Kto stosuje?

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
Mari
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 11 lip 2018, 07:22

Kto stosuje?

Postautor: Mari » 18 sie 2018, 22:48

Czy któraś z pań na forum stosuje kubeczki menstruacyjne? Teraz się tyle o nich pisze i mówi, że sama się zaczynam nad ich działaniem zastanawiać - czy faktycznie takie są super? Ja praktycznie od lat stosuje tampony tej firmy  https://www.myob.pl/strona-glowna i właściwie, to nawet nie pamiętam, że mam miesiączkę, tak dobrze dopasowują się do ciała. I jestem ciekawa jak to jest z kubeczkami. Czy faktycznie nic z nich nie wycieka?
luśka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 194
Rejestracja: 25 gru 2018, 21:58

Re: Kto stosuje?

Postautor: luśka » 12 kwie 2019, 10:05

nie używałam kubeczków, zawsze albo podpaski albo tampony stosuję;
trik01
Level 1
Level 1
Posty: 342
Rejestracja: 24 mar 2018, 20:25

Re: Kto stosuje?

Postautor: trik01 » 15 kwie 2019, 15:06

Też do kubeczków nie doszłam. Ogólnie moje miesiączki były dość obfite, dlatego często stosowałam że tak powiem podwójne zabezpieczenie w czasie okresu (tampon i do tego wkładka lub podpaska). Nie było to ani komfortowe, bardziej krępujące. Poprawiło się bardzo kiedy zaczęłam brać tabletki anty, u mnie to belara. Zdecydowanie krwawienie jest o wiele mniejsze, a sam okres i te dni przed nim bezbolesne praktycznie. Dla mnie to duża ulga.

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość