Co warto mieć w szafie na wiosnę?

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
bakerdonald
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 16 mar 2018, 14:19

Re: Co warto mieć w szafie na wiosnę?

Postautor: bakerdonald » 10 kwie 2018, 09:19

na wiosnę jak znalazł nadają się ubrania stoprocent. Jeśli ktoś lubi taki styl to ubrania tej firmy są bardzo dobrej jakości.
aleksandra1977
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 21 gru 2016, 20:55

Re: Co warto mieć w szafie na wiosnę?

Postautor: aleksandra1977 » 13 kwie 2018, 17:29

Kurtka skórzana na wiosnę to zdecydowanie dobry wybór. A co do kolorystyki, to teraz modne są zarówno kolory klasyczne jak czerń jak i żywe pastelowe kolory - https://dstreet.pl/pol_m_ODZIEZ-DAMSKA_KURTKI_Skorzane-698.html. Dlatego śmiało możesz coś z tego wybrać. A do tego kupując kurtkę skórzaną masz pewność, że będziesz ją nosić przez kilka sezonów, zarówno na wiosnę jak i na jesień. A do tego również fajne jest to, że taka kurtka dobrze wygląda zarówno do spodni jak i do spódniczki czy sukienki.
hanka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 23 sty 2018, 21:38

Re: Co warto mieć w szafie na wiosnę?

Postautor: hanka » 24 kwie 2018, 18:25

dla mnie wiosna nieodłącznie kojarzy się z możliwością założenia trampek do dżinsów lub długiej spódnicy. Co roku kupuje sobie jakąś nową parę do kolekcji. W tym roku kupiłam sobie parę moich ukochanych Vansów. Od dawna podobał mi się ten model: Obrazek i w końcu znalazłam go sklepie internetowym: https://www.ataf.pl/pr/127/0/vans, a przy okazji kupiłam sobie nowe buty na fitness :)
Oprócz nowych butów na wiosnę na pewno warto mieć w szafie różnokolorowe t-shirty, jeansy i krótkie szorty.
Podobno w tym roku znowu mają królować kwiaty w każdej postaci, na ubraniach, butach i dodatkach. Do tego coś w pastelowych kolorach w chłodnych lodowych odcieniach i bieliźniane sukienki. Mnie osobiście ten trend się nie podoba, ale sukienki z odsłoniętymi ramionami tzw hiszpanki i z falbanami na dole już tak.
Lubie kupować ubrania w których wyglądam i czuje się dobrze.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Co warto mieć w szafie na wiosnę?

Postautor: monikabert90 » 02 maja 2018, 09:26

Wiosna to jakby nie patrzeć już cieplejsze dni, warto moim zdaniem odsłonić nogi :) Najlepsze do tego będą jakieś ładne, zwiewne, modne sukienki, które można sobie zamówić w sklepach internetowych. W wielu z nich jest już najnowsza kolekcja na wiosnę/lato 2018, więc naprawdę jest w czym wybierać ;) Ja już sobie zamówiłam krótką, niebieską sukienkę w kwiatki, planuje jeszcze kupić jakieś dwie lub trzy sukienki na ten sezon :)
monisiaprzylesna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 84
Rejestracja: 09 maja 2018, 13:16

Re: Co warto mieć w szafie na wiosnę?

Postautor: monisiaprzylesna » 09 maja 2018, 13:19

Ja zdecydowanie wiosną od kurtek wole postawić na jakiś lekki żakiet taki jak można znaleźć w zoio. Wystarczająco, że praktycznie całą zimę trzeba chodzić w kurtach. Wiosna lato to czas, w którym można od ciężkich części garderoby odrobinę odpocząć.
Awatar użytkownika
Gloomy87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2018, 12:45

Re: Co warto mieć w szafie na wiosnę?

Postautor: Gloomy87 » 14 maja 2018, 12:49

Przydatne porady ;) Dzięki wielkie, z całą pewnością przydadzą mi się one ;)
lolipop1234
Level 1
Level 1
Posty: 288
Rejestracja: 31 lip 2015, 23:07

Re: Co warto mieć w szafie na wiosnę?

Postautor: lolipop1234 » 30 maja 2018, 23:09

Na wiosnę w szafie, nie może zabraknąć między innymi wiosennej kurtki, takiej na przykład http://odkryty.net/jaka-kurtka-na-wiosne-modele-wiosennych-kurtek-ktore-warto-miec-w-szafie. To akurat najmodniejsze wzory. Zaczęły się wyprzedaże, trzeba ruszyć na łowy drogie panie :)
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Co warto mieć w szafie na wiosnę?

Postautor: trylogia » 04 cze 2018, 12:29

To prawda. Teraz zaczynają się wyprzedaże, więc można się "obkupić".
huteran
Level 1
Level 1
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2017, 13:54

Re: Co warto mieć w szafie na wiosnę?

Postautor: huteran » 12 cze 2018, 08:00

Mi lato zawsze kojarzy się z sukienkami takimi jak
Obrazek
Ten konkretny model pochodzi ze sklepu Merg.pl. Warto według mnie inwestować w sukienki, ponieważ praktycznie każda kobieta wygląda w nich ładnie, a są też wygodne latem.
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Co warto mieć w szafie na wiosnę?

Postautor: trylogia » 12 cze 2018, 15:13

Ta sukienka idealna na wesele. Nie założyłabym jej na co dzień.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Co warto mieć w szafie na wiosnę?

Postautor: Ela78 » 17 cze 2018, 21:29

No na pewno teraz to jakieś fajne sukienki. Ostatnio znalazłam letnie sukienki plus size na https://www.extralargeshop.pl/pl/blog/M ... us-size/35 . Rozmiarówka i wybór modeli jest na tyle duży, że każdy znajdzie coś dla siebie. Szybka wysyłka, w razie co bez problemu można oddać towar. Warto zobaczyć oferty, bo mają ciekawe propozycje. Sama planuję tutaj coś wybrać dla siebie na lato.
Awatar użytkownika
apocalyptic
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 22 cze 2018, 12:54

Re: Co warto mieć w szafie na wiosnę?

Postautor: apocalyptic » 27 cze 2018, 13:34

Sądzę, że z całą pewnością przydatne będą te porady ;) Dzięki wielkie :)
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Co warto mieć w szafie na wiosnę?

Postautor: szyna » 23 sie 2018, 08:36

Jak dla mnie must have wiosny jest kurtka jeansowa! Popatrzcie na https://domodi.pl/odziez/odziez-damska/ ... e-jeansowe -czy można się oprzeć urokowi kurtki jeansowej? To nic, że była hitem lat 80-tych, zależy wszystko od tego jak się nosi, a nosi się różnie, więc na pewno warto pomyśleć o tym elemencie garderoby wiosennej;-).

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość