Prezent dla siostry ?

Tu można promować swoje strony
Mataka
Level 1
Level 1

Prezent dla siostry ?

Postautor: Mataka » 19 mar 2018, 12:44

Ja kupiłbym coś jak najbardziej zabawnego, albo zaproponował siostrze wspólną wizytę w jakimś atrakcyjnym miejscu. Jak dla mnie wizyta na torze Kartingowy Narodowy jest całkiem niezłym pomysłem, ponieważ jazda na gokartach jest doskonałą i emocjonującą zabawą. Jednocześnie jest to rzadko spotykany pomysł, jeżeli chodzi o prezent, a warto postawić na coś oryginalnego. Tutaj macie adres strony http://kartingowynarodowy.pl/

Marek87
Forumowicz
Forumowicz

Re: Prezent dla siostry ?

Postautor: Marek87 » 13 sie 2018, 09:38

Dla siostry to najlepsza byłaby biżuteria.
Piotr30
Level 1
Level 1

Postautor: Piotr30 » 13 sie 2018, 12:00

A może coś bardziej szalonego? Na przykład taką przejażdżkę lamborghini - jeśli tylko ma prawo jazdy
jjusti18
Level 2
Level 2

Postautor: jjusti18 » 01 wrz 2018, 21:48

Wiesz myślę, że pomysł na prezent nie brakuje. Wszystko już zależy od Ciebie co chciałabyś siostrze podarować i od budżetu też. Myślę, że fajnym prezentem byłby album na zdjęcia. Chyba siostra ma wywołane fotki prawda? Także miałaby przepiękną do nich oprawę. W internecie na pewno znajdziesz dobry sklep z albumami na zdjęcia także pomyśl nad tym...
Awatar użytkownika
Syriusz
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Syriusz » 20 wrz 2018, 10:58

Niektóre z sugerowanych przez Was prezentów są dość przesadzone i wątpię, by niektórym osobom naprawdę były w stanie się spodobać. Jak dla mnie lepszym wyjściem są skromniejsze prezenty (choćby w postaci portfela Money Kepper, czy jakiejś biżuterii). Dobrze, by prezent stanowił miłą pamiątkę.

:)
monikakochan
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: monikakochan » 21 wrz 2018, 11:41

To zależy czym siostra się interesuje, co lubi? Moja np kolekcjonuje książki, w wolnych chwilach je czyta... dlatego nie miałam i nie mam problemu z prezentami dla niej. Każda okazja jest dobra, żeby kupić jej książkę :) problem pojawia się wtedy, gdy nie wiem czy już daną książkę posiada czy jeszcze nie...

Wróć do „Reklama”