Dbaj o zdrowie... a jak zima to łyżwy!

Sporty Zimowe Forum: narty, snowboard, łyżwy i inne sporty zimowe.
piksi
Forumowicz
Forumowicz

Re: Dbaj o zdrowie... a jak zima to łyżwy!

Postautor: piksi » 04 kwie 2018, 16:45

marcowy pisze:pewnie, że można ale po co jak możesz kupić komplet bielizny i na to nosić co chcesz? Coś takiego mam na myśli: https://www.militaria.pl/helikon/bieliz ... p93793.xml

wygodne to w ogóle ? nic się nie "wcina" w skórę ?

marcowy pisze:no ja już poluję na promocje w militaria.pl :P Na ten weekend ma być już podobno ciepło

chyba na promocje to jeszcze trzeba trochę poczekać, ale wiadomo im cieplej tym prędzej pojawi się wszelkie robactwo i kleszcze, macie jakieś sprawdzone sposoby ?

marcowy pisze:Jak czołówka to petzl a jak normalna to olight. Olight ma mnóstwo lumenów w każdej swojej latarce. Mam ich latarkę i chwalę sobie bo można ją ładować przez usb

a czemu akurat petzl na czołówkę ? to olight nie robi dobrych czołówek ?

kamnow684
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kamnow684 » 18 kwie 2018, 09:44

Hokej jest świetny! Wkręciłam się nie tylko w oglądanie, zaczęliśmy ze znajomymi grać między sobą, oczywiście bardzo amatorsko :D Ale zabawy jest co nie miara! Zobaczcie sobie: http://www.websterl.pl/popularne-hale-do-hokeja/
Miami
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Miami » 20 kwie 2018, 16:50

piksi pisze:wygodne to w ogóle ? nic się nie "wcina" w skórę ?

nie rozumiem, jak coś może Ci się wcinać w skórę skoro jest z długim rękawem i długa nogawką ? :zdziwko: Z tego co koajrzę to wszystkie termoaktywne ciuchy sa bardzo wygodne i elastyczne więc raczej nie ma mowy o jakimś dyskomforcie noszenia :D

piksi pisze:chyba na promocje to jeszcze trzeba trochę poczekać, ale wiadomo im cieplej tym prędzej pojawi się wszelkie robactwo i kleszcze, macie jakieś sprawdzone sposoby ?

mój pies używa takiego --> www.militaria.pl/jaico/repelent_na_owad ... p71276.xml i kleszcza jeszcze nie złapał

piksi pisze: a czemu akurat petzl na czołówkę ? to olight nie robi dobrych czołówek ?

Olight robi czołówki, ale to petzl jest w nich najlepszy. Jak poczytasz opinie to zawsze petzl będzie w czołówkach nr 1 :)
piksi
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: piksi » 20 kwie 2018, 20:23

Miami pisze:nie rozumiem, jak coś może Ci się wcinać w skórę skoro jest z długim rękawem i długa nogawką ? :zdziwko: Z tego co koajrzę to wszystkie termoaktywne ciuchy sa bardzo wygodne i elastyczne więc raczej nie ma mowy o jakimś dyskomforcie noszenia :D

w sumie co racja to racja, a nosicie odzież termo na codzień ?

Miami pisze:mój pies używa takiego --> http://www.militaria.pl/jaico/repelent_ ... p71276.xml i kleszcza jeszcze nie złapał

pies może używać takiego środka który ma takie wysokie stężenie ? :O

Miami pisze:Olight robi czołówki, ale to petzl jest w nich najlepszy. Jak poczytasz opinie to zawsze petzl będzie w czołówkach nr 1 :)

a dokładnie to jaki model ?
marcowy
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: marcowy » 14 maja 2018, 08:19

piksi pisze:
Miami pisze:nie rozumiem, jak coś może Ci się wcinać w skórę skoro jest z długim rękawem i długa nogawką ? :zdziwko: Z tego co koajrzę to wszystkie termoaktywne ciuchy sa bardzo wygodne i elastyczne więc raczej nie ma mowy o jakimś dyskomforcie noszenia :D

w sumie co racja to racja, a nosicie odzież termo na codzień ?

ja się staram w upały nosić. Sporo fajnych rzeczy można znaleźć na militaria.pl

piksi pisze:
Miami pisze:mój pies używa takiego --> http://www.militaria.pl/jaico/repelent_ ... p71276.xml i kleszcza jeszcze nie złapał

pies może używać takiego środka który ma takie wysokie stężenie ? :O

raczej nie... już lepiej coś takiego przypiąć psu do obroży: https://www.militaria.pl/tickless/ultra ... p71655.xml

piksi pisze:
Miami pisze:Olight robi czołówki, ale to petzl jest w nich najlepszy. Jak poczytasz opinie to zawsze petzl będzie w czołówkach nr 1 :)

a dokładnie to jaki model ?

petzl tikka to taka najlepsza niby. Olight robi genialne latarki ale takie "ręczne"
piksi
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: piksi » 21 maja 2018, 15:02

marcowy pisze:ja się staram w upały nosić. Sporo fajnych rzeczy można znaleźć na militaria.pl

jaką konkretną firmę polecasz ?

marcowy pisze:raczej nie... już lepiej coś takiego przypiąć psu do obroży: https://www.militaria.pl/tickless/ultra ... p71655.xml

ja jednak takim bajerom nie ufam i wolę go czymś popryskać niż tego używać. Tak samo dla siebie mam środek mugga z 50% deet
Jural
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Jural » 23 maja 2018, 19:43

piksi pisze:jaką konkretną firmę polecasz ?

Jak chodzi o termo odzież to ta koszulka jest dla mnie hitem www.militaria.pl/under_armour/koszulka_ ... p44725.xml chodze w niej cały czas jak tylko jest gorąco :)
piksi pisze:ja jednak takim bajerom nie ufam i wolę go czymś popryskać niż tego używać. Tak samo dla siebie mam środek mugga z 50% deet

Psa nie popsikasz deetem a ten trickless z militaria.pl jest najlepszym rozwiązaniem żeby skutecznie pozbyć się problemu. Co do swojej prewencji to korzystam z tego bo mniej chemii www.militaria.pl/3m/ultrathon_spray_25_ ... p29101.xml
majaa862
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: majaa862 » 05 gru 2018, 13:48

Na razie jeszcze za wcześnie na łyżwy, ale warto już czegoś poszukać. Dobrym pomysłem mogą być łyżwy z wymienną płozą - są dość praktyczne, także w lecie łyżwy mogą służyć za rolki.

Wróć do „Sporty Zimowe”