Szkodliwe aluminium

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
serwerux1
Level 2
Level 2
Posty: 904
Rejestracja: 16 maja 2016, 12:16

Szkodliwe aluminium

Postautor: serwerux1 » 11 gru 2016, 22:59

Nie uzywaj folii aluminiowej, nie griluj na niej, nie pakuj w nia kanapek, nie smaz na niej frytek, miesa ani innych produktow, nie uzywaj termosu, nie uzywaj niczego gdzie znajduje sie to swinstwo!

Znowu pomyslicie, ze zwariowalam.

Przeciez troche trucizny mozemy miec w sobie.

Kochani my juz mamy wystarczajaco duzo trucizny, aby jeszcze truc sie na wlasne zyczenie.
Uzywanie folii aluminiowe prowadzi do ciezkich chorob min do Alzheimera.
Liczne badania potwierdzają, że istnieje ścisły związek między zawartością aluminium w organizmie (w mózgu) a chorobą Alzheimera. Aluminium zaburza poprawne przekazywanie elektroimpulsów w mózgu . Aluminium zirconium tetrachlorohydrex GLY oraz aluminium chlorohydrate działają przez zatykanie porów, ale długotrwała ekspozycja na dezodoranty zawierające związki glinu zwiększa ryzyko powstawania takich chorób, jak choroba Alzheimera” – brytyjski tygodnik Independent, październik 2005.Znowu rodzi sie pytanie, dlaczego to Cos jest w sprzedaz? A kogo to obchodzi? Jest latwe w przechowywaniu i nie tlucze sie. Ludzie pokochali aluminium

Każdy z nas ma dziś w organizmie metale ciężkie, a organizm nie radzi sobie z wydalaniem ich, odkładają się…Zrobcie sobie pierwiastkową analizę włosów a przekonacie sie. Alumium jest wszedobecne wszedzie. Wielu z nas pakuje zywnosc w folie i w ten sposob dostarczamy naszemu organizmowi tego czego nie powinnismy miec

Wiele osob spozywa ryby morskie zapiekane w folii, ziemniaki, papryke, w folie zapakowane sa rowniez slodycze. Aluminium jest w szczepionkach, garnkach, w dezodorantach, kremach, lekarstwach, oczywiscie w puszkach.. Smutne prawda?

To co powinnismy wiedziec!
E 173 – aluminium – środek barwiący cukierki na kolor srebrny i dekoracje stosowane na wypiekach
E 541 – fosforan aluminiowo-sodowy – środek emulgujący, dodawany do pieczywa i ciasta, gum do życia
E 554 – krzemian aluminiowo – sodowy – środek przeciwzbrylający, stosowany w soli, cukrze, gumach do żucia
E 556 -krzemian aluminiowo – wapniowy – środek przeciwzbrylający, stosowany w soli, gumach do żucia
E 559 – krzemian aluminiowy – uznany za nieszkodliwy
Aluminium stosuje się podczas produkcji sera topionego i w niektórych metodach konserwowania (np. suchych kiełbas czy warzyw w occie). Wreszcie biała mąka, jest dlatego biała, że jest poddawane procesowi wybielania, w którym znajdują się związki aluminium i potasu.

W przedszkolach, szkolach i szpitalach nadal królują aluminiowe garnki.
Miliony Polaków codziennie oblizują puszki z piwem , sokiem czyj jakąś kolą.Aluminium jest tanie, praktyczne i trujące. Zatruwa ziemię gdy się rozkłada i powietrze gdy się go pali .

Dlatego powiedzenie co mnie nie zabije to mnie wzmocni jest prawdziwe, ale nie w tym przypadku

Nie w przypadku trucizn. .. One zabijaja skutecznie i powoli.

źródło:chooselife.pl

inne ciekawe linki o aluminium w naszym życiu:
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/alumi ... a-trucizna
http://www.biorezonans.zgora.pl/o-toksy ... -aluminium
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: Szkodliwe aluminium

Postautor: AinEingarp » 05 lut 2017, 10:32

W wielu dezodorantach jest aluminium. Ja akurat staram się używać takich bez, ale wiele ludzi nie ma nawet o tym pojęcia.
serwerux1
Level 2
Level 2
Posty: 904
Rejestracja: 16 maja 2016, 12:16

Re: Szkodliwe aluminium

Postautor: serwerux1 » 05 lut 2017, 18:26

Masz racje w większości tanich dezodorantów jest aluminium,ale nie każdy zdaje sobie z tego sprawę.
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Szkodliwe aluminium

Postautor: trylogia » 06 lut 2017, 09:40

A to prawda. Ja w ogóle nie używam takich dezodorantów.
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: Szkodliwe aluminium

Postautor: AinEingarp » 07 lut 2017, 12:16

A co możecie polecić? Bo moim zdaniem dobry jest Cryzstal - antyperspirant w kamieniu.
sybil
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2017, 08:49

Re: Szkodliwe aluminium

Postautor: sybil » 08 lut 2017, 08:51

To nawet dezodoranty z aluminium szkodzą? :przestraszony: Mam wrażenie, że w dzisiejszych czasach wszystko chce nas zabić :/
Bemos
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:07

Re: Szkodliwe aluminium

Postautor: Bemos » 18 maja 2017, 11:12

Ja na szczęście mam w kuchni wszystko co służy mi do gotowania od Exito Polska. Dzięki takiemu wyborowi nie muszę się o nic obawiać. Jestem zdrowy i szczęśliwy a moje garnki pomagają mi w tym każdego dnia. Garnek od Exito to mój największy przyjaciel w kuchni.

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość