czas spedzany z dzieckiem

ON-LINE ZONE
kiffi
Level 1
Level 1
Posty: 348
Rejestracja: 09 lip 2017, 12:37

Re: czas spedzany z dzieckiem

Postautor: kiffi » 04 kwie 2019, 15:56

A u nas to różnie, na pewno jak jest ciepło to spędzamy dużo czasu na dworze :) a poza tym wpadła nam oferta UPC, mamy szybki internet i sporo programów w TV i tam czasami też coś oglądamy, albo gramy w jakieś gry. Sporo opcji jest na spędzanie czasu z dziecmi
Awatar użytkownika
Lidia12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 04 kwie 2019, 16:04
Lokalizacja: Poznań

Re: czas spedzany z dzieckiem

Postautor: Lidia12 » 04 kwie 2019, 16:06

Piszę w sprawie gier na smartfon dla dzieci. Chciałabym zachęcić moje dziecko do grania w odpowiednie gry wojenne, żeby nauczyło się strategii itd. Gry, które są przystosowane do jego wieku i nie są dla niego niebezpieczne. Co sądzicie o tych tytułach, które znalazłam na https://gry-wojenne.pl/gry-wojenne-na-smartfony/darmowe-gry-wojenne-dla-dzieci.html?
rybka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 19 lip 2016, 21:12

Re: czas spedzany z dzieckiem

Postautor: rybka » 06 kwie 2019, 21:44

Idąc na spacer z mym szkrabem zawsze go tak planuje by na naszej drodze znalazł się plac zabaw. Wtedy spacer jest udany i zabawa cudna. Najlepszym jednak rozwiązaniem jest wizyta na basenie. Niestety nie jest on w okolicach domu, a ja nie zawsze mam do dyspozycji samochód więc często korzystam z taksówek. By w taksówce zapewnić szkrabowi bezpieczne podróżowanie zawsze mam ze sobą http://smartkidbelt.com/, który idealnie mieści się w naszej torbie z rzeczami na basen. Jest to urządzenie małe niepozorne, a dające odpowiednie zabezpieczenie co potwierdzają jego atesty.
Helenka123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 09 kwie 2019, 09:27

Re: czas spedzany z dzieckiem

Postautor: Helenka123 » 09 kwie 2019, 09:35

Bardzo ciekawe. Nieźle mieć własny plac zabaw we własnym ogrodzie. Rodzice mogą spokojnie obserwować z leżaczków jak dziecko się bawi. Dobry pomysł to również kolorowy plac zabaw do ogrodu jak tutaj
Ostatnio zmieniony 30 mar 2020, 14:17 przez Helenka123, łącznie zmieniany 1 raz.
Poldon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:38

Re: czas spedzany z dzieckiem

Postautor: Poldon » 28 kwie 2019, 20:43

Rzeczywiście bardzo ciekawa opcja z tym placem zabaw :) My jednak skusiliśmy się na drabinkę gimnastyczną dla naszego Jasia, dostępna tu https://benchk.com. Było to świetny zakup... mały bardzo się tym zainteresował i duża czasu spędza na tym urządzeniu. Ja od czasu do czasu jak nie chce mi się iść na siłownie to też sobie na niej poćwiczę. Doskonały sprzęt i fajnie można spędzić czas z dzieckiem
Martusia39
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 28 maja 2019, 00:06

Re: czas spedzany z dzieckiem

Postautor: Martusia39 » 28 maja 2019, 00:08

Mamy mnóstwo placów zabaw w pobliżu miejsca zamieszkania, więc tam głównie spędzam czas z dziećmi.
KasiaWycieczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 08 sie 2019, 14:00

Re: czas spedzany z dzieckiem

Postautor: KasiaWycieczka » 16 sie 2019, 16:50

Ja polecam pokazywać dzieciom świat i ciekawe miejsca. Ja ostatnio zabrałam swojego malucha do zamku w Tropsztynie. Miejsce przystosowane dla dzieci, ciekawe sale, zabawki, elementy edukacyjne. Jak chcecie się wybrać to polecam bardzo i podsyłam stronkę gdzie jest zamek Tropsztyn mapa i inne ciekawe informacje na temat tego miejsca. https://mynaszlaku.pl/zamek-tropsztyn-i ... raktyczne/ :)
Khan4
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 06 gru 2019, 15:44

Re: czas spedzany z dzieckiem

Postautor: Khan4 » 06 gru 2019, 16:09

Zawsze fajnie jest poznać jakieś nowe pomysły :D
Awatar użytkownika
okon.camylle
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 10 gru 2019, 16:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: czas spedzany z dzieckiem

Postautor: okon.camylle » 10 gru 2019, 17:04

Przed nami zima, zabieracie swoje dzieci na nartki?

Wróć do „ON-LINE ZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość