Używacie szminek?

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
barbab
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 24 paź 2017, 22:53

Re: Używacie szminek?

Postautor: barbab » 12 maja 2018, 07:45

Z tego co wiem, to aktualnym hitem są produkty do ust od Kat Von D - wszystkie pomadki, błyszczyki czy konturówki. Szukałam najatrakcyjniejszej oferty tych produktów i znalazłam na allegro https://allegro.pl/kategoria/uroda?stri ... s-1-5-0501 . Widziałam różne recenzje produktów tej marki i uwierzcie mi, że chyba żadna inna szminka nie jest tak trwała jak ta od Kat Von D . Nie mogę się doczekać, kiedy otrzymam swoją przesyłkę.
Meteora
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 08 sty 2018, 10:31

Re: Używacie szminek?

Postautor: Meteora » 14 maja 2018, 12:34

Ja używam szminek od czasu do czasu, ale nie codziennie. Lubię pomalować usta na wieczorne wyjścia, ale na co dzień raczej o tym elemencie makijażu zapominam.
costa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 13 paź 2017, 12:00

Re: Używacie szminek?

Postautor: costa » 14 maja 2018, 15:02

tintująca tylko i wyłącznie, w zimie do tego wazelina jeszcze różana :) wg mnie nie ma co przesadzać z ilością kosmetyków a jesli już to stawiać na te naprawdę dobre jakościowo :)
Pestka
Level 2
Level 2
Posty: 521
Rejestracja: 09 kwie 2018, 18:03

Re: Używacie szminek?

Postautor: Pestka » 23 wrz 2018, 17:10

Ja bardzo lubię szminki i pomadki do ust są obowiązkowe w mojej kosmetyczce. Kiedys używałam tylko błyszczyków ale wizażystka, która malowała mnie na slub przekonała mnie do pomadki. Wybieram kolory delikatne i naturalne aby nie wygladać zbyt krzykliwie :) Mam nawet ulubioną drogerię House of Beauty, w której robiz akupy kosmetyczne. Tam można kupić swietne kosmetyki do makijażu.
tarczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 19
Rejestracja: 27 lis 2018, 13:24

Re: Używacie szminek?

Postautor: tarczka » 27 lis 2018, 14:10

Tylko, jak mam czas, kaprys i okazję, czyli bardzo rzadko. Niestety, jestem osobą, która nie wytrzyma 2-3 godzin bez jedzenia, a rzadko która pomadka jest naprawdę nierozmazująca się, więc poprawianie jej po każdym posiłku czy piciu mija się dla mnie z celem - zwłaszcza w pracy. Choć nie ukrywam, w domu mam ich trochę, bo mam słabość do niektórych odcieni, więc w razie czego mam czym się pomalować.
Baszka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 23 maja 2019, 13:47
Lokalizacja: Myślenice

Re: Używacie szminek?

Postautor: Baszka » 23 maja 2019, 13:51

Ja raczej rzadko sięgam po szminki, wolę używać błyszczyków.
budik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 07 cze 2019, 21:00

Re: Używacie szminek?

Postautor: budik » 01 sie 2019, 14:15

Piękne usta można uzyskać bez potrzeby uzależniania się od szminek, dzięki bezpiecznym zabiegom wypełniania ust, poprawiania ich kontury. Polecam do takiego zabiegu wypełniacz do ust Restylane Kysse, który jest naturalnym kwasem hialuronowym a przez to w pełni bezpiecznym i pozbawionym skutków ubocznych. Więcej na jego temat możesz poczytać na stronie https://www.restylane.com/pl/, gdzie znajdziesz również lokalizacje gabinetów kosmetycznych, które z niego korzystają.
paulina27
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 50
Rejestracja: 02 lip 2019, 15:00

Re: Używacie szminek?

Postautor: paulina27 » 23 sie 2019, 13:04

Hej :)
Ja bardzo często używam szminek matujących, które pięknie dopełniają cały makijaż. Często wybieram mocne, soczyste kolory, a jeśli chce, aby mój makijaż był bardziej naturalny to rezygnuję ze szminek i sięgam po powiększające błyszczyki do ust, które pięknie podkreślają usta i nadają im połysk. Serdecznie polecam! :)

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość