Rozstępy dobra metoda na ich usunięcie.

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
Apolityczny
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: 25 paź 2017, 15:51

Re: Rozstępy dobra metoda na ich usunięcie.

Postautor: Apolityczny » 13 gru 2017, 14:18

Właściwie nie ma takich balsamów i maści które w pełni usuną rozstępy dlatego dobrze skorzystać z zbiegów laserowych one działają . Na tej stronie można poczytać o tego typu urządzeniach i zabiegach a nawet zakupić taki sprzęt jeśli ktoś się interesuje tą branżą informacja o tym .
kiffi
Level 1
Level 1
Posty: 348
Rejestracja: 09 lip 2017, 12:37

Re: Rozstępy dobra metoda na ich usunięcie.

Postautor: kiffi » 19 gru 2017, 14:59

Moja żona długo po ciaży narzekała na swoje rozstępy, szczerze mówiąc za bardzo tego nie zauważałem. Ale w końcu wykupiłem jej takie zabiegi laserowe na usunięcie rozstępów - http://klinikamiracki.pl/zabiegi/laseroterapia/ Wyczytałem że to bardzo pomaga, no i pochodziła na kilka i faktycznie jest bardzo zadowolona, mówi że ogromna rożnica, nie wstydzi się tak :)
Wiktoria
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 95
Rejestracja: 04 gru 2016, 23:12

Re: Rozstępy dobra metoda na ich usunięcie.

Postautor: Wiktoria » 01 lut 2018, 20:38

Na rozstępy pomaga zabieg laserem SHAPE. Koleżanka robiła w Klinice doktora Preibisza-http://www.preibisz.com/zabiegi/laser-shape/. Zabieg nie tylko likwiduje rozstępy, modeluje sylwetkę, ale też ujędrnia skórę i redukuje cellulit. Bardzo fajne efekty przy jednym zbiegu.
Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1
Posty: 306
Rejestracja: 10 lis 2016, 14:29

Re: Rozstępy dobra metoda na ich usunięcie.

Postautor: Kubalek3 » 07 lut 2018, 09:35

Laser! Gwarantuje Ci, że nic nie pomoże właśnie taka jak laser :) Poczytaj o zabiegach na stronie gabinetu Moja Estetyka: http://www.mojaestetyka.pl, maja ich w ofercie całkiem sporo, a co najważniejsze wszystkie wykonywane starannie, pod okiem specjalistów. Jeśli mam Wam polecić jakiś gabinet, to zdecydowanie ten z ulicy Litewskiej w Rzeszowie ;)
adamasd
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 02 mar 2018, 11:31

Re: Rozstępy dobra metoda na ich usunięcie.

Postautor: adamasd » 02 mar 2018, 14:39

Dobra laseroterapia i powinno być dobrze. Tak jak inni wspominają to najważniejsze to zadbać o dobry gabinet. O laseroterapii możesz więcej przeczytać tutaj. Powodzenia
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: Rozstępy dobra metoda na ich usunięcie.

Postautor: kamai » 06 mar 2018, 13:16

Może spróbuj stosować olejek bio-oil , on sprawia że rozstępy są mniej widoczne i może wcale nie będzie potrzeby zastosowania jakiegoś poważnego zabiegu
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

Re: Rozstępy dobra metoda na ich usunięcie.

Postautor: anettka » 07 mar 2018, 08:20

U mnie żadne kosmetyki się nie sprawdziły i pomógł dopiero zabieg przeprowadzony w gabinecie kosmetycznym COCO-TIME we Wrocławiu. Po konsultacji kosmetyczka zaproponowała mi zabieg mezoterapii mikroigłowej Dr Pen. Polega on na precyzyjnym mikronakłuwaniu skóry za pomocą pulsujących igieł. Jednym ze wskazań do jego wykonania są właśnie rozstępy. W serii jest zazwyczaj od 6 do 8 zabiegów, które trzeba powtarzać co 1-2 tygodni.
kreatywny
Level 1
Level 1
Posty: 225
Rejestracja: 14 lip 2016, 09:59

Re: Rozstępy dobra metoda na ich usunięcie.

Postautor: kreatywny » 22 mar 2018, 10:53

A czy jest tutaj jakaś kosmetyczka, która mogłaby wskazać konkretny laser kosmetyczny do nowego salonu, który otwiera moja siostra?! Na rynku jest kilka urządzeń dostępnych, ale wiadomo, że warto posłuchać doświadczonych osób.
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: Rozstępy dobra metoda na ich usunięcie.

Postautor: kamai » 22 mar 2018, 15:28

anpaza
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 17 kwie 2018, 08:32

Re: Rozstępy dobra metoda na ich usunięcie.

Postautor: anpaza » 17 kwie 2018, 09:11

Ja akurat usuwaam sobie laserem blizny, ale moja koleżanka za moim poleceniem usuwaa swoje rozstępy,w tej samej klinice co ja i w zaszdzie tym samym laserem :P . Obie polecamy klinikę http://bienkowscyclinic.pl/. My byłyśmy akurat w Częstochowie. Posiadają najbardziej zaawansowany i wszechstronny laser. Zabiegi nie trwają długo i jeśli potzrbuje teho pacjent są przeprowadzane w znieczuleniu miejscowym. Cały personel jest przemiły, można poczuć się swobodnie, bez krempacji.
Awatar użytkownika
Szpital Pulsmed
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 23 lut 2017, 22:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Rozstępy dobra metoda na ich usunięcie.

Postautor: Szpital Pulsmed » 18 maja 2018, 12:10

Jednym ze sposobów jest karboksyterapia, która polega na podawaniu, podskórnie i śródskórnie, dwutlenku węgla. Metoda ta stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, zwiększając jędrność skóry i drenaż limfatyczny.

http://pulsmed.com.pl/klinika-chirurgii-plastycznej-i-medycyny-estetycznej/medycyna-estetyczna.html
Obrazek
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Rozstępy dobra metoda na ich usunięcie.

Postautor: monikabert90 » 11 lip 2018, 11:57

Ja wychodzę z założenia, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Rozstępy u kobiet najczęściej pojawiają się w czasie ciąży - nie tylko na brzuchu, ale również na udach oraz piersiach. Aby temu zapobiec, wystarczy tak naprawdę odpowiednio dbać o swoją skórę. Na https://www.mustela.pl/product/nasze-produkty/produkty-pielegnacyjne-dla-przyszlych-i-mlodych-mam możecie zobaczyć sobie i zamówić kosmetyki Mustela ze specjalnej linii przeznaczonej własnie do pielęgnacji skóry podczas ciąży i po niej. Są naprawdę warte swojej ceny, więc polecam ;)
marekk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: 27 gru 2017, 17:00

Re: Rozstępy dobra metoda na ich usunięcie.

Postautor: marekk » 23 lip 2018, 18:12

To prawda ale jak się już pojawią to wiadomo że same nie znikną, moja dziewczyna się ich pozbyła dzięki zabiegom laserowym w klinice https://artederm.pl/ i powiem że nie ma chyba lepszego sposobu żeby zniknęły.
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: Rozstępy dobra metoda na ich usunięcie.

Postautor: kamai » 25 lip 2018, 13:07

Ja bym jednak na początek spróbowała smarować je olejkiem bio oil, wiele osób sobie go chwali i potwierdza że się zmniejszają rozstępy i blizny z tym że trzeba na to czasu i regularnego stosowania, niecierpliwym niestety pozostają zabiegi medycyny estetycznej :)
Karolina100
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 18 gru 2018, 16:20

Re: Rozstępy dobra metoda na ich usunięcie.

Postautor: Karolina100 » 19 gru 2018, 17:25

U mnie na odmodzenie twarzy bardzo dobrze sprawdził się laser frakcyjny co2 , zabieg jest krótkotrwały i bezbolesny, a daje bardzo dobre rezultaty. Moja skóra wygląda dużo młodziej, ma mniej widocznych zmarszczek i jest promienna. Zabieg wykonywałam w bardzo dobrej klinice i polecam Magnopere w Krakowie

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość