Zmiana kosmetyku

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
Awatar użytkownika
Quattro
Forumowicz
Forumowicz

Re: Zmiana kosmetyku

Postautor: Quattro » 04 gru 2018, 13:35

W tym przypadku bardzo przydatna może się okazać ta hurtownia kosmetyków. Mają naprawdę bardzo interesujące i wartościowe ofert ;)

foczka
Level 2
Level 2

Postautor: foczka » 05 gru 2018, 19:12

Jak zmieniać to tylko na kosmetyki naturalne. One nie zawierają żadnej chemii, żadnych konserwantów. Nie podrażniają dodatkowo skóry tylko ją profesjonalnie odżywiają. Polecam więc wejść na stronę https://www.marual.pl/ i zapoznać się z polskimi kosmetykami ekologicznymi marki Marual. Na pewno wpadną Wam w oko.
Unika
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Unika » 06 gru 2018, 19:40

A próbowałyście może kosmetyków Calluna Medica. Dzięki nim pielęgnacja cery jest bardzo przyjemna. Od razu po zastosowaniu kremu i maseczki czuję ulgę i błogość na skórze. Naturalny krem głęboko nawilżający i odżywczy oraz maseczka nawilżająca Norwegia sprawiły, że zmieniło się nawet moje samopoczucie. Po stosowaniu tych produktów chyba tak samo uważa Wiktoria Omyła, bo widziałam, jak z zadowoleniem je reklamuje :)
MarcinM
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: MarcinM » 10 gru 2018, 22:08

Jeżeli będziesz również chciała spróbować czegoś innego to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Ci abyś w wolnej chwili zajrzała do oferty sklepu https://konopieizdrowie.pl/ w którym znajdziesz szeroki wybór produktów z serii Annabis. Ja uwielbiam ich kremy nawilżające oraz szampon który wzmacnia włosy ale tez poprawia jakość skóry głowy.

Wróć do „Zdrowie i Uroda”