Ubezpieczenie BMW e90 (anglik)

ON-LINE ZONE
igmk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 25 lis 2018, 11:51

Ubezpieczenie BMW e90 (anglik)

Postautor: igmk » 31 sty 2019, 11:09

Witam, mam problem z ustaleniem wysokości OC . Posiadam BMW e90 320D 163KM 2005r. W listopadzie sprowadziłem auto do pl , jest po opłatach skarbowych , wymianie świateł gotowy do rejestracji. Mam 28 lat prawo jazdy od 2009 , bezszkodowa jazda, na siebie miałem ostatni rok ubezpieczone auto. Poradzicie mi jakiej firmy najlepiej szuka c, czy może iść do agenta . Ile miej więcej może wynieść
Awatar użytkownika
miastowy
Level 1
Level 1
Posty: 212
Rejestracja: 08 lis 2013, 10:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ubezpieczenie BMW e90 (anglik)

Postautor: miastowy » 31 sty 2019, 13:11

Przy tak długim ubezpieczeniu, prawdopodobnie masz już wszystkie możliwe zniżki jeżeli chodzi o OC. Niektóre towarzystwa mogą dać wzwyżkę za wiek, bo jest stosunkowo niski. Należy pamiętać też, że jeżeli przez 2 lata nie posiada się ubezpieczenia samochodowego, to wówczas wszelkie nabyte zniżki i rabaty znikają. Moim zdaniem, dobrym pomysłem jest porównanie ofert z wykorzystaniem porównywarek ubezpieczeniowych, których jest kilka. Np za pośrednictwem Superpolisa: https://superpolisa.pl/
koja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2018, 21:25

Re: Ubezpieczenie BMW e90 (anglik)

Postautor: koja » 05 mar 2019, 12:28

Osobiście myślę, że łatwiej znaleźć najlepsze ubezpieczenie przez internet, stron do tego mnóstwo, na przykład spoko jest porównywarka ubezpieczeń mubi.pl https://mubi.pl/. U agentów wiem że jest różnie, a tu masz porównane oferty 11 firm, między innymi AXA Direct, Link4, MTU24, You Can Drive, Proama, Liberty Direct i Ergo Hestia. Myślę że te najlepsze a zarazem najtańsze. Dla przykładu agent wyliczył mi ubezp najtaniej z ac 1800 zł, przez mubi znalazłam praktycznie taką samą ofertę jeśli chodzi o zasięg za 1300 zł. Widzisz jaka różnica?

Wróć do „ON-LINE ZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość