zapalenie pęcherza?

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
pepperoni
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: 04 paź 2017, 11:44

zapalenie pęcherza?

Postautor: pepperoni » 04 paź 2017, 12:25

Jak się skutecznie pozbyć tego dziadostwa? Co się przeziębiię to zaraz i to mnie łapie. Mąż wczoraj robił remont w toalecie to myślałam że oszaleję, ja tu z zapaleniem pęcherza a on coś tam wierci i wstępu nie ma, już nawet mialam iść do sąsiadów :D
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: zapalenie pęcherza?

Postautor: miracle » 06 paź 2017, 11:26

Kup sobie furaginę w aptece.
pepperoni
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: 04 paź 2017, 11:44

Re: zapalenie pęcherza?

Postautor: pepperoni » 12 paź 2017, 12:36

Kupiłam sobie urofuraginum max w aptece, przeszło po paru dniach, dobrze, że mozna bez recepty kupić bo już miałam problem, do lekarza kolejki ani się zapisać u nas w przychodni. Słyszałam też że powinno się dużo pić podczas takiej kuracji
Veka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 77
Rejestracja: 11 gru 2017, 15:25

Re: zapalenie pęcherza?

Postautor: Veka » 25 sty 2018, 16:09

Możesz spróbować na przykład furaginum. W wielu przypadkach jest pomocne, ale na pewno lepiej skorzystać najpierw z porady lekarza. Zobacz też, czy nie jesteś uczulona na któryś ze składników tego leku.
Awatar użytkownika
agaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 28 wrz 2016, 10:02

Re: zapalenie pęcherza?

Postautor: agaa » 29 sty 2018, 17:09

EwkaTomczyk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 30 sty 2018, 14:41

Re: zapalenie pęcherza?

Postautor: EwkaTomczyk » 31 sty 2018, 08:26

Ja łykałam urosept. Kiedyś zapalenie często mi wracało, teraz od dawna mam spokój. A na ból pomagają nasiadówki z rumianku. Ulga natychmiastowa. Niestety problemy z pęcherzem lubią wracać.
PawełG
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 91
Rejestracja: 09 maja 2017, 10:29

Re: zapalenie pęcherza?

Postautor: PawełG » 31 sty 2018, 20:36

Na początku najlepiej sprawdzić czy to to, możesz to zrobić w domu testem na infekcje dróg moczowych z Domowego Laboratorium :) Jeśli wynik będzie pozytywny to najlepiej udać się do lekarza po antybiotyk, żona przechodziła przez to samo co chwilę i właśnie dopiero po antybiotyku jej przeszło całkowicie :) Oczywiście jakieś ziołowe tabletki do tego jak najbardziej się przydadzą :)
Meteora
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 08 sty 2018, 10:31

Re: zapalenie pęcherza?

Postautor: Meteora » 14 maja 2018, 12:32

W moim przypadku najlepiej działa furagina. Jest dostępna bez recepty i kosztuje kilka zł, a na prawdę pomaga.
PaulinkaMik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: 04 lip 2017, 12:05

Re: zapalenie pęcherza?

Postautor: PaulinkaMik » 21 maja 2018, 17:20

Ja zawsze jak mam tego typu problemy to korzystam z http://tantumrosa.pl/tantum-rosa/ - już nie raz mi to pomogło. Aplikacja nie jest trudna a właśnie działa przeciwbolowo i przeciwzapalnie przy okazji
pepperoni
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: 04 paź 2017, 11:44

Re: zapalenie pęcherza?

Postautor: pepperoni » 23 maja 2018, 14:23

na zapalenie pęcherza najlepiej jak najszybciej zadziałać urofuraginum max, trzeba brać tydzień, chociaż działani ejest szybciej, ja różnicę po paru dniach zaobserwowalam, już mnie tak nie bolało przy sikaniiu i nie miałąm takiego parcia na pęcherz, trzeba tez dużo pić wody njlepiej przegotowanej a nie mineralnej
Pestka
Level 2
Level 2
Posty: 521
Rejestracja: 09 kwie 2018, 18:03

Re: zapalenie pęcherza?

Postautor: Pestka » 15 lis 2018, 12:38

u mnie tez najlepiej sie sprawdza urofuraginum max. W ogole zauwazylam, ze najczesciej zapalenie pecherza pojawia sie u mnei po wspólzyciu ;/ żeby nie było -i ja i mój patner dbamy o higiene wiec nie wiem skad to. Czasem to nie mam ochody na seks bo boje sie ze pecherz mi znow nawali ;/
dobrze chociaz ze furagina jest bez recepty wiec mozna szybko zaczac leczenie
Pati33
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 12 mar 2020, 10:07

Re: zapalenie pęcherza?

Postautor: Pati33 » 23 mar 2020, 11:09

Ja bardzo szybko pozbyłam się zapalenia pęcherza kupując sobie kilka produktów na stronie - https://ilovegrain.com/pl/strona-glowna ... 07129.html . Najbardziej pomógł mi zdrowy termofor z solą himalajską i gorczycą. Jest to super produkt, który może być pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.
domnia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 113
Rejestracja: 24 wrz 2020, 21:36

Re: zapalenie pęcherza?

Postautor: domnia » 05 paź 2020, 01:15

Może w takim razie jest poważniejsza przyczyna jak pojawiają się tak często nawroty infekcji? Warto byłoby zobaczyć w takim razie co się w tym pęcherzu konkretnie dzieje. I do tego celu nie wystarczy badanie moczu czy usg. Wykonuje się badanie zwane cystoskopia https://gaboscm.pl/cystoskopia-badanie/ . Tu możecie na stronie się dowiedzieć dokładnie jak takie badanie wygląda, jak się go przeprowadza. Nie ma powodów do niepokoju, może być nieco nieprzyjemne ale biorąc pod uwagę możliwości diagnostyczne jakie daje to naprawdę warto go wykonać. Oczywiście w klinice z polecenia i u najlepszego specjalisty.
rozaluksemburg
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 123
Rejestracja: 14 gru 2018, 13:38

Re: zapalenie pęcherza?

Postautor: rozaluksemburg » 10 lis 2020, 15:39

Może to kamica moczowa? Sprawdzałaś to w jakiś sposób? Jeżeli nie, to zerknij sobie najpierw do tego https://www.dbajonerki.pl/schorzenia-nerek/profilaktyka-kamicy-nerkowej wpisu i poczytaj. Moim zdaniem, warto sprawdzić. Nawet jeżeli ten problem jeszcze was nie dotyczy, to nie oznacza, że wcześniej czy później was nie dotknie. Dlatego trzeba dbać o siebie każdego dnia. Oczywiście, najpierw trzeba wiedzieć jak to robić właściwie. Zerknijcie do artykułu i przekonajcie się sami co robić, a czego nie.
fwindler
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 12 lis 2020, 19:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: zapalenie pęcherza?

Postautor: fwindler » 12 lis 2020, 19:10

Czy znacie jakieś domowe sposoby na taki ból?

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość