Narty i adrenalina

Sporty Zimowe Forum: narty, snowboard, łyżwy i inne sporty zimowe.
MasnyMaseł
Forumowicz
Forumowicz

Re: Narty i adrenalina

Postautor: MasnyMaseł » 03 paź 2017, 11:13

Jazda na nartach to moja pasja, jeżdżę na nartach już ponad 10 lat i nigdy mi się to nie znudzi, narty to jeden z lepszych sposobów na nudę. Dlatego polecam to każdemu, a zwłaszcza osobom, które nie potrafią się zdecydować co robić w ferie zimowe.

BrandonFlex
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: BrandonFlex » 11 paź 2017, 14:39

Moim zdaniem najlepszym pomysłem na ferie zimowe to narciarskie szkółki, nie ma nic lepszego od tego typu wakacji, nie dość, że poznajesz ogromną ilość pozytywnych i energicznych osób to jeszcze uczysz się wymiatania na nartach lub snowboardzie, od co najmniej 2 lat jeżdżę na takie ferie i chciałbym tak do końca życia.
Ola78
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Ola78 » 27 lis 2017, 10:54

Narty to świetna sprawa, pierwszy raz byłam w zeszłym roku i tak mi się spodobało, że w tym roku zrezygnowałam z wakacji na rzecz długich ferii zimowych i nawet zamierzam kupić już swój własny sprzęt narciarski taki jak ten http://adventuresports.pl/wyszukaj/wszy ... l,Narty-pl bo wiem, że na długo nie rozstanę się z tą nową pasją :) W sumie to już bardzo się cieszę, że zima za pasem a kiedyś zima była moim wrogiem. Polecam spróbować taką formę rozrywki każdemu.

Wróć do „Sporty Zimowe”