Dentysta chirurg Krakow

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
zefir
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 14 lut 2017, 13:30

Dentysta chirurg Krakow

Postautor: zefir » 13 gru 2017, 11:19

Moje zęby to potwory jesli chodzi o usuwanie. Mam tak złe wspomnienia że ciarki mnie przechodza a dostalem skierowanie na chirurgiczne usunięcie zęba bo jakieś nietakie mam korzenie czy co, nie znam sie na tym, w każdym razie mój dentysta osiedlowy do którego chodze tego sie nie podejmie, extra. Szukam dobrego specjalisty w Krakowie, mozecie kogoś polecic?
agniecha88
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 09 mar 2017, 14:20

Re: Dentysta chirurg Krakow

Postautor: agniecha88 » 14 gru 2017, 13:01

Grunt to znalezc dobrego dentyste i systematycznie chodzic do niego na kontrole. Ja nie jestem z Krakowa wiec ci nikogo konkretnego nie polece ale proponuje szukac wsród prywatnych gabinetów a nie osiedlowych praktykow…
Agmadent
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 15 gru 2017, 08:47

Re: Dentysta chirurg Krakow

Postautor: Agmadent » 15 gru 2017, 08:48

Zapraszamy do Studia Stomatologicznego Agmadent przy ul. Dobrego Pasterza. Przypadkami takimi jak Pański zajmują się u nas chirurdzy. Nie trzeba się obawiać - ich doświadczenie połączone z najnowszymi technikami znieczulającymi pozwalają na bezbolesne i bezproblemowe przeprowadzenie zabiegu. Radzimy sobie z nawet najbardziej skomplikowaną anatomią zęba; przedtem jednak upewniamy się, że ekstrakcja chirurgiczna jest jedynym wyjściem. Proszę przyjść na konsultację, przyjrzymy się problemowi z bliska. Pod numerem telefonu 12 412 32 03 można umówić się na wizytę oraz dopytać o interesujące kwestie.
zefir
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 14 lut 2017, 13:30

Re: Dentysta chirurg Krakow

Postautor: zefir » 18 gru 2017, 11:08

Ja sie tez troche boje o komplikacje no bo to jednak zabieg chirurgiczny, groznie brzmi. Moga byc jakies niefajne powikłania?
Agmadent
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 15 gru 2017, 08:47

Re: Dentysta chirurg Krakow

Postautor: Agmadent » 19 gru 2017, 09:07

Po zabiegu, gdy znieczulenie przestaje działać, pacjent może odczuwać ból lub dyskomfort; nierzadko pojawia się też obrzęk. Są to dolegliwości czasowe, które w krótkim czasie powinny minąć - jeżeli tak się nie dzieje, konieczna jest konsultacja medyczna.
susana
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 11 sty 2018, 22:49

Re: Dentysta chirurg Krakow

Postautor: susana » 14 sty 2018, 22:58

Mam do Was pytanko właśnie w tym temacie, bo zastanawiam się nad wyborem jakiegoś stomatologa w Krakowie i na razie znalazłem https://implantis.com.pl . Czy kojarzycie może tą przychodnię ? Jestem w Krakowie dopiero od kilku miesięcy i nie miałem wcześniej powodów by szukać Dentysty jednak no problem się pojawił i pilnie potrzebuje dobrych specjalistów. Chętnie posłucham Waszych opinii, z góry dzięki za odpowiedz
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Dentysta chirurg Krakow

Postautor: ewelina8393 » 30 sty 2018, 11:52

W swoim życiu miałam usuwane w sumie 2 zęby. Do dzisiaj czuję ból z pierwszego usuwania zęba. Zabieg był bardzo źle zrobiony. Na drugi raz trafiłam u nas Krakowie do gabinetu Villa Dentica z ogromnymi obawami, ale tym razem było wszystko super. Prawie nic nie bolało, znieczulenie działało, atmosfera miła. Jeśli kiedykolwiek będzie jakiś problem z zębami to na pewno tam wracam!
kaszka6
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 180
Rejestracja: 19 paź 2016, 15:01

Re: Dentysta chirurg Krakow

Postautor: kaszka6 » 06 wrz 2018, 11:38

A w Warszawie znacie kogoś godnego polecenia. Bo obiło mi się o uszy, że ten chirurg stomatologiczny z Warszawy jest dobry, ale może macie jeszcze jakieś inne namiary?

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość