Rozstępy dobra metoda na ich usunięcie.

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
SanKa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 13 sie 2015, 21:49

Rozstępy dobra metoda na ich usunięcie.

Postautor: SanKa » 16 mar 2017, 22:42

Jeśli macie problem z płytkimi rozstępami, albo ogólnie ze skórą z jakimiś powierzchownymi przebarwieniami to warto sobie poczytać o tym sposobie, który macie dostępny chociażby w Medico Derm - http://dermatologkielce.com.pl/mikrodermabrazja-diamentowa/ użycie kawałków diamentu w narzędziu jest naprawdę bardzo skutecznym rozwiązaniem, a z efektów szczególnie panie powinny być zadowolone.
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Rozstępy dobra metoda na ich usunięcie.

Postautor: miracle » 20 mar 2017, 11:38

Chyba laser może pomóc na takie rozstępy.
Awatar użytkownika
Szpital Pulsmed
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 23 lut 2017, 22:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Rozstępy dobra metoda na ich usunięcie.

Postautor: Szpital Pulsmed » 26 kwie 2017, 21:13

Polecam zabiegi laserem CO2 UltraFrax 800, którego wiązka jest absorbowana przez wodę i powoduje podgrzanie tkanki i jej odparowanie. Dzięki zastosowaniu głowicy skanującej, uzyskujemy tysiące mikroskopijnych uszkodzeń tkanki otoczonych zdrową skórą. Obszary nienaruszonej strefy odbudowują odparowane miejsca, powodując poprawę gęstości skóry, jej wygładzenie i odmłodzenie.

http://pulsmed.com.pl/klinika-chirurgii-plastycznej-i-medycyny-estetycznej/medycyna-estetyczna.html
Obrazek
gawalla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 25 lis 2016, 08:43

Re: Rozstępy dobra metoda na ich usunięcie.

Postautor: gawalla » 15 maja 2017, 09:16

A czy takie zabiegi są bardzo bolesne?
Marek87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 16 gru 2016, 15:21

Re: Rozstępy dobra metoda na ich usunięcie.

Postautor: Marek87 » 15 maja 2017, 09:42

hmm, ciekawa sprawa. A znacie może ten gabinet medycyny estetycznej? Robią tam takie rzeczy?
Awatar użytkownika
innocent
Level 1
Level 1
Posty: 408
Rejestracja: 16 paź 2011, 20:52
Lokalizacja: warszawa

Re: Rozstępy dobra metoda na ich usunięcie.

Postautor: innocent » 04 cze 2017, 20:42

Tego niestety nie znam, ja na redukcję cellulitu chodziłam do warszawskiego CM Arnica. W moim przypadku został zastosowany laser frakcyjny, ogółem miałam cztery zabiegi w odstępie 2 tygodni. Kiedy skóra całkowicie się zagoiła i zregenerowała po naświetleniach, to nie zostało nawet śladu po białych paseczkach od rozstępów ;)
szal
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 26 maja 2017, 12:14

Re: Rozstępy dobra metoda na ich usunięcie.

Postautor: szal » 28 lip 2017, 10:25

Na rozstępy fajnie działa zabieg karboksyterapii, jest troszkę bolesny, ale do przeżycia. A do tego efekty bardzo fajne i naprawdę można pozbyć sie rozstępów. Taki zabieg można sobie wykonać w gabinecie dermedika w krakowie.
kreatywny
Level 1
Level 1
Posty: 225
Rejestracja: 14 lip 2016, 09:59

Re: Rozstępy dobra metoda na ich usunięcie.

Postautor: kreatywny » 31 lip 2017, 23:35

Moja szefowa też miała kiedyś z tym spory problem, lecz na szczęście w http://neobeauty.pl/zabiegi/ jej pomogli. Co mogę powiedzieć - kobieta z kompleksami nigdy nie powinna być szefową ;)
Awatar użytkownika
Mental.Aura
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 09 sie 2017, 15:01

Re: Rozstępy dobra metoda na ich usunięcie.

Postautor: Mental.Aura » 10 sie 2017, 10:22

Mam rozstępy mniej więcej od 16 roku życia, ponieważ roztyłam się w bardzo szybkim tempie, a później powróciłam do swojej figury i jedynym sposobem jakim leczyłam rozstępy to były drogie kremy za 500 -900zł i nic to nie dawał, aż w końcu zgłosiłam się do specjalisty i on mi powiedział, że można usunąć je laserowo, do teraz nie jestem przekonana czy to na prawdę skuteczne i szukam informacji dalej.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Rozstępy dobra metoda na ich usunięcie.

Postautor: Ela78 » 30 sie 2017, 09:22

A ktoś korzystał z usług medycyny estetycznej w Częstochowie ? http://www.esteticmedic.pl/ Bardzo dobra klinika i specjaliści. Wykonują zabiegi po których każda pacjentka jest zadowolona. Moja siostra była na usuwaniu tkanki tłuszczowej i efekt jest piorunujący. Sama też mam zamiar iść na ten zabieg.
Awatar użytkownika
danielozzo
Level 1
Level 1
Posty: 243
Rejestracja: 07 wrz 2017, 10:43

Re: Rozstępy dobra metoda na ich usunięcie.

Postautor: danielozzo » 22 wrz 2017, 12:27

Uciążliwe rozstępy mogą popsuć nerwy niejednej osobie. Dobrze jest iść do specjalisty, który doradzi jak się ich pozbyć i jak zapobiegać powstawaniu nowych. Czasami lepiej wydać pare złotych, ale mieć spokój z problemem :)
archiwald
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 107
Rejestracja: 17 paź 2017, 12:02

Re: Rozstępy dobra metoda na ich usunięcie.

Postautor: archiwald » 17 paź 2017, 13:54

Rozstępy to dosyć częsty problem u kobiet po ciąży. Na szczęście jest sporo ośrodków zajmujących się usuwaniem takowych jak i jest też trochę leków, które możemy stosować sami. Ale najlepiej skonsultować to wszystko z lekarzem, jeśli rzeczywiście chcemy pozbyć się rozstępów i zachować przy tym nienaruszone zdrowie :)
RestryKturyzaC
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 25 paź 2017, 14:05

Re: Rozstępy dobra metoda na ich usunięcie.

Postautor: RestryKturyzaC » 26 paź 2017, 11:12

Jak poradzić sobie z rozstępami to problem, z którym boryka się sporo osób. Jest sporo sposobów na nie, ale raczej radziłbym takie rzeczy konsultować ze specjalistami.
Awatar użytkownika
Klinika Estetica
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 08 lis 2017, 12:38
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rozstępy dobra metoda na ich usunięcie.

Postautor: Klinika Estetica » 08 lis 2017, 13:39

W celu redukcji rozstępów polecam zabieg urządzeniem Jett Plasma Medical. Dzięki wykorzystaniu plazmy, czyli strumienia elektronów i jonów, zmiany skórne zostają po prostu odparowane. Skóra napina się, w naturalny sposób odbudowując i wzmacniając tkanki.

http://klinikaestetica.pl/jett-plasma-medical/
Obrazek
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Rozstępy dobra metoda na ich usunięcie.

Postautor: jjusti18 » 22 lis 2017, 20:39

Według mnie najlepszy rozwiązaniem na rozstępy będzie medycyna estetyczna. Zapoznaj się chociaż tutaj z ofertą http://www.preibisz.com . To świetna klinika w której panuje przyjemna atmosfera, tutaj każdy pacjent może poczuć się komfortowo i bezpiecznie bo jest w dobrych rękach. Zabiegi wykonywane są za pomocą innowacyjnych narzędzi, sprzętu oraz naturalnych produktów. Przez co każdy klient może liczyć na zadowalające efekty.

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość