Leczenie większości chorób

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
serwerux1
Level 2
Level 2
Posty: 904
Rejestracja: 16 maja 2016, 12:16

Leczenie większości chorób

Postautor: serwerux1 » 27 paź 2017, 21:54

Obrazek

Diagnostyka komputerowa naszym Urządzeniem pozwala też przeprowadzić wiele innych działań diagnostycznych tj:

UKŁAD TRAWIENNY - język , gruczoły ślinowe, przełyk, żołądek, ściany żołądka, węzeł chłonny żołądka, dwunastnica, pęcherz żółciowy, wątroba, kanaliki wątrobowe, trzustka, jelito cienkie i grube, drogi żółciowe, odbytnica, wyrostek robaczkowy.
UKŁAD ODDECHOWY - szyja, tchawica, oskrzela, krtań, płuca, opłucna, jama nosowa, tkanka płucna.
UKŁAD MOCZOWO - PŁCIOWY - jajniki, jajowody, pęcherz moczowy, nerki, prostata, jądra, moczowód, cewka moczowa, macica, błona śluzowa macicy.
UKŁAD ENDOKRYNOLOGICZNY - przysadka mózgowa, podwzgórze, tarczyca, przytarczyczki, nadnercza, trzustka(wysepki Langerhansa)
UKŁAD NERWOWY - mózg, naczynia mózgowe, opony mózgowe, kresomózgowie, tętnice mózgowe, szara materia, nerwy rdzeniowe, opony rdzenia kręgowego, zwój współczulny, nerw trójdzielny, rdzeń kręgowy, nerwy pleców, kora mózgowa, pień mózgu.
UKŁAD KRĄŻENIA - serce, tętnica serca, tętnice głowy i szyi, naczynia i nerwy biodrowe, naczynia i nerwy ramion i goleni, naczynia serca, żyły główne mózgu, ściany naczyń krwionośnych.
UKŁAD RUCHU - stawy kolan, kostek, ramion, miednicy, czaszki, kręgosłupa, żeber, kręgi szyjne, piersiowe, lędźwiowe, kości rąk i nóg, powierzchnia stawowa, tkanka chrzęstna i łączna, ścięgna.
KREW I LIMFA - komórki krwi, krwinki białe, naczynia chłonne, grasica, migdałki, węzły chłonne pachwin, śledziona.
ZMYSŁY - organ słuchu, ślimak, gałka oczna, nerw wzrokowy, soczewka oczna, skóra , włos w przekroju, sutek.

Jak również obciążenia m.in:

PASOŻYTAMI - glisty, owsiki, lamblie, przywry, tasiemce itp.
BAKTERIAMI - borelia oraz koinfekcje, chlamydia, paciorkowce, gronkowce itp.
GRZYBAMI - kandida, kryptokoki, mykoplazmy, pędzlaki itp.
WIRUSAMI - herpes, brodawczak, HBV, HCV, cytomegalie, epstein - barr, itp.

LINK PONIŻEJ!!!

https://www.holismedico.pl/
Ostatnio zmieniony 22 sty 2021, 21:34 przez serwerux1, łącznie zmieniany 2 razy.
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Leczenie większości chorób

Postautor: ewelina8393 » 17 lis 2017, 22:37

Ja z kolei mam sposób na to, jak w bezpieczny sposób oczyścić tętnice. Dokładnie chodzi o składniki w codziennej diecie, które troszkę pomogą naszemu organizmowi. Zapraszam, więc do krótkiej lektury na stronie http://www.gdansk4u.pl/trzy-skladniki-k ... c-tetnice/ Przydadzą się na pewno takie informacje.
Klopacz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 19 sty 2018, 23:33

Re: Leczenie większości chorób

Postautor: Klopacz » 19 sty 2018, 23:34

Ja tam jakoś nie chodzę po lekarzach, stosuje domowe sposoby
Chuan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 24 sty 2018, 13:45

Re: Leczenie większości chorób

Postautor: Chuan » 24 sty 2018, 13:45

No i to nie jest najlepsze rozwiązanie moim zdaniem, czasem warto się badać
zilion
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 84
Rejestracja: 27 paź 2016, 13:39

Re: Leczenie większości chorób

Postautor: zilion » 28 lut 2018, 22:51

Prawda jest taka, że niestety nie istnieje jedno panaceum na wszystko. Jest kilka rzeczy, które po prostu trzeba dograć: dobra dieta, aktywność fizyczna i relaks. Mimo to mogą wystąpić różne dolegliwości. Mi bardzo pomaga akupunktura http://akupunkturapokrywka.pl/ i faktycznie z większością problemów daje radę. Ale tak jak pisałem wcześniej- nie ma jednej metody. Niestety...
ikaje
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 04 kwie 2018, 12:22

Re: Leczenie większości chorób

Postautor: ikaje » 04 kwie 2018, 12:22

Ciekawe bardzo rozwiązanie, zastanawiam się czy skuteczne
marekk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: 27 gru 2017, 17:00

Re: Leczenie większości chorób

Postautor: marekk » 09 maja 2018, 08:00

Kupuję zawsze coś w aptece ale podobno syrop z cebuli pomaga na kaszel, czosnek też zabija jakieś bakterie. W każdym razie warto coś stosować bo jak infekcja się rozwinie znowu trzeba będzie brać antybiotyk a ja je bardzo źle znoszę, gdyby nie probiotyk miałbym ogromne problemy z jelitami.
KonradLe.
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 23 maja 2018, 12:33

Re: Leczenie większości chorób

Postautor: KonradLe. » 23 maja 2018, 12:46

Ciekawa stronka, ale wydaje mi się, że dość okrojona tematycznie
smile
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 17 sie 2017, 14:11

Re: Leczenie większości chorób

Postautor: smile » 25 maja 2018, 12:42

Nie chodzenie do lekarza może okazać się wielkim błędem! Sami nie jesteśmy w stanie wykryć pewnych chorób, tego co nam może dolegać. Dobrze, że mamy teraz takie urządzenia, które to ułatwiają.

__________________________________________________
Wodniak jądra http://alfamedycyna.pl/wodniak-jadra/
kumpel
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 02 mar 2016, 20:38

Re: Leczenie większości chorób

Postautor: kumpel » 12 cze 2018, 20:22

Warto też zastanowić się nad ubezpieczeniem zdrowotnym. Taka opieka medyczna może nam znacznie przyspieszyć wizyty u specjalistów. Ja odpowiednią dla siebie ofertę znalazłem na stronie https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-zdrowotne/
pawelzursynowa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 134
Rejestracja: 04 lip 2016, 23:18

Re: Leczenie większości chorób

Postautor: pawelzursynowa » 20 cze 2018, 20:36

Mojemu dziadkowi niedawno zdiagnozowano Chorobę Parkinsona. Nic na ten temat nie wiedziałem, więc zacząłem szukać czego na ten temat w internecie. Przy okazji znalazłem spis darmowych leków dla seniorów, którzy cierpią na tą przypadłość.
powerba
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 158
Rejestracja: 02 gru 2017, 16:55

Re: Leczenie większości chorób

Postautor: powerba » 26 lip 2018, 21:41

A czy ktoś z was spotkał się z podwyższoną eozynofilią? W ramach wyjaśnienia, eozynofile stanowią bardzo istotne komórki ludzkiego organizmu, ponieważ pomagają zwalczać drobnoustroje w organizmie. Ich rola jest nieoceniona szczególnie w przypadku chorób alergicznych i pasożytniczych. Jeśli wartość eozynofilów wykracza ponad normy, możemy mieć na przykład problem z chorobami alergicznymi. Dużo na ten temat można dowiedzieć się tutaj https://wylecz.to/pl/choroby/choroby-kr ... filia.html ? Jestem ciekawa,czy komuś z was udało się wyleczyć z tej dolegliwości?
Awatar użytkownika
nydiss
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 27 lip 2018, 08:12

Re: Leczenie większości chorób

Postautor: nydiss » 17 sie 2018, 09:52

Czasami nasza historia choroby ciągnie się w nieskończoność, bo według lekarza nic poważnego nam nie jest, a wciąż odczuwamy negatywne skutki złego samopoczucia. Dopiero po latach zostaje rozpoznana jednostka chorobowa, niekiedy jest już za późno na pomoc - możemy jedynie łagodzić skutki.
angelika9022
Level 1
Level 1
Posty: 264
Rejestracja: 24 maja 2018, 13:47

Re: Leczenie większości chorób

Postautor: angelika9022 » 17 sie 2018, 12:11

Ja postanowiłam poszukać sobie miejsca, do którego od tego momentu będę chodziła się leczyć, bo niestety do tej pory zawsze były jakieś kłopoty. Interesuje mnie prywatna przychodnia grodzisk mazowiecki więc gdybyście mieli jakieś namiary na najlepszych specjalistów, to bardzo chętnie sobie wszystko sprawdzę. Wiem, że prywatne leczenie na pewno mi pomoże.
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Leczenie większości chorób

Postautor: ewelina8393 » 06 wrz 2018, 22:31

Ja zastanawiam się nad skorzystaniem z jakiejś fajnej opieki medycznej. Może być to opcja prywatna, ponieważ dzięki temu otrzymam taką pomoc bardzo szybko. Sprawdzam właśnie, co przedstawia strona centrum medycznego cm-klara.pl bo znajoma bardzo polecała mi rozejrzeć się za całą ofertą.

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość