ucho zatkane

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
animalinstinct
Forumowicz
Forumowicz

ucho zatkane

Postautor: animalinstinct » 10 sie 2019, 09:59

znacie coś co pomoże odetkać zatkane ucho?

Elie94
Forumowicz
Forumowicz

Re: ucho zatkane

Postautor: Elie94 » 11 sie 2019, 22:08

Nie namawiam do tego sposobu, ale kiedyś miałam przez 2 tygodnie zatkane ucho i doprowadzało mnie to do szału. W końcu kupiłam dużą strzykawkę w aptece, napełniłam ją przegotowaną letnią wodą i wypłukałam ucho. Ulga była niesamowita, ale ponoć to niezbyt bezpieczne. Mnie to w tamtym momencie nie obchodziło :)
budynia
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: budynia » 13 sie 2019, 23:41

w aptece bez recepty są krople lix, one mają w składzie glicerynę która rozpuszcza woskowinę i dzięki temu szybko ucho jest odetkane. Ja tej krople mam na stałe w domu, bo niestety mój synma tendencję do gromadzenia się woskowiny w uchu i takie problemy już nie raz mielimy.
Wertes33
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Wertes33 » 14 sie 2019, 23:18

Ja stosowałem te krople i mają kiepską skuteczność, skończyło się wizytą u laryngologa i czyszczeniem ucha.

----
5 ćwiczeń z piłką dla kobiet w ciąży
Winnin
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Winnin » 19 sie 2019, 13:03

mi tam lix pomaga, czesto zatyka mi sie ucho bo chodze na basen i jak mi wleci woda to mam taki dyskomfort w uchu i gorzesj słysze. Mi po kilku zakropieniach ucha przechodzi także polecam zawsze jak ktoś narzeka na ból ucha czy zatkane ucho. Może u ciebie zrobiłą się jakas większa infekcja dlatego konieczna była wizyta u laryngologa. Mnie na szczescie nigdy się to nei zdarzyło.
budynia
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: budynia » 20 sie 2019, 23:18

może za krótko stosowałeś? Zalecane jest 2-3 dni, one w składzie mają glicerynę która pomaga rozpuścić woskowinę i ucho łatwiej oczyścić z nadmiaru, u mnie to bardzo łatwo się dało zrobić. Ale wizyta u laryngologa oczywiście nie zaszkodzi

Wróć do „Zdrowie i Uroda”