Kac i jego zwalczanie

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
PawełG
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 91
Rejestracja: 09 maja 2017, 10:29

Kac i jego zwalczanie

Postautor: PawełG » 13 gru 2018, 14:03

Jakie macie sposoby na kaca? Na mnie najlepiej działa 2KC restart, odkryłem go po imprezie u znajomych, mieli kilka paczek więc i mnie poczęstowali :D po paru godzinach wróciłem do domu i czułem się już naprawdę ok, zdołałem jeszcze wyjść do kina :D poza tym zimny prysznic też robi robotę i przyspiesza dochodzenie do siebie :D
ludwik6787
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 07 wrz 2019, 00:35

Re: Kac i jego zwalczanie

Postautor: ludwik6787 » 22 wrz 2019, 03:00

Podobno najlepsze efekty przynosi terapia dożylna w postaci kroplówki - tak to nie żart, więcej można poczytać na stronie https://recovery-point.pl/
destini14
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 20 wrz 2020, 21:31
Lokalizacja: Kraków

Re: Kac i jego zwalczanie

Postautor: destini14 » 20 wrz 2020, 22:34

Kac wynika z przyjęcie zbyt dużej dawki alkoholu. W związku z natężoną przemianą tego związku dochodzi do zwiększonej utraty wody i elektrolitów. To właśnie brak tych ostatnich wywołuje u nas silny ból głowy następnego dnia. Pomóc mogą kroplówki na kaca - https://witaminowe-kroplowki.pl/kroplowki-na-kaca/ Szybkie nawodnienie powinno pomóc w niedługim czasie.
marekk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: 27 gru 2017, 17:00

Re: Kac i jego zwalczanie

Postautor: marekk » 29 wrz 2020, 20:04

Dla mnie to trochę zbyt drastyczne i wymaga trochę zachodu a prościej jest wypić przecież elektrolity. Taki oryal after party pomaga stanąć na nogi. No ale co kto lubi haha
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Re: Kac i jego zwalczanie

Postautor: niebieskiorzel » 02 paź 2020, 21:54

A próbowaliście może już tych specjalnych leków na kaca? Teraz to bardzo popularna opcja.

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość