Usprawnienie procesów w firmie

ON-LINE ZONE
PawelKos
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2019, 20:17

Usprawnienie procesów w firmie

Postautor: PawelKos » 18 mar 2019, 20:27

Witam
W ostatnim czasie bardzo interesują mnie programy/systemy które pomogą zoptymalizować procesy, zachować większą kontrolę, ale też wspomogą raportowanie i pomogą w analizie danych.
Wiem, że sidgroup oferuje programy tego typu (click), jednak prosiłbym o opinie osoby, które faktycznie już skorzystały z takich usług jakiś czas temu i wdrożyły u siebie podobny system. Czy opłaca się w to inwestować?
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Usprawnienie procesów w firmie

Postautor: monikabert90 » 15 cze 2019, 08:17

Na usprawnienie procesów w firmach wpływa przede wszystkim obecność odpowiedniego, nowoczesnego oprogramowania. Na przykład systemy od firmy Primesoft, z ofertą której możecie zapoznać się na stronie http://www.primesoft.pl/, pomogą Wam zoptymalizować mnóstwo procesów w Waszych przedsiębiorstwach, ograniczyć koszty itp. Na pewno warto się zastanowić nad ich wdrożeniem, jeśli zależy Wam na rozwoju firmy :)
Lilka2
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 16 wrz 2018, 01:08

Re: Usprawnienie procesów w firmie

Postautor: Lilka2 » 26 sie 2019, 13:31

Jeśli rzeczywiście chcemy usprawnić działanie firmy to warto pomyśleć nad wykorzystaniem nowoczesnej technologii, ktora jest nierzadko niezastąpiona. Dla przykładu - taki system zarządzania dokumentami bardzo usprawni współpracę w firmie - pozwoli na lepsze zarządzanie czasem, przejrzystym przydzielaniem zadań pracownikom. Co wiecej taki inteligentny system (mówię tu o Lucy) spelnia wszelkie wymagania korporacyjne utrzymując wszelkie dane firmy w 100% dyskrecji. Wedlug mnie i nie tylko to przydatny program.
Gilb
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 25 wrz 2019, 04:36

Re: Usprawnienie procesów w firmie

Postautor: Gilb » 25 wrz 2019, 04:40

Teraz można sobie ułatwić zarządzanie firmą lub swoim sklepem internetowym na wiele sposobów, trzeba tylko się rozejrzeć za gotowymi i sprawdzonymi rozwiązaniami. Na przykład sklepy internetowe dużo skorzystają przy systemie ułatwiającym generowanie i aktualizowanie pliku produktowego, tutaj z pomocą przychodzi coś co proponuje https://feedink.com/pl/. Mi obecnie trudno jest wyobrazić sobie jak trudna może być kontrola dużej bazy danych w przypadku ogromnych sklepów internetowych, a z tym systemem odbywa się to łatwo i intuicyjnie. Pomocne także przy każdej planowanej kampanii reklamowej.
PaulinkaMik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: 04 lip 2017, 12:05

Re: Usprawnienie procesów w firmie

Postautor: PaulinkaMik » 29 lis 2019, 16:28

My przenieśliśmy się ostatnio ze stroną internetową i jej hostingiem do https://www.nazwa.pl/ i sporo problemów się dzięki temu rozwiązało. Proste rozwiązanie a tyle ułatwiło

Wróć do „ON-LINE ZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość