Reklama dla firmy

Tu można promować swoje strony
Marko33
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 81
Rejestracja: 20 gru 2015, 14:59

Reklama dla firmy

Postautor: Marko33 » 23 maja 2017, 17:23

Na pewno sporo osób prowadzi swoje działalności i też w jakiś sposób musicie reklamować swoją firmę , więc mam pytanie,
co według Was jest najbardziej opłacalne poza oczywiście reklamą w sieci, jakieś ulotki albo smycze z logo firmy tego typu www.elita.com.pl ? Ktoś z Was próbował się reklamować w ten sposób i może się podzielić efektami takiej reklamy?
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Reklama dla firmy

Postautor: miracle » 23 maja 2017, 19:54

Warto pomyśleć o reklamie internetowej.
Awatar użytkownika
agaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 28 wrz 2016, 10:02

Re: Reklama dla firmy

Postautor: agaa » 31 maja 2017, 13:53

Ja uważam, że gadżety są fajne, ale np. na spotkania biznesowe z klientem. Ale nie jako sposób reklamy. Najlepiej właśnie inwestować w reklamę w internecie - zobacz ile osób posługuje się telefonami! To są potencjalni klienci:D Sama jak szukam firmy to zawsze korzystam z wyszukiwarki Google. Zdobywa mnie ta firma, która pojawia się jako pierwsza i ma ładną stronę internetową. Te dwa czynniki są dla mnie ważne. No i sprawdzam też czy mają profil na fb i jakie pojawiają się tam opinie.
Awatar użytkownika
Abregad7
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 20 maja 2017, 20:51

Re: Reklama dla firmy

Postautor: Abregad7 » 31 maja 2017, 20:19

Ja jestem zdania, że bardzo fajnym pomysłem są różne gadżety reklamowe. Ostatnio znalazłem taki pendrive w kształcie karty kredytowej i mi się to bardzo spodobało :D
Majeczk92
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: 11 kwie 2017, 19:55

Re: Reklama dla firmy

Postautor: Majeczk92 » 02 cze 2017, 08:54

Dobre, rozpoznawalne logo to podstawa. Jak szukacie firmy, które je dla Was wykona, to podrzucam Wam namiary na tę firmę - http://www.algrafo.pl/oferta/projektowanie-logotypow/ . Dla mnie stworzyli naprawdę super logo, bardzo byłam zadowolona.
pawelek34
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 13 kwie 2016, 12:11

Re: Reklama dla firmy

Postautor: pawelek34 » 09 sie 2017, 12:36

To prawda, logo jest bardzo ważne. Ja z kolei korzystałem ze współpracy z firmą Strefa Pixeli, która oferuje projektowanie logo (bez ograniczenia do liczby projektów koncepcyjnych albo możliwych poprawek), mają wszystkie info na stronie - http://www.strefapixeli.pl/. Bardzo polecam :)
kamaryna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 09 sie 2017, 18:08

Re: Reklama dla firmy

Postautor: kamaryna » 09 sie 2017, 18:11

myślicie, że reklama w postaci ulotek, długopisów i kubków z nadrukiem się nada? czy lepiej zainwestować w stronę internetową?
Awatar użytkownika
Mental.Aura
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 09 sie 2017, 15:01

Re: Reklama dla firmy

Postautor: Mental.Aura » 10 sie 2017, 15:33

Myślę, że słodycze chwyciłyby klientów i pracowników za serce <3 jest to prosty trick do pozyskania klientów. Moim zdaniem jest to dobry schemat na reklamę.
Migotka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 01 lut 2016, 09:33

Re: Reklama dla firmy

Postautor: Migotka » 16 sie 2017, 10:45

Jest wiele form promowania się w sieci, które są naprawdę skuteczne. Można zainwestować w kampanie SEO, kampanie produktowe w google oraz pozycjonowanie strony. Ja obecnie postawiłam na remarketing dynamiczny z AdWordsGroup.pl , który polega na kierowaniu spersonalizowanej reklamy do osób już potencjalnie zainteresowanych ofertą. Sprzyja to budowaniu pozytywnego wizerunku sklepu u klientów.
yorkk1k
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 17 sie 2017, 15:12

Re: Reklama dla firmy

Postautor: yorkk1k » 17 sie 2017, 15:20

Popularna jest też reklama jako film. W takim krótkim filmie, może zostać zawarte dużo informacji o firmie. Ta forma reklamy, łatwo zapada w pamięć i łatwo ją rozpowszechniać. Moim zdaniem, bardzo opłacalna reklama.
Rabitail
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 23 sie 2017, 14:00

Re: Reklama dla firmy

Postautor: Rabitail » 23 sie 2017, 14:10

Każda reklama jest dobra, ale tylko gdy jest dopasowana do charakteru Twojej działalności, a przy tym jest chwytliwa - czyli działa! :) Polecam do takich zadań http://studio-aj.pl/
MattBrody
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 60
Rejestracja: 28 sie 2017, 06:31

Re: Reklama dla firmy

Postautor: MattBrody » 28 sie 2017, 07:17

Moim zdaniem bardzo dobrą reklamą dla firmy byłyby słodycze. Przykładowo bombonierki są dobrym nośnikiem reklamowym. Ostatnio spotkałem się z takim czymś i muszę powiedzieć, że chwyta to klienta lepiej niż sama ulotka z ofertą.
zilion
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 84
Rejestracja: 27 paź 2016, 13:39

Re: Reklama dla firmy

Postautor: zilion » 31 sie 2017, 08:42

Dobrym pomysłem może być dodawanie ofert do porządnych katalogów branżowych, np. kamerzysta weselny powinien być widoczny na stronach takich jak https://www.planujemywesele.pl/katalog/1/kategoria/wideofilmowanie/miasto/warszawa,776 - jeśli oferta będzie atrakcyjna to może być fajny sposób na nowych klientów.
tukol
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 31 sie 2017, 19:41

Re: Reklama dla firmy

Postautor: tukol » 31 sie 2017, 19:48

poczytaj sobie w necie na temat pozycjonowania stron internetowych, to daje najlepsze efekty
berni99
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 153
Rejestracja: 23 lut 2017, 07:07

Re: Reklama dla firmy

Postautor: berni99 » 01 wrz 2017, 21:44

Skutecznych form reklamy jest sporo, ja pewnie skupiłbym się przede wszystkim na reklamie w sieci. Sporą skuteczność ma pozycjonowanie ale często niedoceniany linkbuilding też daje radę :) Wiadomo, że tego typu działania najlepiej zlecać profesjonalistom którzy wiedzą jak, gdzie i kiedy uderzyć by miało to jak najlepszy rezultat.
Warto zajrzeć do https://seospot.pl/ - działają sprawnie i przede wszystkim skutecznie, mam nadzieję, że zamiar się przyda.

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość