Odzież medyczna do gabinetu

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
Awatar użytkownika
Emczak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 18 sie 2015, 21:31

Odzież medyczna do gabinetu

Postautor: Emczak » 25 sie 2015, 13:56

Witam.

Zakładam prywatny gabinet kosmetyczny. Czy Waszym zdaniem będzie mi tam potrzebna jakaś odzież medyczna? Jakieś fartuchy albo coś takiego? Będzie dzięki temu wyglądało jakby było bardziej profesjonalnie?
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Odzież medyczna do gabinetu

Postautor: miracle » 25 sie 2015, 14:34

No na pewno to się przyda.
Awatar użytkownika
Emczak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 18 sie 2015, 21:31

Re: Odzież medyczna do gabinetu

Postautor: Emczak » 31 sie 2015, 12:49

Ale jesteś w stanie polecić coś konkretnego? Tutaj są jakieś spodnie medyczne i inne przydatne rzeczy. Czy coś z tej oferty jest według Ciebie warte uwagi?
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Odzież medyczna do gabinetu

Postautor: miracle » 29 wrz 2015, 21:54

Myślę, że już jesteś zdecydowana co do kupna ;)
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Odzież medyczna do gabinetu

Postautor: Arkadiusz1 » 22 lut 2016, 23:50

To ja jeszcze zostawię Wam propozycje ode mnie. Wiem, że szeroką ofertę odzieży medycznej ma też sklep http://sklep.thestar.pl/category/odziez-medyczna. Uważam, że zawsze lepiej mieć większy wybór, więc mam nadzieję, że pomogłem w decyzji. Warto szukać okazji w różnych miejscach, szczególnie w takich.
Garren
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2016, 14:02

Re: Odzież medyczna do gabinetu

Postautor: Garren » 04 mar 2016, 14:05

Moim zdaniem jak najbardziej Ci się przyda odzież medyczna. Wrocław ma taki sklep http://firmoweciuchy.pl/produkty/medycyna-i-wellness prowadzą też sprzedaż wysyłkową, więc możesz spokojnie wybrać coś na stronie i zamówić dla siebie.
marta8
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 07 cze 2016, 00:43

Re: Odzież medyczna do gabinetu

Postautor: marta8 » 07 cze 2016, 19:59

Witajcie
Podlacze sie do tematu bo mam troche podobny problem. Mam zamiar z mezem zalozyc wlasny gabinet, szukam jakiegos sklepu ze stetoskopami. Moze ktos z Was bedzie w stanie nam pomoc. Jak narazie szukajac po forach ludzie najczesciej polecali Mednove (ich strona http://mednova.pl/stetoskopy). Znacie ten sklep? Prosze osoby w temacie o wypowiedz. Dzieki
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: Odzież medyczna do gabinetu

Postautor: kamai » 19 wrz 2016, 10:28

Poza odzieżą medyczną warto jeszcze zadbać o inne potrzebne artykuły np. do sterylizacji narzędzi, pojemniki na odpady itp. na Solomedica.pl można je kupić w przystępnej cenie i o wiele szybciej niż szukanie wszystkiego w sklepie stacjonarnym.
agnieszka67
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2018, 09:49

Re: Odzież medyczna do gabinetu

Postautor: agnieszka67 » 16 kwie 2018, 09:51

Jeśli chodzi o odzież medyczną to bardzo się przyda np. żakiet damski w większosci gabinetów kosmetycznych możesz takie zobaczyć
Mateo 77
Level 2
Level 2
Posty: 694
Rejestracja: 04 lis 2017, 10:57

Re: Odzież medyczna do gabinetu

Postautor: Mateo 77 » 29 kwie 2018, 14:37

W gabinecie powinno być wiele rzeczy, które poprawiają bezpieczeństwo pacjentów. Dobrym przykładem są chociażby pojemniki do unieszkodliwiania odpadów z Ekoemka. W http://ekoemka.com.pl/unieszkodliwianie ... rynaryjne/ dobrze widać, dlaczego jest to tak bardzo istotny element każdego gabinetu. Nie wolno odpuszczać takich rzeczy, bo od nich zależy zdrowie wielu osób.
Maxi Kaz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 27 kwie 2017, 23:49

Re: Odzież medyczna do gabinetu

Postautor: Maxi Kaz » 08 sie 2018, 09:54

U mnie w mieście coś takiego jak odzież medyczna jest wręcz niemożliwa do znalezienia, mamy jeden sklep medyczny w którym i tak nie ma odzieży. Na szczęście w sieci jest tego cała masa, ogromny wybór asortymentu i dobre ceny, dlatego zdecyduję się chyba na zakupy w sieci, tym samym zaoszczędzę sporo czasu, który musiałabym poświęcić na chodzenie po sklepach stacjonarnych.
Andre36
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 21 cze 2018, 14:03

Re: Odzież medyczna do gabinetu

Postautor: Andre36 » 23 sie 2018, 20:51

Stroje dla pielegniarek to wyjątkowo istotna materia. Jeśli poszukujesz tego gatunku zestawu to MyScrubs.eu jest perfekcyjnym wyborem. Bluzy lekarskie to w owym zakładzie niesłychanie chodliwy produkt. Wybierz najładniejsze towary w najodpowiedniejszej kwocie.
Motyl45
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 16 paź 2018, 14:59

Re: Odzież medyczna do gabinetu

Postautor: Motyl45 » 16 paź 2018, 15:00

A może wybierzesz sobie coś z oferty na stronie https://www.apolonia.com.pl/odziez-medyczna/obuwie/ ? Jakiś czas temu mój znajomy kupił tam obuwie medyczne i z tego co wiem był zadowolony. Sam osobiście z ich produktów nie korzystałem, jednak oferta wygląda całkiem fajnie. Może ktoś tutaj miał styczność to wyrazi jeszcze swoje zdanie na ich temat ;)
powerba
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 158
Rejestracja: 02 gru 2017, 16:55

Re: Odzież medyczna do gabinetu

Postautor: powerba » 05 lis 2018, 10:36

Nie sądziłam, że jest aż tak duży wybór w sklepach internetowych, które oferują odzież medyczną. Wiecie jak jest z jakością tych fartuchów? Chciałabym kupić w końcu fartucj dobrej jakości, który posłuży mi dłużej, niż maksymalnie 2 miesiące i w którym nie będą robić się dziury, nie będzie się mechacił itd. Koleżanka poleciła mi firmę https://venauniformy.pl/ - podobno wiele osób zamawia właśnie z tego sklepu odzież medyczną, właśnie ze względu na wysoką jakość materiałów.
quadrat
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 111
Rejestracja: 19 maja 2017, 12:46

Re: Odzież medyczna do gabinetu

Postautor: quadrat » 16 gru 2018, 23:26

Odzież to jedna sprawa ale równie ważna sprawą jest wygodne obuwie medyczne. Jako lekarz wiem ile znaczą wygodne buty, gdzie większość pracy mamy w pozycji stojącej, pracy siedzącej jest malutki procent. Dlatego trzeba poświęcić sporo uwagi na dobór odpowiedniego obuwia, które przyczyni się do komfortu pracy.

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość