Kosmetyki dla noworodków

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
garfield09
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 03 lip 2018, 10:16

Kosmetyki dla noworodków

Postautor: garfield09 » 03 lip 2018, 10:21

Jeśli zastanawiacie sie, jakie kosmetyki dla noworodków są potrzebne, koniecznie zerknijcie tu: https://e-ziaja.com/pl/blog/30_kosmetyki-dla-noworodka-co-musisz-wiedziec.html
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Kosmetyki dla noworodków

Postautor: monikabert90 » 10 lis 2018, 08:56

Ja staram się w przypadku mojego malucha używać tylko sprawdzonych kosmetyków. Pełne zaufanie mam na przykład do marki Mustela, produkty do skóry atopowej u dzieci z serii https://www.mustela.pl/product/nasze-produkty/skora-sklonna-do-atopii bardzo mocno poprawiły stan skóry naszego dziecka. Tak więc z czystym sumieniem mogę je Wam polecić, bo z tego, co słyszałam, to sporo najmłodszych ma teraz własnie taką skórę ze skłonnością do atopii...
Awatar użytkownika
Bazyl19
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 12 lis 2018, 14:01

Re: Kosmetyki dla noworodków

Postautor: Bazyl19 » 12 lis 2018, 14:41

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać i nic ująć.
Roxi
Level 2
Level 2
Posty: 837
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:17

Re: Kosmetyki dla noworodków

Postautor: Roxi » 13 lis 2018, 10:49

Na https://www.doz.pl/apteka/k290-Ciaza_i_dziecko znajdziesz zarówno kosmetyki takie jak zasypki, oliwki czy maści, jak i akcesoria niezbędne przy opiece i dbaniu o malca. To pewny portal, z artykułami renomowanych, sprawdzonych firm. Każdy produkt jest dokładnie opisany co bardzo ułatwia dokonanie wyboru. Ceny korzystne, a realizacja zamówienia bardzo szybka. Warto się zapoznać z ofertą doz.pl.
powerba
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 158
Rejestracja: 02 gru 2017, 16:55

Re: Kosmetyki dla noworodków

Postautor: powerba » 25 lis 2018, 13:19

Faktycznie teraz najwięcej ciekawych akcesoriów dla dzieci można zamówić w sieci. Widzieliście może sklep Nodik z artykułami dla dzieci? Tam znajdziecie bardzo dobre zabawki i akcesoria wykonane ręcznie. Wszystkie artykuły wykonane sa z materiałów bezpiecznych dla maluchów. Ja planuję zakupić teraz kilka rzeczy związanych z pielęgnacją maluszków, np nawilżacz powietrza :) A wy korzystacie z takich sprzętów?
patriszja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 30 lis 2018, 19:42

Re: Kosmetyki dla noworodków

Postautor: patriszja » 30 lis 2018, 19:43

Ja da mojego maluszka kupuję przeważnie kosmetyki z takiej rossmannowskiej firmy i jestem z nich zadowolona.
Mama_szkraba
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2019, 10:21

Re: Kosmetyki dla noworodków

Postautor: Mama_szkraba » 19 lip 2019, 10:40

Najlepiej wybrać kosmetyki naturalne o dobrych i sprawdzonych składach. Ja najczęściej wybieram zestaw do pielęgnacji dla noworodka opracowane specjalnie z myślą o ich delikatnej skórze. Nie ma problemów w czasie kąpieli:)
chloe
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 108
Rejestracja: 28 sty 2019, 11:45

Re: Kosmetyki dla noworodków

Postautor: chloe » 12 wrz 2019, 23:47

moja siostra do pielęgnacji nowo narodzonego synka poleciła mi atoperal do kąpieli, to emolient z bardzo fajnym składem, który nie narusza naturalnej bariery skórnej dziecka, super jest także na wszelkie potówki u maluszków
sabinkaduchess
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 23 maja 2017, 16:36

Re: Kosmetyki dla noworodków

Postautor: sabinkaduchess » 19 wrz 2019, 15:39

Też znam atoperal :) Krochmal do kąpieli to super sprawa, bo idealnie się rozpuszcza w wanience dziecka i tak jakby przystaje do skóry, ale sie nie lepi, więc na ciele maluszka zostaje fajna warstwa ochronna, co jest szczególnie ważne przy dzieciach cierpiących na alergie skórne.

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość