Profesjonalny sprzęt w gastronomii

ON-LINE ZONE
Gagatek
Forumowicz
Forumowicz

Profesjonalny sprzęt w gastronomii

Postautor: Gagatek » 04 lut 2019, 13:58

Szukam od pewnego czasu różnego rodzaju nowinek, które pomogą mi w poprawie efektywności, a także poprawią smak przygotowywanych potraw. Jednym z takich urządzeń może być piec Unox, który umożliwia dokładne planowanie całego procesu wypieku. Znalazłem te piece na stronie gastrro. Z tego co przejrzałem cały internet to nie ma tańszej firmy. Moim pytaniem jest czy ktoś z Was geeków niekoniecznie gastronomicznych słyszał o takim urządzeniu? Czekam na porady :)

morelka34
Forumowicz
Forumowicz

Re: Profesjonalny sprzęt w gastronomii

Postautor: morelka34 » 21 lut 2019, 07:55

Moim zdaniem na pewno przydadzą się tez jakieś gastronomiczne urządzenia takie jak zmywarki - na przykład od Winterhalter. Bardzo to ułatwia pracę, bo one są niesamowicie dokładne a do tego sporo wody się przy tym oszczędza
foczka
Level 2
Level 2

Postautor: foczka » 12 mar 2019, 09:37

Nie wszystko da się kupić za jednym zamachem. Czasem dużo lepszą opcją jest wynajęcie sprzętu gastronomicznego. Taką możliwość znajdziecie na stronie http://horecaservice.pl/. Firma ta działa na ternie Krakowa i Katowic. Wypożyczają także zastawę stołową.
Fortek13
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Fortek13 » 18 mar 2019, 16:15

Dzięki za te stronki, naprawdę jest to dobre rozwiązanie
Jacko
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Jacko » 25 mar 2019, 18:47

Ja nie wyobrażam sobie używać innego!
polina7
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: polina7 » 30 maja 2019, 20:08

Warto zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt. Trzeba stawiać na jakość. Między innymi tutaj https://www.goga-gastro.pl/category/zmywarki można zakupić zmywarki przemysłowe. Taki sprzęt sprawdzi się w każdym lokalu gastronomicznym. Przyspiesza znacznie mycie naczyń i oczywiście jest to higieniczne i bezpieczne. Myślę, że warto zainwestować w taki sprzęt. W dzisiejszych czasach takie urządzenia to podstawa.
monikabert90
Level 2
Level 2

Postautor: monikabert90 » 19 cze 2019, 15:38

A jakie ekspresy do kawy macie w Waszych punktach gastronomicznych? Z tego, co wiem, to możliwość napicia się pysznej kawy jest dla wielu klientów bardzo ważnym elementem wpływającym na ogólną ocenę restauracji. Spory wybór profesjonalnych ekspresów znajdziecie na stronie https://www.swiatekspresow.pl/ekspresy-do-kawy/, jeśli jeszcze nie macie takiego sprzętu, to polecam tam zajrzeć ;)
Lilka2
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Lilka2 » 28 cze 2019, 19:17

Mysle ze kazdy ma jakąś taką swoja ulubiona markę, ktora sprawdza sie wlasnie u niego. Ja akurat muszę przyznać ,że te maszyny do lodów od Multi Gastro https://multigastro.pl/maszyny-do-lodow są świetnej jakości - są tutaj takie mniejsze jak i profesjonalne automaty do np lodów włoskich. Mysle ze zwlaszcza w okresie letnim takie lody mogą przyciagnac do lokalu wiele klientow - bo kto nie chcialby ochlodzic sie pysznymi lodami? :)
Ajlar
Level 1
Level 1

Postautor: Ajlar » 15 lip 2019, 18:55

Decydując się na otwarcie własnego biznesu gastronomicznego warto zainwestować w naprawdę dobry sprzęt. Profesjonalne wyposażenie każdej branży gastronomicznej oferuje Iguana Sklep. Tu znajdziecie sprzęt najwyższej jakości w rozsądnych cenach. Pracownicy sklepu oferują także pomoc w doborze urządzeń więc jeśli nie wiecie co warto kupić to chętnie udzielą Wam informacji. Dodatkowym plusem jest to, iż sklep umożliwia zakup urządzeń na raty lub w leasingu.

Wróć do „ON-LINE ZONE”