jedzenie na mieście czy w domu

Dyskusje, Rozrywka
Roxi
Level 2
Level 2
Posty: 837
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:17

jedzenie na mieście czy w domu

Postautor: Roxi » 30 sty 2019, 12:15

Ostatnio byłem zmuszony zjeść na mieście, przypadkiem trafiłem do Party Pizza i wyszedłem najedzony, zadowolony, polecam wszystkim głodnym
rozaluksemburg
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 123
Rejestracja: 14 gru 2018, 13:38

Re: jedzenie na mieście czy w domu

Postautor: rozaluksemburg » 31 sty 2019, 14:00

Mnie do jedzenia na mieście nic nie zmusza na szczęście – sama wybieram tę opcję od czasu do czasu :). I przyznam, że też przepadam za pizzeriami. Kiedyś zachodziłam do tej, które akurat się nawinęła, ale z czasem zaczęłam się robić coraz bardziej wybredna. Obecnie mam kilka ulubionych lokalów, a najbardziej to chyba sobie cenię ten: https://www.pizzadominium.pl/lokale/bie ... -c-h-sfera. Stanowi część sieci pizzerii Dominium i muszę przyznać, że mają tam naprawdę przepyszną pizzę – ale nie tylko to mnie tak do nich przekonuje. Kiedy bym do nich nie zaszła, by wrzucić coś na ząb, to zawsze jest jakaś promocja, często niezwykle wręcz atrakcyjna. No i sam lokal jest bardzo przyjemny, siedzi się tam bardzo przytulnie – a ja właśnie kwestii atmosfery poświęcam bardzo dużo uwagi :). Jak to sieciówka, mają pełno lokali w całej Polsce – polecam zatem rozejrzeć się w swojej okolicy, czy nie macie ich pod nosem :).
Unika
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 04 wrz 2018, 14:01

Re: jedzenie na mieście czy w domu

Postautor: Unika » 01 lut 2019, 15:18

No pewnie, że na mieście! W domu też czasem gotuję, ale mam dość mało czasu na to. Najlepszą moim zdaniem kuchnię w Warszawie prowadzi Restauracja Akademia. Wspaniały wystrój, miła obsługa i przebogate menu nawet dla wegetarian. Muszę przyznać, że nie gardzę mięsem, ale z ciekawości spróbowałam tatara z pomidorów. Po prostu, wyśmienite, pięknie podane danie.
Patryczek254
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 01 lut 2019, 19:26

Re: jedzenie na mieście czy w domu

Postautor: Patryczek254 » 01 lut 2019, 19:28

Wolałbym w domu, ale niestety jestem zmuszony jeść na mieście.
pawliczek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 01 lut 2019, 21:12

Re: jedzenie na mieście czy w domu

Postautor: pawliczek » 01 lut 2019, 21:20

Mieszkam w mieście, więc mam 2 w 1
franczyz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 02 lut 2019, 13:52

Re: jedzenie na mieście czy w domu

Postautor: franczyz » 02 lut 2019, 13:54

To super kompromis muszę przyznać
wiola.pik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:15

Re: jedzenie na mieście czy w domu

Postautor: wiola.pik » 11 lut 2019, 12:28

Chyba każdy lubi od czasu do czasu wyjść sobie do miasta i zjeść coś dobrego.

_________
esentire.pl
mikuss
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2019, 14:30

Re: jedzenie na mieście czy w domu

Postautor: mikuss » 11 lut 2019, 14:33

Zdecydowanie na mieście, bardzo nie lubię gotować!

__________________
https://www.ecometal.pl/oferta/maszyny- ... czyzn.html
neuron60
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 50
Rejestracja: 27 lut 2019, 23:16

Re: jedzenie na mieście czy w domu

Postautor: neuron60 » 27 lut 2019, 23:18

Ja często jadam na mieście ;) szczerze mówiąc, wpadłam na pizza we wrocławiu i często tam wracam, kiedy nie mam czasu na zrobienie jedzenie ;)
Meteora
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 08 sty 2018, 10:31

Re: jedzenie na mieście czy w domu

Postautor: Meteora » 28 lut 2019, 13:12

U mnie z jedzeniem na mieście bywa różnie, czasem rzadziej, czasem częściej, ale przeważnie gotuję w domu. Zwykle do restauracji idę z jakiejś okazji z mężem lub znajomymi.
Awatar użytkownika
DorisAxline
Level 1
Level 1
Posty: 415
Rejestracja: 12 maja 2016, 18:56

Re: jedzenie na mieście czy w domu

Postautor: DorisAxline » 02 mar 2019, 17:12

jeżeli szukasz restauracji w okolicach krakowa to polecam https://grand-house.pl/restauracja/ w mogilanach
Awatar użytkownika
AnnaFor
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 18 mar 2019, 19:20
Lokalizacja: Wólka Kosowska

Re: jedzenie na mieście czy w domu

Postautor: AnnaFor » 18 mar 2019, 19:25

Pizza na śniadanie? To chyba niezbyt zdrowe :(
ameliakos
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2019, 22:38

Re: jedzenie na mieście czy w domu

Postautor: ameliakos » 18 mar 2019, 22:41

Dużo bardziej wolę jeść na mieście. Przynajmniej nie trzeba potem zmywać :D

______________________
Okulary progresywne Warszawa
mimi01
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 20 mar 2019, 16:42

Re: jedzenie na mieście czy w domu

Postautor: mimi01 » 20 mar 2019, 19:05

Zdecydowanie bardziej jestem za jedzeniem w domu ;p nawet kupiłam sobie marcato maszynka do makaronu i od teraz w ogóle nie kupuje makaronu a sama go robię ;p coś wspaniałego!! Polecam każdemu taką maszynę!
rozaluksemburg
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 123
Rejestracja: 14 gru 2018, 13:38

Re: jedzenie na mieście czy w domu

Postautor: rozaluksemburg » 29 mar 2019, 11:47

My z mężem z reguły sami przygotowujemy sobie posiłki w swoim domowym zaciszu, jednak bywają co jakiś czas takie dni, że po prostu mamy ochotę gdzieś wyskoczyć na miasto :). Najczęściej wybieramy do tego celu jakąś pizzerię, bo oboje uwielbiamy to danie po prostu i skoro już idziemy jeść na mieście, to chcemy, by to było coś, co na pewno nam zasmakuje. Od eksperymentów ze smakami jest nasza własna kuchnia ;). Stołowaliśmy się już w paru różnych miejscach w Krakowie, ale ostatecznie najbardziej przypadła nam do gustu ta pizzeria: https://www.pizzadominium.pl/lokale/krakow-rynek-glowny, szczególnie, że jest otoczona pięknym, krakowskim rynkiem :). Pizza jest tam przepyszna, nigdy jeszcze się na niej nie zawiedliśmy (czego niestety nie da się powiedzieć o paru innych miejscach), a do tego zawsze uda nam się trafić na jakąś promocję – których jest w ich ofercie naprawdę sporo, trzeba im to przyznać :).

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość