Szkolenie- paznokcie akrylowe

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
Awatar użytkownika
xdamianx
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 27 kwie 2018, 19:29

Re: Szkolenie- paznokcie akrylowe

Postautor: xdamianx » 02 maja 2018, 16:04

Popytajcie o to znajomych. Według mnie jest to najlepsze możliwe rozwiązanie ;)
Awatar użytkownika
beautymonster
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 11 kwie 2018, 10:51

Re: Szkolenie- paznokcie akrylowe

Postautor: beautymonster » 15 maja 2018, 10:27

Sprawdź w ofercie Nails Company. Wiem że wykonują szkolenia z hybryd, a w ofercie produktów mają między innymi też akryle i tipsy, więc może akurat też szkolą w tym zakresie.
Awatar użytkownika
sowbar81
Level 1
Level 1
Posty: 225
Rejestracja: 07 sty 2014, 14:00

Re: Szkolenie- paznokcie akrylowe

Postautor: sowbar81 » 07 wrz 2018, 14:41

A ja zapytam bardziej ogólnie: Gdzie w ogóle nauczę się robić manicure? Bo postanowiłam zakupić sobie taki zestaw hybrydowy na prezent tylko, że jakoś mi to nie idzie.
dexter27
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 77
Rejestracja: 27 paź 2018, 19:19

Re: Szkolenie- paznokcie akrylowe

Postautor: dexter27 » 18 lut 2019, 14:48

Ostatnio wysłałem swoje pracownice na szkolenia od mimari i były bardzo zadowolone. Sprawdź sobie ich ofertę, mają nie tylko szkolenia, ale również profesjonalny sprzęt do salonów kosmetycznych. Do paznokci z pewnością przyda Ci się frezarka https://mimari.com.pl/pl/c/Frezarki-i-pochlaniacze/34 My wybraliśmy typową frezarkę pod manicure firmy promed. Rewelacyjnie nam się sprawdza, także mogę Ci polecić ten sklep. Warto też inwestować i szkolić się. Początkowo miałem mieszane uczucia, ale teraz widzę, że dzięki temu mamy coraz więcej klientów. W tej branży jednak jest sporo nowości o których po prostu musisz wiedzieć.
buziak_06
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:49

Re: Szkolenie- paznokcie akrylowe

Postautor: buziak_06 » 25 lut 2019, 14:56

Nigdy nie miałam paznokci akrylowych. Zazwyczaj robię sobie hybrydy.

__________
esentire.pl
Kinga2020
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 26 lut 2019, 10:07

Re: Szkolenie- paznokcie akrylowe

Postautor: Kinga2020 » 26 lut 2019, 16:58

Ja robiłam szkolenie ze stylizacja paznokci w Instytutu Lukomades https://lukomades.pl/ Bardzo fajny instytut szkoleniowy i mają dobrych szkoleniowców. Bardzo dużo zajęć praktycznych na których mozna sie dużo nauczyć

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość