zabawki i ubranka Handmade dla dzieci

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
Krysta097
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 27 gru 2016, 15:05

Re: zabawki i ubranka Handmade dla dzieci

Postautor: Krysta097 » 14 lut 2020, 22:24

My powoli już rozglądamy się za zabawkami dla dzieci do ogrodu na wiosnę i lato. Chcemy żeby mniej czasu spędzały przed komputerem i telefonem. Myślę, że dobrym pomysłem będą bramki piłkarskie dla dzieci. Z ich pomocą będą mogły urządzać sobie mecze z dzieciakami z osiedla czy bawić się samodzielnie. A i my pewnie skusimy się, żeby trochę się z nimi pobawić i spędzić nieco więcej czasu razem.
babydajna
Level 1
Level 1
Posty: 240
Rejestracja: 24 paź 2016, 13:28

Re: zabawki i ubranka Handmade dla dzieci

Postautor: babydajna » 12 mar 2020, 13:51

Ja w pierwszej kolajności patrzę na jakość, materiały, fason, a dopiero na samym końcu na to czy coś jest "modne" czy nie (chociaż dla każdego moda oznacza coś innego). Lubię więc ubrania Kaola-Kid które poza spełnianiem moich podstawowych wytycznych, są na dodatek piękne i kolorowe.
https://www.kaola-kid.pl
Aligru
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 04 wrz 2018, 12:21

Re: zabawki i ubranka Handmade dla dzieci

Postautor: Aligru » 15 cze 2020, 11:38

Jeśli chodzi o produkty handmade dla dzieci, to polecam sklep https://babyly.pl/ jest tam dużo bardzo fajnych i solidnych rzeczy, wszystko szyte ręcznie. Bardzo gustowne i estetyczne ;)
adele44
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 10 sie 2020, 09:21
Lokalizacja: Szczecin

Re: zabawki i ubranka Handmade dla dzieci

Postautor: adele44 » 10 sie 2020, 09:24

Właśnie przeglądam czapki zimowe dla dzieci https://jamiks.shop.pl/czapki-zimowe-dla-dzieci1, żeby wybrać coś odpowiedniego na mroźne dni. Podobają mi się zwłaszcza te modele z aplikacją lub z innym unikatowym dodatkiem czy pomponem. Dzieciaki zazwyczaj wolą ciekawie wyglądające czapki, które czymś się wyróżniają.
Lilka2
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 16 wrz 2018, 01:08

Re: zabawki i ubranka Handmade dla dzieci

Postautor: Lilka2 » 14 wrz 2020, 20:56

jeśli chodzi o takie zabawki to rzućcie okiem na maskotki od Galerii Bukowski. Oni ręcznie szyją każdą zabawkę z wysokiej jakości materiałów przyjaznych skórze niemowlęcia. Np mnie bardzo spodobała się taka pluszowa panda - trzeba przyznać im że jest mega urocza :) Dodatkowo nie posiada żadnych elementów którymi dziecko mogłoby się zadławić.
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Re: zabawki i ubranka Handmade dla dzieci

Postautor: niebieskiorzel » 16 wrz 2020, 09:59

Czasami własnoręcznie można naprawdę wykonać cuda.
mitril
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 107
Rejestracja: 10 lut 2020, 10:24

Re: zabawki i ubranka Handmade dla dzieci

Postautor: mitril » 20 wrz 2020, 22:15

Fajnie też uczyć dziecko kreatywności, na przykład plus plus klocki sa fajne. ja wszystkim rodzicom mogę polecić takie klocki PLUS Plus, bardzo pomysłowe i uniwersalne a nie zawierają PCV,
destini14
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 20 wrz 2020, 21:31
Lokalizacja: Kraków

Re: zabawki i ubranka Handmade dla dzieci

Postautor: destini14 » 20 wrz 2020, 22:29

Trzeba nie lada umiejętności, by uszyć coś dla swojego dziecka.
bella91
Level 2
Level 2
Posty: 671
Rejestracja: 03 lut 2017, 23:25

Re: zabawki i ubranka Handmade dla dzieci

Postautor: bella91 » 29 wrz 2020, 23:40

Ja uwielbiam drewniane zabawki! Ostatnio trafiłam na ten sklep https://www.trendysmyk.pl/163-pojazdy-warsztaty-kolejki i zastanawiam się nad zamówieniem kilku zabawek dla córki pod choinkę. Też już planujecie zakup prezentów świątecznych czy odkładacie to na ostatnią chwilę? Ja już chyba jestem stara bo chciałabym do końca października mieć ogarnięte wszystkie prezenty.
weronikanok
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 12 paź 2020, 16:20

Re: zabawki i ubranka Handmade dla dzieci

Postautor: weronikanok » 12 paź 2020, 16:22

zabawki, nie koniecznie handmade ale może kogoś zainteresuje :)
Sklep internetowy z zabawkami online

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość