Odchudzanie, a liposukcja

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
matik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 154
Rejestracja: 08 lis 2016, 11:18

Re: Odchudzanie, a liposukcja

Postautor: matik » 13 lut 2020, 12:07

Obecnie dużo bardziej skuteczne są zabiegi laserowe. Np. na https://mimari.com.pl/pl/p/MODENTE-/280 można poczytać o endomasażu który jest wykonywanie za pomocą tego urządzenia i zastosowanie to walka z celliulitem i modelowanie sylwetki. A takich zabiegów z wykorzystaniem urządzeń jest sporo i każdy gabinet ma spory wybór.
morelka34
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 120
Rejestracja: 28 wrz 2018, 10:32

Re: Odchudzanie, a liposukcja

Postautor: morelka34 » 21 lut 2020, 08:24

Mnie kuszą te zabiegi liposukcji laserowej, nie wiem czy kojarzycie? Moja znajoma na nie chodziła https://klinikamiracki.pl/lipolife-3g/ i po calej serii niesamowity efekt jest. Pięknie się ciałko wyrzeźbiło, tkanka tłuszczowa zbędna znikła. Kurcze.... chyba trzeba się na wiosnę skusić
shes-karo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 59
Rejestracja: 09 wrz 2019, 11:31

Re: Odchudzanie, a liposukcja

Postautor: shes-karo » 26 paź 2020, 19:18

Liposukcja to bardzo dobry zabieg, jest kilka rodzajów i chyba najfajniejsze efekty daje liposukcja tzw. body jet. W Krakowie wykonują ją tutaj www.liposukcjakrakow.com.pl/ myślę że warto się udać chociaż na konsultacje jeśli ktoś myśli nad tego typu zabiegiem :)
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Odchudzanie, a liposukcja

Postautor: monikabert90 » 27 paź 2020, 12:54

A jeśli chodzi o zabieg taki jak liposukcja Toruń ma jakieś dobre miejsce, w którym można się na niego zdecydować? Widziałam, że w Studio Kobiet Lubicz niedaleko Torunia takie zabiegi wykonują. Czy ktoś z Was miał okazję korzystać?
Agnieszka89
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 25 lut 2020, 09:31

Re: Odchudzanie, a liposukcja

Postautor: Agnieszka89 » 07 lis 2020, 10:33

A ja polecam takie zestaw https://klinikaotco.pl/oferta/odsysanie ... -renuvion/
Efekty są rewelacyjne, zabieg nie jest tak rozległy jak operacje chirurgiczne, szybka rekonwalescencja, ból praktycznie znikomy :)
daw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 11 sty 2021, 12:11

Re: Odchudzanie, a liposukcja

Postautor: daw » 13 sty 2021, 12:33

Myślę, że o wiele lepiej jest postawić , np. na inne zabiegi, które pomogą nam w szybszym zrzuceniu tłuszczyku, ale też takie, które pomogą w walce z cellulitem, z którym ja od dawna nie mogłam sama sobie poradzić. Na zabiegi endermologii w Warszawie chodzę jedynie do gabinetu Ladies First. Tam mają świetne ceny, kompetentna obsługę, a sama endermologia, czyli masaż podciśnieniowy, który oddziałuje na tkankę łączną skóry, działa spektakularnie. Ja pozbyłam się już niechcianych centymetrów, no i cellulit też zniknął, polecam gorąco.
bobbie45
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 13 sty 2021, 13:38
Lokalizacja: Dzierżoniów

Re: Odchudzanie, a liposukcja

Postautor: bobbie45 » 13 sty 2021, 13:42

Liposukcja to prawdziwa ostateczność.
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Odchudzanie, a liposukcja

Postautor: Kamilka75 » 14 sty 2021, 18:45

Każdy ma inne zdanie w tym temacie. Ja Wam powiem szczerze, że nawet na wspólny masaż dla par wrocław bym się wybrała. Bo wydaje mi się, że to byłoby dla nas zdecydowanie lepsze. A jak się człowiek rozmasuje, to ma siłę do odchudzania, ćwiczeń i tak dalej.
zrussel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 15 sty 2021, 15:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Odchudzanie, a liposukcja

Postautor: zrussel » 15 sty 2021, 15:05

Takie zabiegi mogą okazać się pomocne, ale ważna jest też odpowiednia dieta i ćwiczenia.
maynard66
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 15 sty 2021, 14:09
Lokalizacja: Racibórz

Re: Odchudzanie, a liposukcja

Postautor: maynard66 » 16 sty 2021, 14:38

Liposukcja jest zabiegiem względnie niebezpiecznym i sam nie chciałbym wybrać się na taki zabieg.
daw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 11 sty 2021, 12:11

Re: Odchudzanie, a liposukcja

Postautor: daw » 17 sty 2021, 18:17

Raczej nie poddałabym się liposukcji, wole inne zabiegi, z których chętnie korzystam. Szczególnie polecam zabieg kriolipolizy, który polega na bezinwazyjnym usuwaniu tkanki tłuszczowej poprzez jej zamrażanie. Z dobroci tego zabiegu korzystam w gabinecie Wiecznie Młodzi w Nowym Sączu https://wiecznie-mlodzi.pl/zabiegiwyszczuplajace. To rzetelna miejsce, zabiegi tam wykonywane są w odpowiednich warunkach, w korzystnych cenach, wszystko bezpiecznie i skutecznie. Dzięki nim straciłam już sporo centymetrów :), polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
innocent
Level 1
Level 1
Posty: 408
Rejestracja: 16 paź 2011, 20:52
Lokalizacja: warszawa

Re: Odchudzanie, a liposukcja

Postautor: innocent » 18 sty 2021, 17:35

Zabierałam się za odchudzanie chyba kila lat. Do czasu aż nie zamówiłam do domu bieżni https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet ... -1023.html. Dopiero ona zamotywała mnie do ruchu i ćwiczeń. Dzięki niej teraz nie mam problemów z otyłością
goros
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 05 paź 2016, 20:32

Re: Odchudzanie, a liposukcja

Postautor: goros » 28 mar 2021, 15:41

Liposukcja nie jest zła, jeżeli chcemy pozbyć sięnadmiaru tłuszczu z takich najbardziej problematycznych miejsc typu uda, brzuch, pośladki.
alamakot
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 28 mar 2021, 16:13

Re: Odchudzanie, a liposukcja

Postautor: alamakot » 28 mar 2021, 16:15

Dokładnie, ja dzięki liposukcji laserowej odzyskałam pewność siebie, bo miałam straszy kompleks z powodu swojego brzucha. W elite w Warszawie robiłam zabieg. Lekarzy mają bardzo dobrych, doświadczonych,no i wogole cała klinka jest nowoczesna. W takie miejsca chodzi się z przyjemnością.

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość