Biżuteria, srebrna biżuteria

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
spartka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2017, 20:30

Re: Biżuteria, srebrna biżuteria

Postautor: spartka » 26 sie 2017, 20:32

Ja uwielbiam markę Kruk, Apart i Yes :)

________________________________________
młody jęczmień
Awatar użytkownika
danielozzo
Level 1
Level 1
Posty: 243
Rejestracja: 07 wrz 2017, 10:43

Re: Biżuteria, srebrna biżuteria

Postautor: danielozzo » 11 wrz 2017, 09:45

Taką biżuterię zamawiam najczęściej przez internet. Duży wybór. Szybko i sprawnie. W razie problemów wszystko udokumentowane.
evissa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 12 sie 2016, 13:51

Re: Biżuteria, srebrna biżuteria

Postautor: evissa » 04 paź 2017, 21:15

Jeżeli szukacie jakiegoś fajnego pomysłu na prezent, to wydaje mi się, że warto jest zastanowić się nad naszyjnikiem typu celebrytki https://www.karkosik.pl/722-naszyjniki-celebrytki Na tej stronie jest szeroki wybór i na pewno znajdziecie coś na swój portfel ;)
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Biżuteria, srebrna biżuteria

Postautor: dyskutantka » 05 paź 2017, 17:16

Dwa dni temu kupiłam super kolczyki u Jubilera i to za jedynie 25 ,- dokładnie takie jak na poniższym zdjęciu:

Obrazek
daniellozo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 30 wrz 2017, 19:41

Re: Biżuteria, srebrna biżuteria

Postautor: daniellozo » 09 paź 2017, 10:06

Na różne okazje takie jak wesela czy inne bardziej uroczyste imprezy dobrym rozwiązaniem będzie poszukanie bardziej eleganckich rozwiązań.
Malgosia97
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 10 paź 2017, 22:17

Re: Biżuteria, srebrna biżuteria

Postautor: Malgosia97 » 10 paź 2017, 22:19

na ślub to chyba bardziej pasuje złota biżuteria
amarillo2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 12 paź 2017, 14:44

Re: Biżuteria, srebrna biżuteria

Postautor: amarillo2 » 14 paź 2017, 17:36

Według mnie na ślub nie pasuje srebrna biżuteria, jak już to złota albo perły.
SmacznyKoper
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 14 paź 2017, 22:44

Re: Biżuteria, srebrna biżuteria

Postautor: SmacznyKoper » 15 paź 2017, 22:07

Teraz biżuterie robią z różnych kamieni wystarczy trochę pokopać na allegro lub poszukać czegoś fajnego na stronach z rękodziełem
archiwald
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 107
Rejestracja: 17 paź 2017, 12:02

Re: Biżuteria, srebrna biżuteria

Postautor: archiwald » 18 paź 2017, 08:49

Ostatnimi czasy diametralnie rośnie sprzedaż bursztynu, a dokładniej biżuterii z niego wykonanej. Widać bursztyny wracają do łask i znowu stają się modne. W sumie nic dziwnego, są dosyć ładne i stylowe.
Awatar użytkownika
dziewczyna_supermana
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 10 lut 2017, 23:10

Re: Biżuteria, srebrna biżuteria

Postautor: dziewczyna_supermana » 04 gru 2017, 16:12

Mi ostatnio bardzo się podobają połączenia srebra z naturalnymi kamieniami :) Według mnie może to być bardzo fajne urozmaicenie stylizacji, które nada się i na co dzień i na jakieś bardziej oficjalne wyjścia. Jak ktoś się bardziej tym interesuje to można nawet kierować się znaczeniem poszczególnych kamieni ;) Ostatnio np. trafiłam na ciekawy tekst o agatach: https://manustico.pl/pl/blog/2
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Biżuteria, srebrna biżuteria

Postautor: jjusti18 » 08 gru 2017, 12:04

Ja wolę osobiście biżuterię złotą, ale srebrna też jest ok. Wszystko zależy od naszej stylizacji... A ja ostatnio miałam problem, ponieważ nie mogła ściągnąć jednego pierścionka z palca. Dobrze, że trafiłam na pomocny artykuł http://www.cristals.pl/jak-zdjac-piersc ... ego-palca/ dzięki niem poznałam skuteczne metody.
Awatar użytkownika
Syriusz
Level 1
Level 1
Posty: 204
Rejestracja: 07 mar 2017, 09:50

Re: Biżuteria, srebrna biżuteria

Postautor: Syriusz » 22 gru 2017, 10:04

Ja to nawet kiedyś zastanawiałem się, czy nie otworzyć jakiegoś własnego (nawet zupełnie niewielkiego) sklepiku z biżuterią. Myślę, że dałoby się na tym co nieco zarobić przy nieszablonowym podejściu do tematu. Są firmy, hurtownie (choćby http://szuchman-gold.pl/), które mogą zapewnić dostęp do wysokiej jakości biżuterii, dzięki czemu osiągnięcie sukcesu może być dużo łatwiejszym zdaniem. Może po Nowym Roku coś wymyślę. ;)
sandersania
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 23 lut 2018, 13:14

Re: Biżuteria, srebrna biżuteria

Postautor: sandersania » 09 mar 2018, 07:24

ja od zawsze byłam fanką biżuterii ale ostatnio bardziej spodobała mi się biżuteria z bursztynem. Dla mnie jest ona bardziej oryginalna i wyjątkowa. Polecam każdej kobiecie :)
Awatar użytkownika
agaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 28 wrz 2016, 10:02

Re: Biżuteria, srebrna biżuteria

Postautor: agaa » 20 mar 2018, 14:20

Ja zawsze lubiłam srebro. Ale srebro ma to do siebie, że czernieje lub się rysuje. Dlatego na pierścionek zaręczynowy zażyczyłam sobie białe złoto. Ale obrączki wybiorę platynowe - nie lubię złota, a platyna to dobry kompromis. Też mam swój ulubiony sklep jubilerski, w którym ceny nie są przerażające i takie obrączki platynowe (a platyna jest droga) spokojnie mieszczą się w racjonalnym budżecie. Ja jeszcze mam fioła na punkcie czystości, więc mam płyny do czyszczenia biżuterii i chociaż raz w miesiącu zapewniam swojej biżuterii (tej, którą noszę) takie kąpiele. Szczególnie kolczyki, bo te zmieniam najczęściej i nie lubię świadomości, że chowam je do pudełka "brudne". Fajne płyny kupiłam na stronie https://hagertycare.pl/. Ładnie czyszczą biżuterię i to co najbardziej w nich lubię to to, że mają płyny do różnego rodzaju biżuterii. Cena według mnie rozsądna, zważywszy na to, że nie kupujemy tego przecież co miesiąc, bo płyn jest bardzo wydajny, nawet jak z uporem maniaka (jak ja!) czyści się większe ilości biżuterii:)
diamencik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 05 kwie 2018, 12:47

Re: Biżuteria, srebrna biżuteria

Postautor: diamencik » 05 kwie 2018, 13:42

A ja mogę wam polecić jeszcze biżuterię z tytanu! Poznałam ten wyjątkowy metal, kiedy okazało się, że mój mąż ma uczulenie na złoto i na ślub musieliśmy kupić obrączki tytanowe, które okazały się doskonałym i niepowtarzalnym wyborem! Warto dodać, że dodatki z tego metalu są niezwykle trwałe, dlatego można się cieszyć nimi wiele lat!

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość