pielęgnacja i relaks

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
eleonor
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 09 kwie 2018, 23:54

Re: pielęgnacja i relaks

Postautor: eleonor » 14 kwie 2018, 11:31

Dla mnie najlepszą formą relaksu jest masaż relaksacyjny olejkami eterycznymi. W szczególności odpowiadają mi te w salonie https://www.ceremoniauzdrawiania.pl/, do tego odpowiednia atmosfera stworzona przez półmrok, świeczki i bardzo wygodny stół do masażu. Regularnie chodzę na zabiegi tam, bo w pracy stres powoduje spięcie i ból moich mięśni.
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: pielęgnacja i relaks

Postautor: trylogia » 17 kwie 2018, 12:44

Nigdy nie byłam na takim masażu. Z chęcią bym się przeszła.
opatka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 93
Rejestracja: 05 paź 2017, 18:13

Re: pielęgnacja i relaks

Postautor: opatka » 21 kwie 2018, 13:38

O tak, relaks w wannie z olejkami eterycznymi, pianą i solą morską... do tego lampka ulubionego wina i kojące dźwięki muzyki... Nie wiem jak wy dziewczyny, ale ja włączam wtedy zazwyczaj jedno ze swoich ulubionych radio http://fm.tuba.pl/play/37781/3/radio-garou Uwielbiam francuskie i angielskie ballady w wykonaniu Garou.. Jego męski zachrypnięty głos działa na mnie w niesamowity, magiczny sposób... Relaksuje i odpręża...
bella91
Level 2
Level 2
Posty: 671
Rejestracja: 03 lut 2017, 23:25

Re: pielęgnacja i relaks

Postautor: bella91 » 24 maja 2018, 18:55

Mnie zachwyca masaż głowy. Ostatnio czytałam o nim w artykule Masaż głowy – poczuj się piękna i wypoczęta i mam zamiar częściej robić sobie taki masaż. Każda z nas zasługuje na odrobinę relaksu a masaż to naprawdę swietny sposób by odpocząć, zrelaksować sie i nie myśleć choć przez chwilę o problemach.
huteran
Level 1
Level 1
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2017, 13:54

Re: pielęgnacja i relaks

Postautor: huteran » 14 cze 2018, 13:15

Wszyscy tu dawali takie "Wzniosłe" sposoby relaksu. Ja natomiast mam coś prostszego, po prostu usiąć przed komputerem i włączyć https://meczyki.net.pl. Zaczyna się mundial, więc to idealna okazja, żeby obejrzeć kilka meczy :D
mamakaroliny89
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 108
Rejestracja: 13 sty 2017, 16:23

Re: pielęgnacja i relaks

Postautor: mamakaroliny89 » 25 lip 2018, 08:13

Dla mnie idealną odskocznią od tego całego stresu i młynu w pracy jest masaż taiski. Na tajskii masaz relaksacyjny składają się m.in.: hinduska ajurweda, pasywna joga, refleksologia, sztuka uzdrawiania dotykiem shiatsu oraz chińska akupresura. Celem masażu jest osiągnięcie stanu harmonii – równowagi dla duszy i ciała. W salonie masażu Thaisun http://www.thaisun.pl/pl/ czuje sie rewelacyjnie odpręzona i wypoczęta. Nastepnym razem zabieram męża ze sobą :)
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: pielęgnacja i relaks

Postautor: AinEingarp » 09 sie 2018, 10:14

Też chętnie wybrałabym się do SPA. Ale kiedy, jak wiecznie czasu nie ma?
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: pielęgnacja i relaks

Postautor: jjusti18 » 30 sie 2018, 08:42

Ostatnio postanowiłam, też trochę zwolnić, zadbać o siebie i się trochę odprężyć. W pierwszej kolejności stwierdziłam, że przyszedł czas wymienić kosmetyki chemiczne na kosmetyki naturalne. Już od kilku osób słyszałam, jak korzystnie wpływają one na skórę. Także sądzę, że warto kupić je. A wy też stosujecie kosmetyki naturalne?
felicja44
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 28 lis 2016, 12:16

Re: pielęgnacja i relaks

Postautor: felicja44 » 06 wrz 2018, 19:43

Dla mnie relaksujący i przy okazji pielęgnujący skórę jest tajski masaż z olejkami aromatycznymi . Ważne, by tego typu masaże wykonywane były przez profesjonalistów, jedynie w studiach jak krakowskie May Thai zapewniona jest taka usługa na wysokim poziomie, tam liczy się klient.
Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1
Posty: 306
Rejestracja: 10 lis 2016, 14:29

Re: pielęgnacja i relaks

Postautor: Kubalek3 » 11 lis 2018, 17:10

Ja tam jestem zdania, że o swój wgląd dbać trzeba, w końcu nie bez powodu mówi się, że "jak nas widzą tak nas piszą". Każdy ma swoje ulubione miejsce, czy ulubiony sposób na pielęgnację i relaks. Dla mnie bezkonkurencyjny jest gabinet Moja Estetyka z Rzeszowa: http://www.mojaestetyka.pl. Można wykonać zabiegi odmładzające, a do tego zrelaksować się w fajnych warunkach. Zdecydowanie polecam to miejsce z Litewskiej 4/5 w Rzeszowie :)
Awatar użytkownika
Bazyl19
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 12 lis 2018, 14:01

Re: pielęgnacja i relaks

Postautor: Bazyl19 » 12 lis 2018, 14:37

Warto podpytać w tej kwestii znajomych. Moim zdaniem jest to najlepsze możliwe rozwiązanie.
vailetka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 13 lis 2018, 12:15

Re: pielęgnacja i relaks

Postautor: vailetka » 13 lis 2018, 12:16

Na mnie kompletnie taki relaks nie działa. Wolę po prostu położyć się z dobrą książką w ręce.
bella91
Level 2
Level 2
Posty: 671
Rejestracja: 03 lut 2017, 23:25

Re: pielęgnacja i relaks

Postautor: bella91 » 29 lis 2018, 21:52

Ja relaksuję sie słuchając muzyki. Jeśli zaś chodzi o pielęgnację to dopiero ogarniam ten temat jak należy :) Sporo czytam artykułów z https://tips.com.pl/i wprowadzam porady w życie. Wcześniej nie interesowałam się szczególnie pielęgnacją czego teraz żałuje.
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

Re: pielęgnacja i relaks

Postautor: anettka » 16 gru 2018, 17:21

ja też lubie od czasu do czasu zrobić coś dla siebie :) Ostatnio odwiedziłam na przykład mój ulubiony salon kosmetyczny w Krakowie ( klinika Belize ) i tam zrobiłam sobie henne brwi. Ale nie taką zwyczajną ( taka tradycyjna bardzo krótko utrzymuje się na moich brawiach ). Zaproponowano mi henne nikk mole. efekt końcowy - WOW ! Kompleksowa stylizacja brwi, odżywienie i niesamowity efekt powderbrows. Idealny wstęp do makijazu pernamentnego, o którym też coraz intensywniej mysle :)
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: pielęgnacja i relaks

Postautor: kitka66 » 19 gru 2018, 06:55

a ja nie wyobrażam sobie raz na jakiś czas nie wybrac się na profesjonalny masaż :) mieszkam we Wrocławiu i tu odwiedzam mój ulubiony salon COCO-TIME. Taka godzinka na stole w przyjemnej atmosferze potrafi zrelaksować jak nic innego. Mają tu świetnych specjalistów z doświadczeniem, którzy znają się na rzeczy :) Poza tym ceny są na tyle rozsądne, że raz na jakiś czas każdy może sobie na takie wyjście pozwolić :)

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość