Zapalenie pęcherza - jak skutecznie leczyć?

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
Pestka
Level 2
Level 2
Posty: 521
Rejestracja: 09 kwie 2018, 18:03

Zapalenie pęcherza - jak skutecznie leczyć?

Postautor: Pestka » 08 lis 2018, 12:55

Cześć, mam dość delikatny problem ;/ Od kilku miesiecy mam nawracajace zapalenia pęchrza ;/ przy infecji chodze czesto do ubikacji i mam straszny ból w podbrzuszu. Znacie jakieś skuteczne metody leczenia zapalenia pęcherza? Doradcie co robic.
sabinkaduchess
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 23 maja 2017, 16:36

Re: Zapalenie pęcherza - jak skutecznie leczyć?

Postautor: sabinkaduchess » 13 lis 2018, 11:29

No bo idąc na basen jesteśmy narażone na szybkie zmiany temperatur, a do tego niedosuszenie sprawia, że jest chłodniej, a wtedy łatwiej o infekcję. No i rzeczywiście urofuragina to dobry pomysł przy pojawiającym się zapaleniu pęcherza. Nie zdarzyło się, żebym się na niej zawiodła ;)
mekintosz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 130
Rejestracja: 14 paź 2020, 19:24

Re: Zapalenie pęcherza - jak skutecznie leczyć?

Postautor: mekintosz » 24 lis 2020, 01:45

z tym to zawsze trzeba iśc do lekarza. urologa chyba
Radzka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 101
Rejestracja: 24 lip 2019, 15:41

Re: Zapalenie pęcherza - jak skutecznie leczyć?

Postautor: Radzka » 30 lis 2020, 11:57

shes-karo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 59
Rejestracja: 09 wrz 2019, 11:31

Re: Zapalenie pęcherza - jak skutecznie leczyć?

Postautor: shes-karo » 01 gru 2020, 18:11

Takie stany zapalne trzeba dobrze zaleczyć, najczęściej antybiotykiem inaczej będą tak powracać. Skonsultuj to z lekarzem, weź antybiotyki jeśli będzie trzeba. Innej opcji chyba nie ma. Co ważne, przy antybiotykach też zainwestuj w dobre probiotyki, np taki zestaw - https://mynarum.com/zestaw-power--gratis,65,91.html bo jednak przy takim stanie zapalnym antybiotyki mogą być dość silne.

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość