salon

Dyskusje, Rozrywka
Justyna Bara
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 12 wrz 2019, 14:29

Re: salon

Postautor: Justyna Bara » 22 wrz 2019, 15:22

Znajoma niedawno otworzyła własny salon kosmetyczny i zdecydowała się na włączenie do wyposażenia custom packów od restylane, czyli zestawów jałowych akcesoriów higienicznych - siatka na włosy, fartuch, rękawiczki itp. - dzięki którym zabieg jest jeszcze bezpieczniejszy dla klientki, a wszystkie akcesoria są rozpakowane przy niej. Myślę, że to bardzo sprytne rozwiązanie i przyjmie się.
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: salon

Postautor: Manuela » 23 wrz 2019, 07:55

Własny salon czego? Bo salon to możesz mieć nawet w mieszkaniu i raczej z biznesem nie ma to wiele wspólnego. Salon samochodowy, salon fryzjerski, a może salon tatuażu? Bardzo precyzyjnie powiedziałeś o co ci chodzi!
MariUrzadza
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:20

Re: salon

Postautor: MariUrzadza » 23 wrz 2019, 12:35

Zajrzyj sobie na tę stronę: https://wybudowane.pl. Ja znalazłam tam mnóstwo ciekawych porad i wiele w z nich wykorzystałam ;)
yaharr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 01 cze 2020, 11:26

Re: salon

Postautor: yaharr » 20 gru 2020, 14:21

Jeśli salon fryzjerski to w ofercie https://hairstyler.pl/catalog/category/ ... le/id/114/ znajdziesz świetnej jakości meble fryzjerskie w dobrej cenie.
Dodatkowo są bardzo stylowe więc salon z pewnością wyglądałby rewelacyjnie.
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: salon

Postautor: ewelina8393 » 25 gru 2020, 22:18

Oczywiście do każdego pomieszczenia trzeba dobrać odpowiednie meble, a salon jest największym wyzwaniem, bo musi być reprezentacyjny i komfortowy. Nie łatwo połączyć te dwie funkcje z praktycznością, więc warto mocno przyłożyć się do tego zadania. Poszukując mebli, polecam Ci przejrzeć ofertę sklepu internetowego Najtańsze Meble, gdzie czeka Cię duży wybór mebli w rozsądnych cenach. Ja sama tutaj upatrzyłam szafę brw kent do swojej sypialni, którą niebawem zamieniam zamówić. Przy okazji sprawdzę czy wysyłka jest tak szybka jak słyszałam :)
andrewi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 192
Rejestracja: 21 sty 2019, 22:17

Re: salon

Postautor: andrewi » 06 sty 2021, 01:40

Najwyższej jakości meble do salonu znajdziecie w sklepie meblowym https://meblejarczak.pl/.
fibii
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 09 cze 2017, 21:24

Re: salon

Postautor: fibii » 19 lut 2021, 20:14

Jeśli chodzi o sprzety typu suszarki, lokówki to ja polecam urządzenia od babylissPRO. Mój najnowszy zakup to długa cyfrowa lokówka bezklipsowa 10mm. Super jest, bardzo szybko sie nagrzewa i jest bardzo długa, na pewno ułatwia to ukladanie włosów osobom z dłuższymi włosami
nafertiti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 15 kwie 2021, 09:59

Re: salon

Postautor: nafertiti » 15 kwie 2021, 16:16

Jeśli szuka dobrych kosmetyków to polecam kosmetyki z efektem Boost efektboost .pl używam ich w swoim salonie, zarówno tych meso boost jak i acid boost. Szczególnie dobrze sprawdzają się przy cerze szarej, zmęczonej, z pierwszymi objawami starzenia
Awatar użytkownika
Karina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: 19 mar 2018, 22:38

Re: salon

Postautor: Karina » 30 kwie 2021, 13:24

Uwielbiam je, a ostatnio testuję mesoBOOST immuno serum. Rewelacyjne. Opakowanie 30 ml niesamowicie wydajne. Skóra twarzy po nim nie do poznania. Działa w skórze powodując liczne reakcje wywołujące rekonstrukcje i odnowę jej struktur. Boskie serum i zalecane w każdym wieku i do każdego rodzaju skóry.

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość