19 oznak, że w Twoim ciele przebywają groźne pasożyty!

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
serwerux1
Level 2
Level 2
Posty: 904
Rejestracja: 16 maja 2016, 12:16

19 oznak, że w Twoim ciele przebywają groźne pasożyty!

Postautor: serwerux1 » 17 sty 2019, 18:38

babydajna
Level 1
Level 1
Posty: 240
Rejestracja: 24 paź 2016, 13:28

Re: 19 oznak, że w Twoim ciele przebywają groźne pasożyty!

Postautor: babydajna » 09 sie 2019, 18:53

Niestrawność czy biegunka może być oznaką m.in. nietolerancji pokarmowej, alergii, jelita drażliwego, a nie od razu pasożytów. Przy tego typu dolegliwościach polecam lek Kebene który jest połączeniem symetykonu z węglem aktywnym. A badania kału na obecność pasożytów zawsze warto wykonać.
angelika9022
Level 1
Level 1
Posty: 264
Rejestracja: 24 maja 2018, 13:47

Re: 19 oznak, że w Twoim ciele przebywają groźne pasożyty!

Postautor: angelika9022 » 30 cze 2020, 06:58

Może lepiej będzie skorzystać z oferty i zrobić testy na pasożyty w organizmie. Takie testy wykona ta klinika biorezonansem http://biorezonans-wilanow.pl/pasozyty/ a w przypadku wykrycia może wyleczyć za pomocą metody BICOM. Warto wspomnieć że ich metoda nie kosztuje wiele i jest bezbolesna dla pacjenta. Polecam się zapoznać z ofertą kliniki i ich metody.
yaharr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 01 cze 2020, 11:26

Re: 19 oznak, że w Twoim ciele przebywają groźne pasożyty!

Postautor: yaharr » 26 wrz 2020, 18:45

Powiem Ci, że ten materiał dał mi do myślenia i jeżeli wierzyć temu co przed chwilą oglądałem to wygląda na to, że mam pasożyty i muszę się ich jakoś pozbyć. Od razu zacząłem szukać preparatów i trafiłem na suplement https://gubimykilogramy.pl/germitox/ który zbiera dobre opinie od użytkowników, a co lepsze z tego co patrzę aktualnie trwa promocja -55% na stronie producenta. Mamy tu osoby, które kojarzą Germitox?
jakobi
Level 1
Level 1
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2019, 13:02

Re: 19 oznak, że w Twoim ciele przebywają groźne pasożyty!

Postautor: jakobi » 23 lut 2021, 23:23

Zdecydowanie w terapii antypasożytniczej warto rozważyć metodę wegetatywno- rezonansową. Ja poddałem się jej i jestem zadowolony z efektów. To bardzo fajna placówka i ceny mają rozsądne.
trik01
Level 1
Level 1
Posty: 342
Rejestracja: 24 mar 2018, 20:25

Re: 19 oznak, że w Twoim ciele przebywają groźne pasożyty!

Postautor: trik01 » 24 mar 2021, 00:08

Nie tylko pasożyty są nieproszonymi gośćmi w organizmie. Bardzo niebezpieczne są niektóre bakterie, na przykład Clostridium Difficile. Kto na to chorował to wie, że leczenie wiąże się z nawrotami choroby. Dlatego przyszłością będą coraz częściej przeprowadzane przeszczepy mikrobioty jelitowej. Human Biome Institute przygotowuje odpowiedni materiał w formie zestawu strzykawkowego. Każdy kto jest zdrowy i spełnia wymagania może zostać potencjalnym dawcą takiego materiału. Na stronie są wszystkie informacje. Dla nas to w sumie nic, a dla kogoś powrót do zdrowia.

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość