Półpasiec

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
Awatar użytkownika
necztego
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 01 mar 2018, 15:06
Lokalizacja: Poznań

Półpasiec

Postautor: necztego » 01 mar 2018, 15:10

Ostatnio moja starsza mama właśnie miała podobne objawy do półpaśca - czy to może być półpasiec?. Wiecie może, jak trwa długo leczenie?
powerba
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 158
Rejestracja: 02 gru 2017, 16:55

Re: Półpasiec

Postautor: powerba » 20 cze 2018, 12:47

Do lekarza !
barbab
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 24 paź 2017, 22:53

Re: Półpasiec

Postautor: barbab » 27 cze 2018, 09:38

Z tego, co wiem, to półpasiec jest wywoływany przez wirus ospy wietrznej i półpaśca. Niestety jest to ostra wirusowa choroba zakaźna, także trzeba na nią uważać. Do charakterystycznych objawy półpaśca należą przede wszystkim wysypka i dotkliwy ból. Na szczęście, ja sama w dzieciństwie miałam ospę wietrzną, więc zarażenie półpaścem mi nie grozi. Natomiast zdaję sobie sprawę z tego, jak dokuczliwa jest ta choroba. Gdybyście szukali więcej informacji na ten temat, to znajdziecie je tutaj https://wylecz.to/pl/choroby/dermatolog ... asiec.html
Krysta097
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 27 gru 2016, 15:05

Re: Półpasiec

Postautor: Krysta097 » 03 maja 2019, 20:03

Również radzę mamie żeby od razu wybrała się do lekarza, bo dzięki szybkiej diagnozie znacznie szybciej uda się chorobę pokonać. Z tego co wiem pomaga neosine w takich chorobach. Dołączona do neosine forte ulotka wyjaśni, czy jest to wsazany lek w prypadku Twojej mamy i czy może go wspomagająco przyjmować.

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość