Alergia

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
DominikaSika
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 148
Rejestracja: 06 lut 2017, 13:07

Alergia

Postautor: DominikaSika » 09 paź 2017, 21:25

Jeśli zastanawiasz się, jak działa alergia, to koniecznie kliknij - znajdziesz tutaj szczegółowe informacje na temat alergii, tego jak przebiega oraz miejsc, gdzie można przeprowadzić badania. Moim zdaniem strona alergiczne.info to najlepsza w tym momencie strona w sieci - serdecznie polecam!
dokla278
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 06 paź 2017, 15:19

Re: Alergia

Postautor: dokla278 » 10 paź 2017, 07:14

a o co z tym chodzi

______________________
Go to my blog
Krysta097
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 27 gru 2016, 15:05

Re: Alergia

Postautor: Krysta097 » 13 paź 2017, 20:18

Alergia to na pewno nic przyjemnego. Szczególnie jeszcze gdy dotyka dzieci. Wówczas mogą one bardzo cierpieć dopóki nie uda się jakoś załagodzić stanów alergicznych. W takich wypadkach warto jest również zadbać o odpowiednie ubranka dla alergików. Dzięki temu nie będziemy wywoływać u dziecka alergii nieodpowiednim doborem ubrania, które może zawierać substancje alergizujące.
koontownik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 23 paź 2017, 08:10

Re: Alergia

Postautor: koontownik » 23 paź 2017, 14:50

Alergia to nic przyjemnego. Ja musiałem przez nią kupić sobie nowe poduszki - przeciwalergiczne. Aczkolwiek to jest jeden z łagodniejszych przypadków, bo słyszałem, że ludzie mają o wiele większe problemy z efektami spowodowanymi przez alergię.
justyna789
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 30 paź 2017, 13:04

Re: Alergia

Postautor: justyna789 » 07 lis 2017, 14:33

No ja bardzo sie męczyłam w domu - ciągle kichałam, oczy mi łzawiły i ogólnie źle się czułam. Nic nie pomagało ani leki ani nawet nawilżacz powietrza, dopiero ulgę mi przyniosło ozonowanie powietrza. Teraz mam czyste i pozbawione alergenów powietrze.
jasiek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 61
Rejestracja: 08 lis 2017, 12:02

Re: Alergia

Postautor: jasiek » 14 lis 2017, 14:02

Tak naprawdę to każdy jest na coś uczulony, tylko nie u wszystkich się bardzo one odznaczają. Niektórzy po prostu mają tak lekkie objawy swoich alergii, że ich nie zauważają. Alergie są też modne. Teraz obserwuję się modę na alergię na gluten. Bardzo dużo osób udaje tą alergię, bo w sumie nie są uczuleni na gluten. No ale przecież dieta bezglutenowa to jakiś hit. Choć teraz zauważa się lekki spadek tego trendu. Oprócz alergii chorobą cywilizacyjną powoli staje się Astma. Na czym ona polega, jaki ma przebieg i jak ją leczyć można o tym przeczytać na http://www.totylkoastma.pl/biblioteka/przebieg-choroby,3.html. Fenomenem jest to, że dużo osób objawy alergii często biorą za objawy astmy. Fakt niektóre objawy takie jak duszący kaszel mogą występować w obu przypadkach. Samemu nigdy nie powinno się postawiać samemu sobie i innym diagnozy choroby. Lepiej już pójść do lekarza i się go zapytać. W sumie to nawet powinno się pójść do lekarza i to obojętnie co się u siebie podejrzewa.
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: Alergia

Postautor: kamai » 15 lis 2017, 18:27

Ja mam alergię na kurz, roztocza i sierść zwierząt, gorzej się czuję zimą kiedy pylą zarodniki pleśni, lekarz namawia mnie na zakup oczyszczacza powietrza. Co o tym sądzicie, opłaca się, pomaga na takie dolegliwości?
refek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 14 lis 2017, 08:57

Re: Alergia

Postautor: refek » 15 lis 2017, 22:38

Alergia jest bardzo uciążliwa ale nie musi być zmorą. W dzisiejszych czasach jest sporo rozwiązań mających na celu zapobieżenie skutkom alergii i przeciwdziałanie jej. Polecam poczytać na http://www.alergia-online.pl/atopowe-zapalenie-skory/, mi dało to dość spore rozeznanie w temacie i dzięki temu łatwiej mi się funkcjonuje
Awatar użytkownika
dziewczyna_supermana
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 10 lut 2017, 23:10

Re: Alergia

Postautor: dziewczyna_supermana » 22 lis 2017, 22:32

Ja co prawda alergii nie mam, ale domownicy już tak. Najgorzej jest z dzieciakami, bo to człowiekowi aż ciężko czasami patrzeć jak się męczą. W domu chociaż pomagamy sobie z oczyszczaczem powietrza: http://allegro.pl/oczyszczacz-powietrza-hepa-jonizacja-camry-cr-7960-i7037806259.html Prosty w obsłudze i poręczny. Dla alergików to wg mnie pozycja obowiązkowa, a i ja prawdę mówiąc lepiej się czuję, odkąd go mamy.
igam
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 09 lis 2017, 00:27

Re: Alergia

Postautor: igam » 26 lis 2017, 23:54

Alergii raczej nie mam, tylko nietolerancję pokarmową, a to różnica- warto o tym wiedzieć:) Mój organizm nie znosi mleka
justyna789
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 30 paź 2017, 13:04

Re: Alergia

Postautor: justyna789 » 29 lis 2017, 11:48

wujekstrzala
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 09 sie 2017, 19:16

Re: Alergia

Postautor: wujekstrzala » 15 gru 2017, 22:17

Mnie bardzo długo męczył katar i uporczywy suchy kaszel. Pomyślałem, że to musi być alergia, zrobiłem testy, ale nic nie wyszło. Dopiero aptekarka podpowiedziała mi, że mogę mieć problem z podrażnioną śluzówką po zapaleniu gardła. Poleciła mi http://levopront.pl/suchy-kaszel-u-dzieci/ i już po krótkim czasie poczułem ulgę.
xtequilax
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 61
Rejestracja: 07 paź 2017, 14:09

Re: Alergia

Postautor: xtequilax » 22 gru 2017, 13:35

Przy alergii ważne jest, aby dobrze wybrać lekarza prowadzącego, by dobrze dobrał leki i typ leczenia. Polecam lekarzy z tej strony https://cm.enel.pl/centrum-medyczne/prz ... rtnerskie/ .
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Alergia

Postautor: jjusti18 » 19 sty 2018, 17:23

Alergia to nic przyjemnego, ale czy jest jakiś dobry sposób żeby faktycznie skutecznie wyleczyć alergię? Właśnie dowiedziałam się, że tak. Moja koleżanka podzieliła się ze mną ofertą którą znalazła tutaj http://www.biorezonanswroclaw.pl . Terapia biorezonansowa, która usunie alergię tak że będziemy przebywać w środowisku alergicznym już bez żadnych objawów.
powerba
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 158
Rejestracja: 02 gru 2017, 16:55

Re: Alergia

Postautor: powerba » 22 sty 2018, 10:15

Odnośnie alergii, to jeżeli ktoś z was chciałby wykonać testy alergiczne gdańsk , to mogę polecić kilka miejsc. Przede wszystkim świetne podejście do klienta a wyniki do odbioru w bardzo szybkim terminie.

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość