włosy ombre kolorowe

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
Szulska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 72
Rejestracja: 03 sie 2016, 18:15

włosy ombre kolorowe

Postautor: Szulska » 06 kwie 2017, 08:14

wszystkie dziewczyny wokół mają ombre blond, a ja bym chciała zrobić sobie ombre ale kolorowe :P podoba wam się to? będzie to niespodzianka dla mojego faceta, więc chciałabym ładnie w tym wyglądać. może podrzucicie jakieś wskazówki?
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: włosy ombre kolorowe

Postautor: miracle » 07 kwie 2017, 09:53

Idź z tym do jakiejś dobrej fryzjerki, to Ci doradzi ;;)
Azada
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 23 maja 2016, 23:59

Re: włosy ombre kolorowe

Postautor: Azada » 13 kwie 2017, 09:41

Po co do fryzjerki, skoro równie dobrze można zrobić to samemu? Masz do tego farby z serii colorista http://nowosci.lorealparis.pl/colorista Na stronie jest napisane: "COLORISTA to kolor na 1 dzień, na tydzień lub 2 albo nawet na dłużej - w zależności od Twoich potrzeb." - czyli najpierw możesz wypróbować taką metamorfozę jednodniową ;)
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: włosy ombre kolorowe

Postautor: ewelina8393 » 16 lut 2018, 12:51

Dokładnie, zgodzę się z poprzednimi komentarzami, bo można zrobić ombre w domu i naprawdę nie jest to trudne. Spróbuj! W sieci znajdziesz mnóstwo podpowiedzi, jak zrobić to dobrze.
Polya1982
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 10 sty 2017, 20:56

Re: włosy ombre kolorowe

Postautor: Polya1982 » 12 mar 2018, 21:02

Z tak oryginalnym pomysłem faktycznie lepiej idź do naprawdę dobrej fryzjerki. Niektóre niestety nawet ze zwykłym ombre nie potrafią sobie poradzić. Do tego pamiętaj, że włosy bardzo sie niszczą od takiej koloryzacji i trzeba zadbać zarówno o ich strukturę, jak i o to żeby nie wypłukać koloru zbyt szybko. Dlatego już wcześniej zaopatrz się w dobrej jakości kosmetyki (np. tu - https://www.gobli.pl/), żeby móc je od razu stosować po farbowaniu. Szczególnie ważna będzie maska lub odżywka nawilżające i regenerująca.
Meteora
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 08 sty 2018, 10:31

Re: włosy ombre kolorowe

Postautor: Meteora » 23 mar 2018, 13:09

Też mi sie podobają różne kolory na włosach, ale nie chcę sobie zniszczyć włosów. Myślę nad bardziej naturalnym ombre, ale nie wiem do jakiego fryzjera iść, żeby to dobrze zrobił...

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość