem niezłym kompendium wiedzy jest strona o seksie
djlevine
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 20 cze 2012, 22:21
Lokalizacja: Poznań

Postautor: djlevine » 21 cze 2012, 00:27

No i cóż to za problem?> :D
Nataszka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 25 wrz 2012, 13:26
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Nataszka » 25 wrz 2012, 14:47

Niskie libido może nie jest problemem, jeśli ktoś go nie doświadczył.... może mieć marne skutki dla związku, zarówno kobietom jak i mężczyznom ciężko to przyjąć do wiadomości.
A jeśli ktoś ma niskie libido w młodym wieku to może nieodpowiednia antykoncepcja?
JPotter
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 02 paź 2012, 11:12
Lokalizacja: Katowice

Postautor: JPotter » 02 paź 2012, 11:53

Jest mnóstwo naturalnych substancji które podnoszą libido.... można stosować np. lubczyk, smakuje i wygląda trochę jak pietruszka i do tego znacznie poprawia smak potraw. Słyszałam również o kaparach (dostępne marynowane) no i oczywiście ostrygi....w internecie można znaleźć mnóstwo dodatków do potraw które dobrze na ten problem działają.
olenka27
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 49
Rejestracja: 15 wrz 2015, 09:55

Re: Słabe libido

Postautor: olenka27 » 02 lis 2015, 14:19

Ja mojemu mezowi tez planowalam wlasnie ten lek kupic... duzo o nim czytalam na stronce z imponujaca lista leków - http://www.znamlek.pl/category-libido-103.html . Duzo tam pozytywnych opinii wlasnie na ten temat i mam zamiar sprobowac, bo z libido u niego ciezkawo...
ono77
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 11 lis 2015, 23:24

Re: Słabe libido

Postautor: ono77 » 11 lis 2015, 23:33

A to na pewno libido? może ma jakieś problemy z meskościa i wstydzi sie z Toba porozmawiac bo przecież wiesz jacy sa faceci :mur: Wiesz mój tez tak czasami miał i potem yszło szydło z worak. Na szczęscie juz sobie z tym poradziliśmy.
Greg
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 31
Rejestracja: 28 gru 2015, 19:36

Re: Słabe libido

Postautor: Greg » 19 mar 2016, 21:12

Problem z libido to mi się kojarzy tylko z problemem testosteronu plus słabe lub zanikające wzwody. Ja aczej stosuję suplement zawsze przed stosunkiem , erekton fast . Nie szkodzą tabletki organizmowi a wręcz pomagają i mnie i mojej partnerce . Ja osobiście swojej powiedziałem od razu o problemie erekcji czy kwestii niestety szybszego dochodzenia. Zrozumiała i mi pomaga.
Pawel83
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 14 sie 2016, 07:56

Re: Słabe libido

Postautor: Pawel83 » 30 sie 2016, 11:32

Słabe libido wystepuje przez to przez zły tryb życia. Zamiast faszerować sie prochami lepiej zmienić troche nawyki, odpocząć, wziac urlop i powinno sie poprawic :)
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Słabe libido

Postautor: ewelina8393 » 06 sie 2018, 18:53

A co jeśli słabe libido dotyczy mężczyzn? Czasami oni mają nawet z tym kłopot. Dotyczy to wszystko zazwyczaj wielkości penis, ale jest coś takiego, jak metody powiększenia penisa. Na stronie http://abc-potencji.pl/powiekszanie-penisa/ macie większość informacji, gdyby ktoś z Was był zainteresowany. Możecie sprawdzać i szukać swoich rozwiązań.
sabinkaduchess
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 23 maja 2017, 16:36

Re: Słabe libido

Postautor: sabinkaduchess » 21 sie 2018, 12:13

Czasem słabe libido wynika z przepracowania lub nałogów, jak np. palenie papierosów. Potem pojawiają się dodatkowo problemy z erekcją. Zwykle wystarczy rzucić palenie czy po prostu zdrowiej żyć – fizycznie i psychicznie, ale od razu sprawność w łóżku nie wróci, więc warto mieć jakieś tabletki z sildenafilem, tym bardziej, że teraz to można kupić bez recepty i nie trzeba stać w kolejce do lekarza po viagrę.
bella3
Level 1
Level 1
Posty: 441
Rejestracja: 15 kwie 2013, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Słabe libido

Postautor: bella3 » 25 sie 2020, 13:27

Prawdą jest że wiele leków wpływa na libido. Nie znaczy jednak, że nie ma sposobów by to libido mimo wszystko podnieść. Mało się mówi o diecie a ona ma naprawdę ogromne znaczenie w tym przypadku. Słyszeliście o afrodyzjakach? awokado, kakao, ostrygi - naprawdę podnoszą popęd seksualny. Co jeszcze to na https://www.arte24.pl/spoleczenstwo/zwi ... ze-libido/ odsyłam. Jeśli będziemy polecane produkty jeść regularnie to powinniśmy zauważyć różnicę z czasem. I to bez brania cudownych tabletek na poprawę libido a po prostu zdrowo się odżywiając.

Wróć do „Opinie o lekach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość