Jaka bielizna termoaktywna?

Sporty Zimowe Forum: narty, snowboard, łyżwy i inne sporty zimowe.
dagmaraa2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 04 lip 2019, 11:42

Re: Jaka bielizna termoaktywna?

Postautor: dagmaraa2 » 04 lip 2019, 11:47

Ja też polecam bieliznę termoaktywną z decathlonu, to taka z tańszych opcji, ale dobra
robertool
Level 1
Level 1
Posty: 256
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:03

Re: Jaka bielizna termoaktywna?

Postautor: robertool » 13 wrz 2019, 08:34

W sklepie https://essere.pl znajdziesz nie tylko zestawy bielizny termoaktywnej, ale również poszczególne elementy odzieży takie jak bluzy, getry, koszulki czy skarpetki. Cała odzież wykonana jest z modalu – tkaniny będącej grupą włókien celulozowych zrobionych z drewna bukowego. Materiał ten przyspiesza odprowadzanie potu, a nawet poprawia właściwości fizjologiczne.
cynthia.rodriguez
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 19 wrz 2019, 21:29

Re: Jaka bielizna termoaktywna?

Postautor: cynthia.rodriguez » 19 wrz 2019, 21:34

Co możecie polecić z własnego doświadczenia?
anitaw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 10 maja 2018, 13:20

Re: Jaka bielizna termoaktywna?

Postautor: anitaw » 23 lis 2020, 20:51

hej, zachęcam do sprawdzenia bielizn termoaktywna
zwiewna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 06 wrz 2018, 18:05

Re: Jaka bielizna termoaktywna?

Postautor: zwiewna » 20 gru 2020, 21:53

Moim zdaniem trzeba w dzisiejszych czasach uprawiać jak najwięcej sportu. Przyjrzyjmy się dobrze temu jaki tryb życia prowadzimy. Czy nie jest czasem tak, że po przyjściu z pracy w biurze robi właściwie to samo w domu czyli spędzamy czas przy komuputerze lub telewizji? W każdym zakątku naszego kraju można znaleźć jakieś fajne miejsce aby pobiegać czy pojeździć na rowerze. Wymówką jaką czesto można słyszeć jest zmienna temperatura. Owszem, w sezonie jesienno-zimowym musimy się z tym pogodzić. Jednak mamy do dyspozycji takie produkty jak bielizna termoaktywna GattaActive - https://gattaactive.pl/pl/fit-run/ona/leggings/ w bardzo przystępnej cenie. Zresztą poczytajcie sobie w internecie ile zbiera pozytywnych recenzji to się od razu przekonacie do treningu w niej :)
swietlik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 13 kwie 2018, 15:53

Re: Jaka bielizna termoaktywna?

Postautor: swietlik » 21 gru 2020, 12:05

Wybór jest bardzo duży ale z powodzeniem można coś znaleźć bielizna sportowa termoaktywna
zdrowyduch
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 22 maja 2018, 08:12

Re: Jaka bielizna termoaktywna?

Postautor: zdrowyduch » 24 sty 2021, 11:37

PaulaPol
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 18 paź 2021, 09:02

Re: Jaka bielizna termoaktywna?

Postautor: PaulaPol » 29 paź 2021, 16:18

Ja polecam bieliznę termoaktywną marki UYN. Sama mam komplet z wełną z merynosa i jest naprawdę ciepła, człowiek nie jest spocony. Myślę, ze to jedna z najlepszych marek jeżeli chodzi o bieliznę termoaktywną.

Wróć do „Sporty Zimowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość