Otwarcie własnego gabinetu kosmetycznego

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
lidka765
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 15 cze 2018, 14:36

Re: Otwarcie własnego gabinetu kosmetycznego

Postautor: lidka765 » 27 cze 2018, 12:45

Ja mam to już za sobą, przeszłam wszystkie formalności, a wyposażenie mojego gabinetu to była wielka przyjemność, faktycznie może ze znalezieniem odpowiednich firm, na których kosmetykach miałam bazować sprawił mi troszkę większy problem, ale trafiłam na firmę monduniq ma naprawdę bogatą ofertę kosmetyków i zabiegów, które są przede wszystkim innowacyjne bazują na nowoczesnych technologiach i recepturach, możesz się skontaktować z firma i bez obaw zastosować ich kosmetyki w swym gabinecie.
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: Otwarcie własnego gabinetu kosmetycznego

Postautor: dusia » 25 lip 2018, 13:39

ewa66 ja tez pracuję na produktach marki M'oundiq i szczerze polecam. Jak najbardziej bazują na składnikach naturalnych przez co są nie tylko skuteczne ale też w pełni bezpieczne. Zabiegi z ich zastosowaniem cieszą się ogromnym powodzeniem wśród klientek. W moim salonie rekordy popularności bije w ostatnim czasie infuzja tlenowa i jagodowy zabieg wyszczuplający :)
Pola69
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 07 lis 2017, 14:12

Re: Otwarcie własnego gabinetu kosmetycznego

Postautor: Pola69 » 26 lip 2018, 17:02

Ja też mam własny gabinet już od dłuższego czasu. I mogę polecić świetny sklep, gdzie znajduję chyba wszystkie potrzebne rzeczy jeśli chodzi o wyposażenie mojego gabinetu. To sklep cosmed24. Mają bardzo duży wybór produktów, a do tego świetne ceny.
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: Otwarcie własnego gabinetu kosmetycznego

Postautor: kitka66 » 29 sie 2018, 10:40

Ja też coraz poważniej zastanawiam się nad podjęciem współpracy z marką Monduniq. Jestem aktywna na wielu grupach branzowych w mediach spolecznościowych i da się zauważyć, że sporo osób pracujących w zawodzie bardzo sobie tą markę chwali. Świetna jest ta opcja sprzedaży detalu dla klientów :)
Piotr30
Level 1
Level 1
Posty: 227
Rejestracja: 05 sie 2016, 14:49

Re: Otwarcie własnego gabinetu kosmetycznego

Postautor: Piotr30 » 10 wrz 2018, 13:05

A o porządnej wizualnej reklamie pomyślałaś? Bo jeśli nie, zobacz jakie kasetony reklamowe robi ten krakowski producent. Dobre jakościowo i niedrogie. Przyciągające uwagę przechodniów.
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

Re: Otwarcie własnego gabinetu kosmetycznego

Postautor: anettka » 20 wrz 2018, 23:21

Jeśli prowadzicie salony kosmetyczne to z pewnością przyda Wam się namiar na sprawdzoną hurtownię kosmetyczną. Ja korzystam z oferty MIMARI i szczerze to miejsce polecam. Ostatnio zainwestowaliśmy w nowoczesne urządzenie wielofunkcyjne do modelowania sylwetki Magnifico https://mimari.com.pl/pl/p/MAGNIFICO-/918. Trzeba inwestować w nowy sprzęt a tu cena jest serio bardzo atrakcyjna!
barbab
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 24 paź 2017, 22:53

Re: Otwarcie własnego gabinetu kosmetycznego

Postautor: barbab » 26 paź 2018, 14:46

Sama prowadzę gabinet kosmetyczny i wiem, że jedynym sposobem na zdobycie większej ilości klientów, jest stosowanie dobrych jakościowo produktów. Takich, po których faktycznie widać znaczącą różnicę. Bezkonkurencyjne są kosmetyki z Arkana https://sklep.arkana.pl/pl/c/Dla-profesjonalistow/310 , które faktycznie działają tak, jak zapewnia producent.
gitara89
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2018, 16:54

Re: Otwarcie własnego gabinetu kosmetycznego

Postautor: gitara89 » 29 gru 2018, 16:55

Ja z całego serca polecam zainteresowanie się ich ofertą : juventas.pl. Zdaje sobie sprawę, że trochę czasu minęło, ale może coś jeszcze kompletujesz :) u nich zaopatrywanie się jest bardzo komfortowe i bardzo pozytywne.
Melaska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 80
Rejestracja: 29 kwie 2018, 10:32

Re: Otwarcie własnego gabinetu kosmetycznego

Postautor: Melaska » 17 sty 2019, 18:27

Bardzo powazny krok i solidna inwestycja. W sumie jednak każdy własny biznes wiąże się z ryzykiem i kosztami. Warto stawiac na takie inicjatywy i ja to zawsze wspieram. Na pewno przydadzą się wam podstawowe narzędzia i akcesoria kosmetyczne. W firmie https://www.enzopolska.pl możecie liczyć nawet na bardzo wyspecjalizowane urządzenia, czy też łóżko kosmetyczne. Stawiajcie na jakość
Beatka12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 58
Rejestracja: 23 sty 2019, 12:07

Re: Otwarcie własnego gabinetu kosmetycznego

Postautor: Beatka12 » 24 sty 2019, 18:36

Zawsze miałam problem z szarym kolorytem skóry na twarzy i dłoniach. Bardzo nie ładnie to wyglada i juz sama nie wiedziałam co z tym robić. Postanowiłam zarobic zabieg z infuzji
tlenowej , bo bardzo dużo o nim czytałam i miał dobre opinie. Już po pierwszym zabiegu jaki wykonałam w Klinice BonJour w Gliwcach https://bonjour-gliwice.pl/ zauważyłam znaczą-ca poprawę. Szary kolory zaczął powoli znikać. Zabieg poleca bo daje bardzo dobre rezul-taty oraz klinika super.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Otwarcie własnego gabinetu kosmetycznego

Postautor: monikabert90 » 01 lip 2019, 11:58

Ja również planuję otwarcie własnego, dużego salonu kosmetycznego. Słyszałam, że warto w takiej sytuacji zrobić sobie kursy kosmetyczne z urzędu pracy warszawa podobno oferuje przeprowadzenie takiego szkolenia w Akademii Urody na Korotyńskiego 26A. Co o tym sądzicie? Warto Waszym zdaniem zapisać się na taki właśnie kurs kosmetyczny z dofinansowaniem? Gdzie Wy zgłębialiście Waszą wiedzę otwierając własny salon kosmetyczny?
Greysowa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 96
Rejestracja: 29 kwie 2018, 08:35

Re: Otwarcie własnego gabinetu kosmetycznego

Postautor: Greysowa » 16 lip 2019, 17:04

Według mnie pomysł bardzo trafiony, na pewno będziecie zadowoleni, usatysfakcjonowani z prowadzenia takiego biznesu. Także można tu calkiem sporo zarobić. Jednak na początku trzeba liczyć się z wydatkami. Sprwadźcie sobie co proponuje firma https://kazaro.pl Będziecie mogli tu otrzymać kompleksowe wyposażenie do takich firm.
Zeus124
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 16 lip 2019, 20:57

Re: Otwarcie własnego gabinetu kosmetycznego

Postautor: Zeus124 » 16 lip 2019, 21:02

Masz może więcej ofert tego typu?
Justyna Bara
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 12 wrz 2019, 14:29

Re: Otwarcie własnego gabinetu kosmetycznego

Postautor: Justyna Bara » 17 wrz 2019, 09:44

Podobno coraz popularniejszym akcesorium zarówno wśród właścielek salonów kosmetycznych stają się jednorazowe zestawy podstawowych przedmiotów higienicznych znane jako custom packi od Restylane. Dzięki temu zadbanie o zdrowie klientek i zapobiegnięcie zarażeniu się przez nie jakąś chorobą jest jeszcze łatwiejsze i jeszcze pewniejsze. Może warto pomyśleć o zamówieniu hurtowej ilości na start?
michaszke
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 61
Rejestracja: 16 mar 2020, 09:08

Re: Otwarcie własnego gabinetu kosmetycznego

Postautor: michaszke » 16 mar 2020, 09:37

Czy w jakiś sposób macie zamiar zabezpieczać swoją gotówkę? Na przykład inwestując w kasy pancerne? https://sejfexpert.pl/kasy-pancerne

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość