Dobry weterynarz dla psa Warszawa

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
marek3333
Forumowicz
Forumowicz

Dobry weterynarz dla psa Warszawa

Postautor: marek3333 » 16 lip 2019, 09:47

jakiego weterynarza polecacie ?

lucjanpiatek
Forumowicz
Forumowicz

Re: Dobry weterynarz dla psa Warszawa

Postautor: lucjanpiatek » 16 lip 2019, 10:50

Pani lek. wet. Katarzyna Oczkowska ma bardzo pochlebne opinie na terenie Warszawy. Poszukaj numeru w internecie i zadzwoń. Udzielone zostaną ci wszelkie informacje :)
Mateo 77
Level 1
Level 1

Postautor: Mateo 77 » 22 lip 2019, 16:24

Dobrze, że dzisiaj możemy dzielić się takimi informacjami, bo to bardzo ułatwia wiele kwestii. Jeśli chodzi o mnie, na pewno w Warszawie mogę polecić Wam wizytę w http://www.lecznica-ursynow.waw.pl/blog ... owy-u-psow Dzięki temu będziecie w stanie szybko zwalczyć przypadłości, które spotkały Waszego zwierzaka. Nie warto z tym czekać.
elacara
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: elacara » 30 lip 2019, 15:01

Mam bardzo pozytywne doświadczenia jak do tej pory z weterynarzem w Wesołej. Jak cały gabinet wygląda widać fajnie na ich stronie: weterynariawesola.waw.pl. Ogólnie lecznica robi wrażenie już samą powierzchnią – duży parking duża poczekalnia. Sam sprzęt to klasa światowa – tlenoterapia, krioterapia, inkubatory...nie spotkałam się jeszcze z takim wyposażeniem gdzie indziej.
andrewi
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: andrewi » 31 lip 2019, 01:34

Ja ze swoim psiakiem chodzę do Przychodni Weterynaryjnej Vet-Point http://vet-point.waw.pl/ w Warszawie. Świetne podejście, szeroki zakres usług i badań szczególnie z dziedziny dermatologii i okulistyki.

Wróć do „Zdrowie i Uroda”