Droższy pies

Dyskusje, Rozrywka
danej
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2019, 13:15

Re: Droższy pies

Postautor: danej » 28 paź 2019, 13:19

no w takim wypadku ciężko mi coś doradzić jednak

___
dźwig Wrocław
RobbiePL0
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 17 sie 2019, 19:42

Re: Droższy pies

Postautor: RobbiePL0 » 28 paź 2019, 16:04

drozszy to moze byc samochod a nie pies :cisza:
Awatar użytkownika
heller.alize
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2019, 21:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Droższy pies

Postautor: heller.alize » 28 paź 2019, 21:51

Wiadomo weterynarz, dobra karma czy tez zabiegi pielęgnacyjny kosztują. To nie jest duzy wydatek w skali miesiąca a także roku. A co do pieska to ja preferowałabym zwykłego kundelka ze schroniska albo na wydaniu - takie psy są najwierniejsze.

______________________________________
monitoring z montażem w Krakowie
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: Droższy pies

Postautor: kitka66 » 04 lis 2019, 06:31

oj tak, posiadanie takiej swojej, sprawdzonej kliniki weterynaryjnej to skarb. Ja ze swoimi zwierzakami już od bardzo dawna chodzę tylko do warszawskiego vet4pet ( na Grochowie). Niezawodni i bardzo zaangażowani w swoją prace lekarze, dobry sprzęt i kompleksowe leczenie. Klinika jest czynna przez całą dobę a to też duży plus!
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: Droższy pies

Postautor: dusia » 05 lis 2019, 08:25

Ja mam psiaka ze schroniska i uważam, ze w niczym nie jest gorszy od tych z hodowli, które potrafią kosztować grube tysiące... w obu tych przypadkach i tak najważniejsze jest to by o tego psiaka dbać i zapewnić mu wszystko co najlepsze. No i oczywiście reagować gdy dzieje się coś złego. Gdybyście szukali kiedyś sprawdzonych porad weterynaryjnych to zerknijcie sobie na https://barf.pl/porady-weterynaryjne/. Sprawdzone przez nas już wielokrotnie, mega trafne i rzetelne spostrzeżenia.
Monikaflisiakk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 05 lis 2019, 08:39

Re: Droższy pies

Postautor: Monikaflisiakk » 05 lis 2019, 08:44

ja jestem zwolenniczka brania piesków ze schronisk, nie rozumiem jak mozna wydawac grube pieniadze na rasowe pieski... Mnie jeszcze nie stac na utrzymanie psa, wynajmuje male mieszkanie wiec nawet nie byloby warunkow ale na pewno za kilka lat podaruje dom pieskowi ze schroniska :)
Lex13
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 14 lis 2019, 10:58

Re: Droższy pies

Postautor: Lex13 » 14 lis 2019, 11:00

Tak naprawdę nie ma różnicy między psem droższym/tańszym albo rasowym/nierasowym. Każdy wymaga tyle samo uwagi i powiedzmy sobie szczerze nakładu finansowego. Ważne, żeby pupil był zdrowy i szczęśliwy. Oprócz odpowiedniego żywienia i odpowiedniego szkolenia trzeba dbać przede wszystkim o komfort psychiczny zwierzęcia. Jeśli chodzi o stresujące sytuacje takie jak goście w domu, jazda samochodem lub zostawanie samemu w domu to dobrym rozwiązaniem są preparaty zawierające syntetyczny odpowiednich psich feromonów. Możecie sobie poczytać o tym tutaj https://www.adaptil.com/pl/Blog/Co-zrob ... asie-burzy A co do samego wyboru to warto przejrzeć strony fundacji i schronisk, bo tam czasami trafiają się też psy rasowe (jeżeli koniecznie wam na tym zależy), które też potrzebują pomocy.
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

Re: Droższy pies

Postautor: anettka » 11 gru 2019, 08:14

dusia znam ta stronkę z poradami i korzystam od czasu do czasu jak jest taka potrzeba.,. poza tym to z niej dowiedziałam się w ogóle o istnieniu diety barfowej, którą notabene wprowadziłam i codziennie podaje mojemu pupilowi te karmy Barf Original. Są rewelacyjne!
Awatar użytkownika
katrina98
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 16 sty 2020, 14:45
Lokalizacja: Pokrzydowo

Re: Droższy pies

Postautor: katrina98 » 16 sty 2020, 14:50

A czy ktoś z Was interesował się adopcją psa?
zomer
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 17 sty 2020, 09:19

Re: Droższy pies

Postautor: zomer » 17 sty 2020, 09:43

Cześć wam, czy ktoś z was jest w stanie mi doradzić sklep z karmą dla psów? Który według was najlepiej wybrać? Na https://gigakarma.pl/ ostatnio znalazłem ciekawą karmę i wydaje mi się, że tam kupię jak nikt mi niczego innego nie poleci, co sądzicie na ten temat? Będę bardzo wdzięczny za pomoc
xkulas
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 17 sty 2020, 10:56
Lokalizacja: Kraków

Re: Droższy pies

Postautor: xkulas » 17 sty 2020, 11:01

Pies zdecydowanie nie jest tani w utrzymaniu, sama karma to dość spory wydatek miesięczny, a do tego dochodzi weterynarz, leki, zabawki.
mikuś
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 11 maja 2017, 19:29

Re: Droższy pies

Postautor: mikuś » 19 sty 2020, 19:30

Pies jest moim przyjacielem a przyjaźń ta nie ma ceny. Dlatego odwdzięczam się za tą przyjaźń najlepszą karmą jaką spotkałem na rynku https://karmaorganiczna.pl/
Jest to karma reico oparta na naturalnych składnikach a zawartość mięsa sięga 70 procent.
Ostatnio zmieniony 03 lut 2020, 09:20 przez mikuś, łącznie zmieniany 1 raz.
basiula2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 17 lut 2021, 11:12

Re: Droższy pies

Postautor: basiula2 » 23 lut 2021, 12:02

Niezależnie od tego, jakiego macie psa należy zawsze odpowiednio o niego dbać. znajdziecie bardzo dużą ilość karm suchych dla psów :)
Oski88
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 09 kwie 2020, 16:31

Re: Droższy pies

Postautor: Oski88 » 17 kwie 2021, 12:20

Prawda. Każdy pies zasługuje na najlepszą możliwą opiekę. Jeśli chodzi akurat o karmę to ja sla swojego zamawiam szwedzką Bozite. MA dobry skład a pies wprost ja uwielbia.

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość