Jaka bielizna termoaktywna?

Sporty Zimowe Forum: narty, snowboard, łyżwy i inne sporty zimowe.
Jural
Forumowicz
Forumowicz

Re: Jaka bielizna termoaktywna?

Postautor: Jural » 17 lut 2018, 20:01

Ja mam kilka kompletów, między innymi Helikona czy Under Armour i jestem bardzo zadowolony. Warto zapłacić trochę więcej i faktycznie poczuć jaki komfort daje taka odzież.

marcowy
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: marcowy » 18 lut 2018, 12:37

Z doświadczenia wiem, że tania odzież termo nie ma nic a nic wspólnego z prawdziwą odzieżą termo. Tak jak mówisz i helikon i under armour jest ok ale ja bym na początek bardziej polecał helikona ze względu na mniejsze ceny
piknybrain12
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: piknybrain12 » 01 mar 2018, 18:23

Jak dla mnie najważniejszą cechą jest elastyczność i dobre przywieranie bielizny do ciała . Dobrze , żeby była wykonana ze śliskiego materiału ,dzięki niemu w ogóle nie czujemy , że mamy jakieś dodatkowe ubrania na siebie . No i najważniejsze zdolność do zatrzymywania ciepła i wchłaniania potu - cecha nr 1 .
piksi
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: piksi » 12 mar 2018, 20:07

marcowy pisze:Z doświadczenia wiem, że tania odzież termo nie ma nic a nic wspólnego z prawdziwą odzieżą termo. Tak jak mówisz i helikon i under armour jest ok ale ja bym na początek bardziej polecał helikona ze względu na mniejsze ceny

a jak z rozmiarówką helikona bo naczytałam się że jest problem że niby za duże rzeczy .. :szok:
marcowy
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: marcowy » 18 mar 2018, 22:11

piksi pisze:
marcowy pisze:Z doświadczenia wiem, że tania odzież termo nie ma nic a nic wspólnego z prawdziwą odzieżą termo. Tak jak mówisz i helikon i under armour jest ok ale ja bym na początek bardziej polecał helikona ze względu na mniejsze ceny

a jak z rozmiarówką helikona bo naczytałam się że jest problem że niby za duże rzeczy .. :szok:

jak będziesz sprawdzać wymiary to nie będzie problemów. Z resztą ja sprawdzam dokładne wymiary wszystkiego co w necie kupuję
Jural
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Jural » 20 mar 2018, 11:26

marcowy pisze:jak będziesz sprawdzać wymiary to nie będzie problemów. Z resztą ja sprawdzam dokładne wymiary wszystkiego co w necie kupuję

Dokłądnie, wystarczy odpowiednio się zmierzyć i nie bedzie problemów. W militaria.pl pod dużą ilością ciuchów są tabele z rozmiarami takie jak tu militaria.pl/helikon/spodnie_helikon_sfu_next_policotton_ripstop_pl_woodland_sp-sfn-pr-04_p42885.xml wiec ciezka wybrać niedopasowany rozmiar
Awatar użytkownika
lesnyduch
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: lesnyduch » 20 mar 2018, 14:04

Myślę, że są to naprawdę bardzo przydatne porady :) Dzięki wielkie :) Z całą pewnoścą mi się przydadzą :)
Miami
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Miami » 23 mar 2018, 21:45

Jural pisze:Dokłądnie, wystarczy odpowiednio się zmierzyć i nie bedzie problemów. W militaria.pl pod dużą ilością ciuchów są tabele z rozmiarami takie jak tu militaria.pl/helikon/spodnie_helikon_sfu_next_policotton_ripstop_pl_woodland_sp-sfn-pr-04_p42885.xml wiec ciezka wybrać niedopasowany rozmiar

Wiadomo, najlepiej kierować się tabelami, tam nie ma błędów więc na bank dopasujemy coś do siebie. kupowałeś może te spodnie ? przymierzałeś je wcześniej w sklepie czy od razu online zamawiałes ?

A czy przypadkiem Pentagon nie robi tez odziezy termoaktywnej? Coś mi się kiedys obiło o uszy ,. :P

A tak w temacie spodni to jak sądzicie, czy taki model sprawdzi się na biwaki, namioty i górskie wycieczki ? -- www.militaria.pl/pentagon/spodnie_penta ... p93187.xml
piksi
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: piksi » 24 mar 2018, 18:27

Miami pisze:Wiadomo, najlepiej kierować się tabelami, tam nie ma błędów więc na bank dopasujemy coś do siebie. kupowałeś może te spodnie ? przymierzałeś je wcześniej w sklepie czy od razu online zamawiałes ?

ja jednak wolę przymierzyć na sobie a jak już będę miała 100 % pewność to śmiało mogę zamawiać przez internet :D

Miami pisze:A czy przypadkiem Pentagon nie robi tez odziezy termoaktywnej? Coś mi się kiedys obiło o uszy ,. :P

owszem coś tam się na pewno znajdzie od pentagona, ale nikt koło mnie nie nosi go więc nie mam porównani z jakoscią materiału jak i z działaniem miał ktoś go może ?

Miami pisze:A tak w temacie spodni to jak sądzicie, czy taki model sprawdzi się na biwaki, namioty i górskie wycieczki ? -- http://www.militaria.pl/pentagon/spodni ... p93187.xml

myślę że sam opis zachęca do kupienia ich jeżeli chodzi o wyprawy górskie, ale popatrz sobie też na helikona bo ma fajne bojówki
marcowy
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: marcowy » 27 mar 2018, 21:51

piksi pisze:
Miami pisze:Wiadomo, najlepiej kierować się tabelami, tam nie ma błędów więc na bank dopasujemy coś do siebie. kupowałeś może te spodnie ? przymierzałeś je wcześniej w sklepie czy od razu online zamawiałes ?

ja jednak wolę przymierzyć na sobie a jak już będę miała 100 % pewność to śmiało mogę zamawiać przez internet :D

e tam. Pamiętaj, że wszystko co zamówisz w internecie możesz zwrócić jeśli coś z tym jest nie tak

piksi pisze:
Miami pisze:A czy przypadkiem Pentagon nie robi tez odziezy termoaktywnej? Coś mi się kiedys obiło o uszy ,. :P

owszem coś tam się na pewno znajdzie od pentagona, ale nikt koło mnie nie nosi go więc nie mam porównani z jakoscią materiału jak i z działaniem miał ktoś go może ?

ja mam troszkę ciuchów z pentagona ale osobiście uważam, że helikon jest równie dobry

piksi pisze:
Miami pisze:A tak w temacie spodni to jak sądzicie, czy taki model sprawdzi się na biwaki, namioty i górskie wycieczki ? -- http://www.militaria.pl/pentagon/spodni ... p93187.xml

myślę że sam opis zachęca do kupienia ich jeżeli chodzi o wyprawy górskie, ale popatrz sobie też na helikona bo ma fajne bojówki

helikon nie ma fajnych bojówek tylko najfajniejsze bojówki! tych spodni nic nie przebije: https://www.militaria.pl/helikon/spodni ... p90027.xml
piksi
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: piksi » 04 kwie 2018, 16:49

marcowy pisze:e tam. Pamiętaj, że wszystko co zamówisz w internecie możesz zwrócić jeśli coś z tym jest nie takl

no niby tak ale potem bawić się w zwroty to nie dla mnie, w ogóle ostatnio widziałam że jakieś nowości pojawiły się jeżeli chodzi o odzież firmy columbia miał ktoś z nimi styczność ?

marcowy pisze:ja mam troszkę ciuchów z pentagona ale osobiście uważam, że helikon jest równie dobryl

to prawda helikon ma genialne spodnie, ale ciekawią mnie też spodnie brandit

marcowy pisze:helikon nie ma fajnych bojówek tylko najfajniejsze bojówki! tych spodni nic nie przebije: https://www.militaria.pl/helikon/spodni ... p90027.xml

to prawda spodniej dobrej jakości, nic się ie przedziera, tylko brać
katarzyna.janiszewska93
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: katarzyna.janiszewska93 » 12 kwie 2018, 08:55

cześć, szukam sklepu internetowego, który ma w swojej ofercie termoaktywną najlepsza bielizna modelująca. Czy znajdę wgl coś takiego ? Będę wdzięczna za jakieś informację.
Miami
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Miami » 20 kwie 2018, 16:45

piksi pisze:no niby tak ale potem bawić się w zwroty to nie dla mnie, w ogóle ostatnio widziałam że jakieś nowości pojawiły się jeżeli chodzi o odzież firmy columbia miał ktoś z nimi styczność ?

ja się zastanawiam nad kupnem takiej czapki --> www.militaria.pl/columbia_sportswear/cz ... p95841.xml jest totalnie good taste :D

piksi pisze:to prawda helikon ma genialne spodnie, ale ciekawią mnie też spodnie brandit

o jakimś konkretnie modelu mówisz? Mi się brandit głównie kojarzy z kurtkami, m.in. m65 :D

piksi pisze:to prawda spodniej dobrej jakości, nic się ie przedziera, tylko brać

A są wersje damskie ?
piksi
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: piksi » 20 kwie 2018, 20:20

Miami pisze:ja się zastanawiam nad kupnem takiej czapki --> http://www.militaria.pl/columbia_sports ... p95841.xml jest totalnie good taste :D

w sumie całkiem fajna zwykła, klasyczna, kupiłaś może ?

Miami pisze:o jakimś konkretnie modelu mówisz? Mi się brandit głównie kojarzy z kurtkami, m.in. m65 :D

mają odzież jak zarówno plecaki a chodzi mi o ten model https://www.militaria.pl/brandit/spodni ... l?cat=2163

Miami pisze:A są wersje damskie ?

oczywiście że są wystarczy poszukać na militaria

Wróć do „Sporty Zimowe”