Bol podczas podnoszenia

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
KL4K50N
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2021, 06:51

Bol podczas podnoszenia

Postautor: KL4K50N » 21 kwie 2021, 06:57

Witam serdecznie !

Z gory przepraszam za brak polskich znakow, ale moj system ich nie posiada.

Od jakiegos czasu mam problem z moimi rekoma. Przy kazdej probie podnoszenia czekokolwiek odczuwam bol w okolicy przedramienia (od lokcia az po nadgrastek). Bol pojawia sie zawsze przy jakimkolwiek przedmiocie (jak biore laptopa w reke, nawet segregator z dokumentami) pojawia sie na obu rekach... Troche juz mnie to zaczyna denerwowac, ze byle jaki przedmiot sprawia bol. Czasmai jest tak, ze nawet jak zacisne dlon to rowniez mam ten bol. Nie chodze na silownie itd, wiec ciezko mi powiedziec czy doznalem jakiegos urazu. Nie przypominam sobie bym czyms je nadwyrezyl. Wiecie moze co to moze byc?
mapka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 20 cze 2021, 09:56

Re: Bol podczas podnoszenia

Postautor: mapka » 01 lip 2021, 09:21

Lekarzem nie jestem ale jeśli masz dolegliwości bólowe, to czym prędzej polecam zapisać się na usg stawu łokciowego. Generalnie takie badanie pomoże w sprawdzeniu, czy masz np. zmiany zwyrodnieniowe i zapalne, krwiaki, guzy, uraz albo choroby typu łokieć tenisisty. Jesteś z Warszawy? Polecę Ci prywatną klinikę – Multimed, gdzie szybko i pewnie wykonasz taką pogłębioną diagnostykę usg. Powodzenia.

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość